Strona 238 z 898
Pokaż wyniki od 2,371 do 2,380 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    przeczytalam polowe i nic nie kumam...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Czytalyscie o zmianach jakie chca wprowadzic w opiece w czasie porodu i później... :/ paranoja jakas...
    Sledze to na bieżąco. Krew mnie zalewa jak słyszę o tych zmianach. Dopiero dziewczyny walczyły, żeby przy porodzie kobiety mogly czuc sie godnie, zeby wyjsc z tego co bylo w latach 80. Szykuje sie powrót, skonczy sie na obdzieraniu kobiet z godnosci. Bedziemy dzieci tatusia przez okno pokazywac. Paranoja...

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Dalam synowi klocki zeby sie bawil. Pobawil sie z 10 minut i teraz je sprzata Jestem z niego dumna jeszcze daje mi torbe zebym mu trzymała ;p
    Ale mi sie nie chce jechac dzis do gina.. lenia mam ;p

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    przeczytalam polowe i nic nie kumam...
    Kochana w tej chwili kobiety maja prawo do wyboru pozycji w trakcie porodu, do decyzji czy chca zeby je golic no to tylko skromne przyklady. Mozna chodzic przy skurczach, skakac na piłce. Maja prawo do osoby towarzyszącej. To standard "rodzic po ludzku".
    Chca to zlikwidowac, bo lekarza i polozne prwnie maja za duzo robot.
    Wroca do porodu gdzie rodzaca byla przykuta do lozka, czesto z wielogodzinnym ktg, rodzic bedzie mozna tylko w pozycji klasycznej. Wszystko tak zeby lekarz sie nie narobil

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Kochana w tej chwili kobiety maja prawo do wyboru pozycji w trakcie porodu, do decyzji czy chca zeby je golic no to tylko skromne przyklady. Mozna chodzic przy skurczach, skakac na piłce. Maja prawo do osoby towarzyszącej. To standard "rodzic po ludzku".
    Chca to zlikwidowac, bo lekarza i polozne prwnie maja za duzo robot.
    Wroca do porodu gdzie rodzaca byla przykuta do lozka, czesto z wielogodzinnym ktg, rodzic bedzie mozna tylko w pozycji klasycznej. Wszystko tak zeby lekarz sie nie narobil
    ale hu.. za przeproszeniem.. aleto chyba nie weszlo w zycie jeszcze?
    co oni ztej polski robia... bedzie gorzej niz za komuny..
    ja tak nie sledze polityki bo nie chce sie nie potrzebnie denerwowac. Wiadomosci tez rzadko ogladam.

zrobilam sobiejeszcze raz suwaczki. Ciekawe czy teraz beda sie przesówac.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    lece dziewczyny sie szykowac do lekarza. Musze jeszcze syna do babci zaprowadzic i jeszcze bede dzwonic o moja cytologie. Mam nadzieje ze juz jest w przychodni... dam znac jak po wizycie.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Miałam mieć wizytę 21 ale idę dzisiaj, niepokoi mnie ból krocza jednak za długo to się ciągnie. Mój cipolog kazał mi zabrać ze sobą torbę do szpitala żebym nie musiałą jeździć dwa razy. Do gina mam ok 30 km do szpitala tyle samo.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    -Aaaga

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    ja dziewczyny też mam mega lenia... miałam w planie na dziś lepienie z narzeczonym(bo akurat oboje mamy wolne) świątecznych pierogów, ale siedzę w pidżamie na kanapie z laptopem na kolanach a pierogi przełożę chyba na weekend bo akurat mam wolny, a narzeczony pracuję więc będę sama w domu

Jak czytam o waszym nieustannym sprzątaniu to zastanawiam się co mnie czeka w przyszłości...

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez -Aaaga Zobacz posta
    ja dziewczyny też mam mega lenia... miałam w planie na dziś lepienie z narzeczonym(bo akurat oboje mamy wolne) świątecznych pierogów, ale siedzę w pidżamie na kanapie z laptopem na kolanach a pierogi przełożę chyba na weekend bo akurat mam wolny, a narzeczony pracuję więc będę sama w domu

Jak czytam o waszym nieustannym sprzątaniu to zastanawiam się co mnie czeka w przyszłości...
    Ja nie sprzątam bo nie mam mocy. Zero energii czy czegokolwiek... :/

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Miałam mieć wizytę 21 ale idę dzisiaj, niepokoi mnie ból krocza jednak za długo to się ciągnie. Mój cipolog kazał mi zabrać ze sobą torbę do szpitala żebym nie musiałą jeździć dwa razy. Do gina mam ok 30 km do szpitala tyle samo.
    Daj znać jak będziesz wiedziała co jest grane

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów