Strona 23 z 154
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Sprawdzam czy mi dodalo.

2. dzieckozakupy.pl
    Dilajla dobrze ze cie wypuscili i ze jest juz dobrze. Uwazaj na was kochana.

Bylam do mloda w przedszkolu, wzielam psa ze soba i myslalam ze ja udusze.... za kazdym listkiem gania, a co za tym idzie strasznie mnie ciagnie. Chyba spacery z psica zostawie na jakis czas mezowi.

Ide tez suwaczek tworzyć

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Jestem teraz równoprawną forumowiczką beta dziś w 17dpo- 93,510

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Chyba ja jutro pojade przed treningiem na bete.
    Latam do wc jak z zapaleniem pecherza tego nigdy nie lubialam 20km nie moglam autem przejechac bez postoju.
    Ogolnie odkad wiem to jakby czas zwolinil a ja juz moglabym miec lipiec.

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Mamuski znalazlam na fb fajny blog mamy ginekolog. https://m.facebook.com/?_rdr#!/mamaginekolog/

Pisze np o skracaniu szyjki. Ze w Polsce ciagle kazuje sie kobietom lezeca tak naprawde to pogarsza sprawe. Oslabia wszystkie miesnie.
    I powiem wam ze sie uspokoilam bo ma troche racji a mi np gin nigdy nie badal dlugisci szyjki USG. A ginekologicznie moze np stwierdzic skracanie bo wybada 1 cm a okazuje sie ze szyjka wg USG ma 3cm. Troche mnie to podnioslo na duchu.

Junior Member Awatar Zarra
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-05-30 zobacz kalendarz
    Cześć

Oficjalnie jeszcze nic nie potwierdzone, ale dzisiaj test wyszedł pozytywnie. Zawsze warto się "zaczepić".
    Szczerze mówiąc to jeszcze z szoku wyjść nie mogę, że dzisiaj zobaczyłam dwie kreski co prawda chcieliśmy, ale przyleciałam do mojego mężczyzny dokładnie 2 tygodnie temu, a dzisiaj się okazuje, że jestem w ciąży gdzie okres mi się spóźnia już 5 dni. Co myślicie, jest to możliwe?

Junior Member Awatar truskawka_88
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mama wspaniałego synka i małej fasolki
    Dzień dobry dziewczyny!
    Na początku, witam wszystkie nowe forumiczki i serdecznie gratuluję ciąży!

Dilajla myślę o tobie cały czas odkąd napisałaś, że jesteś w szpitalu. To z pewnością bardzo ciężka sytuacja dla ciebie. Trzymaj się dziewczyno. Wirtualnie przesyłam ci duzo ciepła i siły!

fistaszka bardzo piękna beta! Gratuluję! Maluszek rośnie rośnie

Wybaczcie, że nie odniosłam się jedynie do dwoch wypowiedzi, ale bardzo duzo napisaliście, a ja nie mam najlepszej pamięci. Sama robiłam wczoraj betę i mam wynik 3685! Wizytę u gin mam 14.11. Jeszcze tylko tydzień i liczę, że już mi potwierdzą ciążę
    Mój 8-miesięczniak właśnie nauczył się przemieszczać. Teraz to zaczyna być ciekawie. I ciągle jem i jem czekoladę, batoniki i inne słodkości. Nie mogę się opamiętać!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar truskawka_88
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mama wspaniałego synka i małej fasolki
    Zarra jak najbardziej możliwe! Mozliwe, ze miałaś pozniej owulacje niz myślisz, albo, ze u ciebie druga faza cyklu jest krótsza. Gratuluję
    Ostatnio edytowane przez truskawka_88 ; 08-11-16 o 07:26

Czesc dziewczyny.

Gratuluje nowym mamusia.

Ja dzisiaj do gin ide na 11.45. Z jednej strony nie moge sie doczekać, a z drugiej sie boje strasznie ehhh
    Jakos w tej ciazy nie jestem spokojna. Dzisiaj w nocy nie wstalam do wc i juz rano obudziłam meza z placzem, ze cos jesy nie tak.
    Normalnie im statsza tym głupsza.

Milwgo dnia dziweczyny

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów