Strona 22 z 173
Pokaż wyniki od 211 do 220 z 1726

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Jak u was z trawieniem. Ja od kilku mam zaparcia wzdęcia koszmar.
    Pije wode przegotowana z miodem. Ciężkie te poczatki.

Dzis najlepsze trzymam bratanka a mama patrzy sie tak Ciebie moze cos wypatrzy
    Ja to mam wrażenie, że nie trawie zupełnie nic, a wzdęcia od kilku dni nie dają żyć

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Szczęśliwa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-20 zobacz kalendarz

Pierwsza ciąża, pytanie

Dzień dobry. Wczoraj zobaczyłam na teście upragnione, wyraźne dwie kreski, dziś zrobiłam beta HCG, a termin porodu przypada na ok.20 lipca 2017 : ) Test zrobiłam też kilka dni temu, ale wtedy zobaczyłam zamiast drugiej kreski coś w rodzaju różowego "włoska", który był widoczny pod kątem- więc potwierdzam, że nawet coś tak maleńkiego może oznaczać ciążę, co sprawdziło się w moim przypadku. W związku z tym, że jest to moja pierwsza ciąża (mam 23 lata), chciałabym się Pań poradzić: od dwóch dni boli mnie podbrzusze, nie jest to ból stały, ale nasila się, gdy gwałtownie się podniosę/wyprostuję, mam też czasem takie mini skurcze, jak podczas okresu i martwię się. Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź, czy reszta Pań odczuwa coś takiego, czy jest to normalne w pierwszych tygodniach no i kiedy mija : ) Mam też drugie pytanie dotyczące zbliżeń..chcemy kochać się z mężem, ale jesteśmy jeszcze przed wizytą u ginekologa i nie wiem, czy można. Jakieś doświadczenie w tej kwestii? Serdecznie pozdrawiam

Witaj ja rowniez dzis zrobilam beta hcg i czekam na wynik..a co do zblizen z partnerem ja nie mam zadnych obaw w pierwszej ciąży kochalismy sie z mezem do samego porodu i wszystko z dzidzia bylo ok

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Szczęśliwa Zobacz posta
    Dzień dobry. Wczoraj zobaczyłam na teście upragnione, wyraźne dwie kreski, dziś zrobiłam beta HCG, a termin porodu przypada na ok.20 lipca 2017 : ) Test zrobiłam też kilka dni temu, ale wtedy zobaczyłam zamiast drugiej kreski coś w rodzaju różowego "włoska", który był widoczny pod kątem- więc potwierdzam, że nawet coś tak maleńkiego może oznaczać ciążę, co sprawdziło się w moim przypadku. W związku z tym, że jest to moja pierwsza ciąża (mam 23 lata), chciałabym się Pań poradzić: od dwóch dni boli mnie podbrzusze, nie jest to ból stały, ale nasila się, gdy gwałtownie się podniosę/wyprostuję, mam też czasem takie mini skurcze, jak podczas okresu i martwię się. Bardzo proszę o pomoc i odpowiedź, czy reszta Pań odczuwa coś takiego, czy jest to normalne w pierwszych tygodniach no i kiedy mija : ) Mam też drugie pytanie dotyczące zbliżeń..chcemy kochać się z mężem, ale jesteśmy jeszcze przed wizytą u ginekologa i nie wiem, czy można. Jakieś doświadczenie w tej kwestii? Serdecznie pozdrawiam
    Hej. Na poczatku może Cie bolec brzuch. Ale np jak się martwisz zawsze lepiej to skontrolować.
    Co do zbliżeń można jak tyko czujesz sie dobrze. Czasem lekarz zabroni ale jak ciaza jest zagrożona (ja miałam post w 3 ciazy).

Zabrałam sie za obiad.

Dziewczyny ktora sie zna na konsolach albo ma taka. Ja chce moim chłopakom kupic pod choinkę i juz powoli podchodzę do tematu. Co lepsze ps4 czy Xbox one. A to taki prezent za to ze maz zdąży mi zrobic kuchnie na święta, taka byla umów rok temu. Wiec składam do skarpety
    Swoja droga jak to leci juz koncowka roku jest ehh.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Szczęśliwa Zobacz posta
    Witaj. W poprzedniej ciazy brzch mnie tak bolal prawie od poczatku do konca. Lekarka twierdzila ze macica sie powieksza i dlatego. I to normalne. Kochalismy sie cala ciaze.

Wyszłam dzisiaj ze szpitala. Plamienie i krwawienie ustąpiło, na usg widać jeden prawidłowy pęcherzyk. Póki co mam leżeć i czkać. Nie wiem nic, ani dlaczego plamiłam ani co mi było. Nikt mi nic nie powiedział. No coż zadzownie do swojego gina bo za tydzień kontrola. Wszystkie badania też ok/

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Dobrze ze juz ok. A dali Ci jakies leki do domu? Bedzie dobrze trzeba wierzyć. Ja przy ostatnim plamilam w 6 tyg jakos. Okazalo się ze miałam torebkę z krawia po ostatnim okresie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Tak dosałam duphaston i nospę

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Tak dosałam duphaston i nospę
    Dobrze ze cie juz wypisali. Zdrowka dla was. Ja w poprzedniej ciazy troche plamilam i tez mi to przepisala.
    Pojdziesz do swojego lekarza i wszystko sie dowiesz.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Też jutro idę na betę. Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
    Ja na badania pojade kolo h 18 ( do 23) wyniki bede miec na meilu. Ostatni okres mialam 5 października... w zeszlym roku w 16 tc stracilismy synka i razem z nim pochowalismy marzenia o 3 dziecku... a tu ktos pomogl mi walczyc o marzenia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów