Strona 208 z 896
Pokaż wyniki od 2,071 do 2,080 z 8955

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Ania89 super!

Pati21 MamaMartuli2 to mam nadzieję,że to jednak nie będzie to...

a co do ubranek to też myślę że tak koło maja

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Dziewczyny kiedy zaczynacie zakupy dla dzidziusiow??
    Pod koniec grudnia wyprzedaże i tak mysle,ze moze juz po malu...
    Ja mam kompletną wyprawkę po córce. Jeżeli będzie syn ubranka mam zagwarantowane bo u mnie w rodzinie sami chłopcy. Muszę dokupić kilka rzeczy na lato bo córkę mam z grudnia.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Tym bardziej ze rodzina znajomi zniosa jak przyjda w odwiedziny.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja imion jeszcze nie mam... rzeczy tez kolo czerwca bede dokupowac w zaleznosci od plci... pierwszy syn z czerwca drugi z kwietnia wiec rzeczy letnie sa... musze dokupic przewijak i wozek ale to niewiele w porownaniu z tym co potrzebne. Jesli groszek okaże sie dziewczynka to bede szalec zakupowo... odkladam sobie na ten cel co miesiac kase zeby potem moc poszalec

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Witajcie .Jestem megi chciałam do was dołączyć. Jest to moja 2 ciąża .dzidzia już widziałam serduszko biło mocno.
    Kolejna wizytę mamy przed świętami .mdłości brak .
    A jak jest u was obserwowałam was czytałam huz kilka dni .można dołączyć do was ?

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Megi27 smialo jak sie nie boisz wariatek zapraszamy

A tak na prawde to forum ciazowe jest nie tylko do tematow ciazowych ale ogolnie zyciowych z czasem poznamy sie lepiej i bedzie nam inaczej na pewno.

Megi dołączaj jak najbardziej, im nas więcej tyn weselej
    Jeżeli oczywiście nie przeszkadza Ci nasza "burza hormonalna" jak niektórym. Na każdym forum sporo postów upłynie zanim matki się dptrą i myślę, że różnice zdań są nieuniknione. A zresztą jakby każdy sobie tylko przytakiwał, to by było nudno

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    tu raczej nie chodzi o to żeby się zgadzać z każdym tylko żeby nie oceniać ludzi jeśli nie znamy całej sytuacji.

ja dzisiaj też byłam na usg i widziałam jak serduszko pięknie bije a termin porodu przesunął mi się na 31 lipiec więc jeśli pójdzie jak z dziewczynami to urodzę w sierpniu.

ja szczepię tylko podstawowymi. a jeśli chodzi o rotawirusy to dla mnie to wywalanie kasy w błoto bo tak jak ktoś jużpisał jest tyle rodzai tego wirusa że szczepienie to loteria. koleżanki syn trafił do szpitala z rota i ona robiła sobie straszne wyrzuty że go nie zaszczepiła to lekarz jej powiedział że to szczepienie i tak by nic nie dało bo to inny szczep.

dzisiaj na obiad robiłam bigos, pierwszy raz w życiu ale tak za mną chodził że aż usnąć nie mogłam. a jutro robię sałatkę warzywną

witaj Megi

Aniołek 23.12.2016

Senior Member Awatar megi27
    Mieszka w
    Polska
    Ja ubranka porozdawalam po synu .więc coś będę kupywala nowych coś dostane od rodziny .u nas tak jest ze daawaja ciuszki już za małe kolejnej osobie .
    Jakaś mnie biegunka męczy straszna 2.dzień... Co do kg w ciąży waga stoji w miejscu .
    Biorę kwas foliowy sobie za tydzień witaminy zacznę brać z dha .
    I magnez biorę sobie bo miałam hemoglobine niska .
    Badania mam zlecone glukoza morfologia i mocz .

Senior Member Awatar kamij
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Witam, gratuluję wszystkim i również chciałam się pochwalić, według OM termin na 16.07
    Mam nadzieję, że mogę do Was dołączyć?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów