Strona 204 z 897
Pokaż wyniki od 2,031 do 2,040 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Co co szczepienia na pneumo... kolezanki syn mial to badziewie w nosie i leczony byl w instytucie w Krakowie ... pani ktora go leczyla powiedziala ze nie powinno sie szczepic na to dzieci... ja nawet jak beda darmowe nie zaszczepie dziecka to co bylo w zupelnosci wystarczy co wiecej jakosc szczepionek podawanych dzieciom jest cokolwiek kontrowersyjna!!!

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Co do rotawirusa... moje dziecko mialo... lezalo w szpitalu pod kroplowka... tego typu choroby skonczyly sie odkad myje rece pierfylion razy dziennie... wszystkie jelitowki i inne takie to choroby brudnych rak... mozna sie smiac ale ja nawet na zakupy idac przecieralam koszyk chusteczka nasaczana zanim posadzilam w nim dziecko ( wiadomo tylko to co bylo w zasiegu raczek) i moim dzieciom sie zdarzalo ze byly chore... a inne dzieci majace problem z higiena mialy jelitowke raz na tydzien...
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 12-12-16 o 15:32

O mnie
    Wszystko sie rozbija o higiene... wiadomo zarazkow sie nie uniknie... nie ma takiej mozliwosci ale profilaktyka mycia rąk. .. i mozna przezyc
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 12-12-16 o 15:34

Ja nie jestem zdania żeby dziecko w higienicznym kloszu zamykać. Dziecko ma mieć szczesliwe dzieciństwo i chodzic na boso po rosie, bawić sie w piasku i latac z brudnymi lapkami. Oczywiscie wszystko z głową.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Ja nie jestem zdania żeby dziecko w higienicznym kloszu zamykać. Dziecko ma mieć szczesliwe dzieciństwo i chodzic na boso po rosie, bawić sie w piasku i latac z brudnymi lapkami. Oczywiscie wszystko z głową.
    Ja tez bron Boże... mialam na mysli raczej uczenie dzieci ze po przyjsciu z dworu myjemy rece, przed jedzeniem... itd nie o sterylnosc higieniczna...

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Więc lepiej nie oceniać kogoś jak się nie zna sytuacji rodzinnej. A paczka szlachetną dostaliśmy ze względu na córkę by jej było lżej w życiu i miała zabawki które są u psychologa bo mnie stać nie jest na nie.
    A zbierasz gdzieś pieniążki na rehabilitację? Jakaś fundacja czy coś?

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Przepraszam dziewczyny za szczerość ale uważam, że jesteście okropne. Koleżanka napisała tylko, że ma ciężko i dostała szlachetną paczkę, z której się ucieszyła a wy od razu jej morały czy powinna się decydować na dziecko w takiej sytuacji. Od razu dałyście ją pod jedną kreskę, że na pewno żyje z 500+. Co Wy o niej wiecie? Owszem, swoje opinie można wyrażać ale takie wpieprzanie swojego nosa uważam za daleko przekraczające pewne granice.
    Rozumiem, że jeśli byłybyście na jej miejscu i zaszłybyście w nieplanowaną ciążę to usunęłybyście dziecko, tak? (Nie twierdzę, ze jej ciąża była nieplanowana). Ale właśnie, co Wy o niej wiecie??? Słabe to było
    Amen

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Narazie nie .czekamy na opinie o niepełnosprawności już dziś wypisalam na wczesne wspomaganie córki w przedszkolu.
    Urodziła się z zamartwica urodzeniowa na 10. Minut mówili ze jej mózg jest niedotleniony że chora będzie jak urośnie i tak też było .od małego ja rechabilitujemy prywatnie i na NFZ. I w domu ćwiczymy z nią bo traci równowagę jak biega .biega nogami na boki od 2 lat .nie nadąża za rówieśnikami .ma zaburzenia umysłowe zero skupienia Ale ważne ze żyje .pieniądze nie grają roli ważne by były postępy u córki . Musi mieć kontakt z dziećmi by się rozwijać. ...

Znów co do szczypien to kuzynka szczepila tymi drozszymi 3w1 jakoś tak.
    I jej córka ciągle była chora .A ja miałam te. Trzy wklucia na NFZ. Udo ręka ręka .
    Dało się przeżyć płacz dziecka Ale syn i tak od małego ciągle leżał w szpitalu biegunki wymioty. W kolo do roku czasu .Tak było z nim .sam się odwadnial mimo że pił dużo .też nie rozumie tego do dziś ...Ale lekarze mówią że to z przepukliny pepkowej. .która ma do dziś gdyż chirurg sądzi ze 1 cm nie zaszkodzi mu.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    A nie myślałaś o tym,żeby zbierać? Wiesz coś na zasadzie 1% czy datków. Polecam terapię z końmi - bardzo pomaga!

Straszne są te opinie o szczepionkach :O

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Jeszcze robimy szereg badań eeg głowy
    Bo ostatnio miała szereg zaburzeń na eeg i trzeba zrobić na nowo .cukier tarczyca do badań i z anemia ma kłopoty córką .

Jestem dobrej myśli .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów