Strona 202 z 898
Pokaż wyniki od 2,011 do 2,020 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Candies0000
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-03 zobacz kalendarz
    Ja też się boje i dzieci szczepiłam podstawowymi,to co widziałam w szpitalu jakie są powikłania po szczepionkach 6w1 lub 5 w 1 to dziękuję.

Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Nie wiem, czy tak jest dalej ale za czasów jak mój Młody był mały to się płaciło za szczepienia skojarzone 5, czy 6 w 1. Do tego pneumokoki i inne koki też. Z tym, że ja się dużo naczytałam o NOPach i mam mieszane uczucia. I nie zamierzam wcale nie szczepić tylko szczepić tym co w kalendarzu i nic ponadto.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Za szczerość się nie przeprasza. Nikt jej nie prawi morałów - wyraziłyśmy tylko opinię,ze w takiej sytuacji nie decydowałybyśmy się na dzieci. Ja ze swojej strony napisałam,ze ciśnie mi się na usta pytanie,a nie że na pewno żyje z 500+. I póki żyję w wolnym kraju to mam prawo do takiej opinii. A poza tym dla mnie nie istnieje coś takiego jak nieplanowana ciąża. Chyba,że pęknie prezerwatywa albo zawiedzie inna antykoncepcja. Jak ktoś współżyje bez zabezpieczenia to nie ma czegoś takiego. Wtedy to jest ciąża świadoma bo chyba jako dorośli ludzie wiemy skąd biorą się dzieci.
    No ale przecież właśnie mogła pęknąć prezerwatywa, albo zawiodła inna antykoncepcja. Tak to jest nieplanowana ciąża, więc chyba jednak istnieje.
    Jesli będę miała ochote przepraszac za szczerość to tak też będę robic. Ale rozumiem, ze tu tez masz prawo miec wlasna opinie i ją wyrazic.
    Co Cię obchodzi z czego ona żyje? Czy ktoś Ci zagląda do portfela?
    Super, w internecie przeciez jest to bardzo modne, że można wyrazac swoje opnie. Ja wciaz uwazam ze sa pewne granice. Dyskusje z Panią skonczylam i żegnam

O mnie
    Dla mnie też to jest słabe,i nie powinno się od razu tak oceniać drugiego człowieka,ale z drugiej strony uważam że na forum o ciąży nie ma co wyciągać aż takiej prywaty.To moje zdanie jednak nie mnie to oceniać.

Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Przepraszam dziewczyny za szczerość ale uważam, że jesteście okropne. Koleżanka napisała tylko, że ma ciężko i dostała szlachetną paczkę, z której się ucieszyła a wy od razu jej morały czy powinna się decydować na dziecko w takiej sytuacji. Od razu dałyście ją pod jedną kreskę, że na pewno żyje z 500+. Co Wy o niej wiecie? Owszem, swoje opinie można wyrażać ale takie wpieprzanie swojego nosa uważam za daleko przekraczające pewne granice.
    Rozumiem, że jeśli byłybyście na jej miejscu i zaszłybyście w nieplanowaną ciążę to usunęłybyście dziecko, tak? (Nie twierdzę, ze jej ciąża była nieplanowana). Ale właśnie, co Wy o niej wiecie??? Słabe to było

O mnie
    A widzisz,ja znów znam taki przypadek że dziecku się nic nie działo dopóki nie dostało szczepionki 6 w 1 którejś dawki nie pamiętam,nie ważne.Było ok po szczepieniu dziecko zaczęło mieć napady padaczkowe a przy temp ciała ok 37.6 musiało go trzymać kilka pielęgniarek i lekarzy bo dziecko tak się szarpało,i wszystkiemu winne były te szczepionki.Ale to każdy rodzic podejmuje decyzje o tym jak szczepić czy szczepić.

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Tak podstawowe są za darmo. Ale mozna kupić szczepionke 6w1 i zamiast 6razy kłuć raz. Koszt takiej szczepionki ok 200zl ii 3 razy powtorzenie co miesiąc i potem po roku.do tego rotawirusy oczywiście noe obowiazkowe ale mam w rodzinie przypadek ze dziecko nie było zaszczepione i przechodzilo tak zle ze wyladowalo w szpitalu z napadami padaczkowymi i do dzis musi brac leki na padaczke a juz ok 3lat minęło od choroby. Koszt szczepionki ok 300zl i raz albo 2trzrba powtórzyć. Pneumokoki do tego ok 400zl i tez 3 razy powtórzenie.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    No ale przecież właśnie mogła pęknąć prezerwatywa, albo zawiodła inna antykoncepcja. Tak to jest nieplanowana ciąża, więc chyba jednak istnieje.
    Jesli będę miała ochote przepraszac za szczerość to tak też będę robic. Ale rozumiem, ze tu tez masz prawo miec wlasna opinie i ją wyrazic.
    Co Cię obchodzi z czego ona żyje? Czy ktoś Ci zagląda do portfela?
    Super, w internecie przeciez jest to bardzo modne, że można wyrazac swoje opnie. Ja wciaz uwazam ze sa pewne granice. Dyskusje z Panią skonczylam i żegnam
    Należę do rodzaju ludzi na wymarciu - swoją opinię wyrażam zawsze nie tylko w internecie. W nosie mam z czego ona żyje - gdyby nie napisała o szlachetnej paczce nawet by mi nie przyszło o tym pomyśleć. Kupiłam i dałam od groma rzeczy na szlachetną paczkę i chciałabym wiedzieć,że trafiają do ludzi,którzy naprawdę tego potrzebują.
    Nie musisz się od razu tak obrażać i rzucać mi paniami za to,ze mam inną opinię niż Ty

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Robi sie burza...

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Spokoj... tolerancja i dystans albo wszyscy umrzemy :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Robi sie burza...
    W dodatku z piorunami a PIS się cieszy że nam dzieci przybywa

Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    A widzisz,ja znów znam taki przypadek że dziecku się nic nie działo dopóki nie dostało szczepionki 6 w 1 którejś dawki nie pamiętam,nie ważne.Było ok po szczepieniu dziecko zaczęło mieć napady padaczkowe a przy temp ciała ok 37.6 musiało go trzymać kilka pielęgniarek i lekarzy bo dziecko tak się szarpało,i wszystkiemu winne były te szczepionki.Ale to każdy rodzic podejmuje decyzje o tym jak szczepić czy szczepić.
    Powikłania są tylko jeśli dziecko bylo zaszczepione chore. Bo matka specjalnie wziela wolny dzien z pracy i nie powiedziala lekarzowi ze dziecko ma lekki latar albo czasem pokaszluje. Wiem że może sie cos zdążyć po szczepieniu ale bez niego o wiele wiecej. 7lat temu jak zaczęłam prace w aptece to nie mieliśmy leków na gruźlicy a teraz mamy 2 pełne szuflady bo ludzie sie nie szczepia. I teraz sobie wyobrazcie co grozi waszemu nie zaszczepionemu dziecku jadąc np autobusem albo pobytu w supermarkecie. Wirus sie mutuje i coraz gorzej go wyleczyc a leków nowej generacji juz nie tworzą bo jest to choroba ktora juz noe powinna istnieć. I jest takich chorób coraz wiecej.

O mnie
    Dziecko szczepione było zdrowe,wiem na 100% .A co do szczepienia dzieci przeziębionych dla mnie jest to paranoja i tyle.Sama przekładałam nieraz szczepienia jak dzieciaki miały nawet lekki katarek,wolałam nie ryzykować.

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Powikłania są tylko jeśli dziecko bylo zaszczepione chore. Bo matka specjalnie wziela wolny dzien z pracy i nie powiedziala lekarzowi ze dziecko ma lekki latar albo czasem pokaszluje. Wiem że może sie cos zdążyć po szczepieniu ale bez niego o wiele wiecej. 7lat temu jak zaczęłam prace w aptece to nie mieliśmy leków na gruźlicy a teraz mamy 2 pełne szuflady bo ludzie sie nie szczepia. I teraz sobie wyobrazcie co grozi waszemu nie zaszczepionemu dziecku jadąc np autobusem albo pobytu w supermarkecie. Wirus sie mutuje i coraz gorzej go wyleczyc a leków nowej generacji juz nie tworzą bo jest to choroba ktora juz noe powinna istnieć. I jest takich chorób coraz wiecej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów