Strona 199 z 898
Pokaż wyniki od 1,981 do 1,990 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Tysiatysia222 spróbuj na czczo sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy - słyszałam,że to najlepszy sposób na poranne mdłości.

a co do wagi,to ja ważę teraz szalone 48,3kg przy wzroście 158cm. nie wiem ile ważyłam przed wizytą u ginekologa bo nie mam w domu wagi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Wlasnie odebralam wyniki moich badan. Nie wiem jak morfologia i kocz bo nie patrzylam ale cukier mam 86 wiec chyba dobry. Balam sie ze mi wywali ze 110. Teraz do srody czekam na.wizyte ciekawe czy mi zrobi usg co orawda w innym gabinecoe teraz bede u niej i tam huz nede chodzic wiec moze bedzie chciala cos dolaczyc do karty. ccialabym zobaczyc moja fasolke ale jakiegos takiego parcia nie mam.
    Co wy robicie dziewczyny ze chudniecie?
    U mnie dzisiaj chyba pomidorowka bedzie z rosolu wczorajszego.

@kakasia26 no to powiem Ci, że odważna jesteś, że decydujesz się na trzecie dziecko...

Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    A u nas pada deszcz od jutra śnieg ...
    Jeszcze podpiec ciasteczka lukrowac stroic pyszności same he.
    Córką dalej ma zatoki i kaszel nocą mocno eh .
    Wczoraj dostaliśmy tą szlachetną paczkę tak się poplakalam .
    Bo mimo że nie dała bym rady kupić piekarnika szaf.itp darczyńcy nam dali co prawda i rzeczy urzywane ale to dużo tak płakałam dzieci uśmiechnięte .nie ukrywam nie przelewa się mi może jak zamieszkał z przyszłym mężem będzie mi lżej pewnie . cudowny gest
    Jednak są jeszcze dobrzy ludzie na świecie

Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    No to powiem Ci, że odważna jesteś, że decydujesz się na trzecie dziecko...
    Nie nam jest oceniać. Aczkolwiek masz racje jakby mimam brakowało od wypłaty do wypłaty to byśmy sie nie zdecydowali na juniorka. Na same szczepionki wyjdzie ok 3tys.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Pati Ja nic nie robie ... przed pierwsza ciaza wazylam 56 kg przytylam 12 kg... kazda kolejna ciaza zaczyna sie od spadku ok 8 kg a potem przybralam 4 kg... ale tez taka wielka jak teraz nie bylam nigdy (jakies 15 kg nadwagi) stad chudne... moj organizm przetwarza zapasy... jem normalnie ja akurat wiecej leze jak sie ruszam... wiec chyba taka karma... moja ginka mowila ze dobrze ze zamiast tyc chudne bo nie przybiore 20 kg... jak to mowi "organizm wie co robi"...
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 12-12-16 o 12:16

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    He he ja tez nie cwicze nic. Jak napisalam ze ja cwicze dla ujedrnienia to w sesie ze nie musialam nigdy. Zima latanie za malym. A wiosna rowery dzien w dzien po kilka km jak pogoda ok.
    Co do ilosci dzieci i finansow. Taka prawda ze my to juz hardcore 4 dziecko ale u nas jest inna sytuacja z finansami ok jest. I czy bylo 500+ czy nie dawalismy rady sami. Ja nigdy rodzinnego nie mialam nawet. Teraz 500+ leci na konto teoretycznie udajemy ze go nie ma. Praktycznie wraca sie nam koszt zajec starszakow ale bez tego trenowali leci nam 3 rok juz.
    Ale kazdy robi wg siebie.
    Paskudna dzis pogoda u nas. Snieg deszcz wiatr okropna.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Gosia to znaczy, że wygrałaś na gebetycznej loterii moja genetyka dotycząca wagi pozostawia wiele do życzenia

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Nie nam jest oceniać. Aczkolwiek masz racje jakby mimam brakowało od wypłaty do wypłaty to byśmy sie nie zdecydowali na juniorka. Na same szczepionki wyjdzie ok 3tys.
    Ja bym się w takiej sytuacji w ogóle nie zdecydowała na dziecko... Nie rozumiem takiego podejścia... Jedno pytanie mi się tylko ciśnie na usta czy koleżanka pracuje czy żyje na zasiłku i 500+

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Niby nie, ale jak się takie rzeczy pisze na forum, to chyba i wyrazić swoje zdanie można. I moim zdaniem odpowiedzialna osoba, gdy decyduje się na dziecko, to powinna być raczej stabilna finansowo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów