Strona 197 z 898
Pokaż wyniki od 1,961 do 1,970 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja na razie stoje 51.5 i trzymamy. Ale docelowo nie chcialabym przytyc wiecej jak 15 kg choc to juz lato bedzie wiec moge puchnac ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Ja mam od lekarza nakaz przybrania na wadze :/ Cala rodzina pilnuje zebym jadla i przytyla- jak nic mnie tucza Jak bylam w pierwszej ciazy orzytylam 17 kg. Karmiac Zosie piersia zrzucilam cala nadwage, zaczelam chodzic na silownie 3 x w tygodniu i przy wzroscie 165 cm wazylam 48 kg... Przybralam ze 2 kg ale wiem ze dla dobra Malenstwa musze 'przytyc'. Wiecie, jesli chodzi o wage powiem Wam jedna rzecz... Lezac na patologii ciazy z Zosia obok mnie lezala dziewczyna - myslalam ze jest w 5 m-cu ale Ona byla juz po terminie... Nie chciala nic jesc, przyzwyczaila sie do 'nie jedzenia' i w szpitalu zeby w ogole cokolwiek wlozyc do ust musieli jej to miksowac:/ Lekarze zdecydowali ze jest tak slaba ze nie da rady urodzic dziecka silami natury i nastawili ja na planowana cesarke... jak to sie skonczylo to nie wiem bo wyszlam zanim urodzila ale zapamietalam sobie te historie. Pamietajcie ze trzeba przede wszystkim zdrowo jesc i jak ma ie na cos ochote to smialo a jak nie macie ochoty na nic to juz problem i trzeba sie tym tematem zajac

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja mam 170cm. Takze jestem raczej szczapa. Ale mimo ze przybieralam do 18 kg to po dwoch mc nie bylo po trzecim to w drugiej dobie na wypis ubralam spodnie rozm. 34 sprzed ciazy. Mimo ze lezalam nieutylam tragicznie. Jem ile chce. A jem duzo. Ale ja z tych co tylko cwicza dla kondycji.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ja sie boje tego tycia. Mami4 a co teraz cwiczysz? Mozesz cos polecic? Ja juz wygladam hak bym byka w 6 mies... mam 2kg napewno do przodu. Nie chce duzo przytyc boje sie ze ciężko mi bd zrzucić..

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Ja sie boje tego tycia. Mami4 a co teraz cwiczysz? Mozesz cos polecic? Ja juz wygladam hak bym byka w 6 mies... mam 2kg napewno do przodu. Nie chce duzo przytyc boje sie ze ciężko mi bd zrzucić..

U mnie sytuacja podobna 1,5 kg na plusie a wyglądam jak orka na wycieleniu. I szczerze mówiąc jestem tym faktem załamana.

Moje usg 21 więc już nie długo.

A ostatnie dni spędzam z córką która bardzo wysoko gorączkuje.

Ale mi się ciśnienie podniosło z rana. Byłam z Młodym w środę u lekarza z ospą i kazała przyjsć do kontroli w piątek, jak bedzie gorączkował albo wymiotował albo dzisiaj jakby się nic nie działo. Dzwonię dzisiaj, żeby się zarejestrować. Nie dość, że żeby się w ogóle dodzwonić do tej pieprzonej przychodbi, trzeba 40 minut wisieć na telefonie, to jeszcze miejsc nie mają. I ona mi mówi, że się mogłam wcześniej zarejestrować. Bo ja k***a wróżka jestem i z wyprzedzeniem wiem, czy Młody będzie miał gorączkę czy nie. Najlepiej to się z tydzień wcześniej zapisywać. Ależ mnke wkurzyli.

O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Ale mi się ciśnienie podniosło z rana. Byłam z Młodym w środę u lekarza z ospą i kazała przyjsć do kontroli w piątek, jak bedzie gorączkował albo wymiotował albo dzisiaj jakby się nic nie działo. Dzwonię dzisiaj, żeby się zarejestrować. Nie dość, że żeby się w ogóle dodzwonić do tej pieprzonej przychodbi, trzeba 40 minut wisieć na telefonie, to jeszcze miejsc nie mają. I ona mi mówi, że się mogłam wcześniej zarejestrować. Bo ja k***a wróżka jestem i z wyprzedzeniem wiem, czy Młody będzie miał gorączkę czy nie. Najlepiej to się z tydzień wcześniej zapisywać. Ależ mnke wkurzyli.
    Myślisz że u mnie jest inaczej? Rejestracja telefoniczna od 8 dodzwonisz się dopiero o 10 bo do tej godziny telefon zawieszony a o 10 miejsca nie ma... ale ja się nie szczypię zawsze ale to zawsze wchodzę z wielkim ryjem. Bo moje dziecko choruje raz na ruski rok. To samo jest gdy w kolejce u pediatry siedzią stare babki po receptę... lub idę na 10 a przychodzi ktoś z 8 i chce wejść przede mną nie daj Panie Boże wejść ze mną w dyskusje... Jeśli chodzi o te kwestie to sobie nie daje w kaszę dmuchać bo to co one tam robią to jest śmiech na sali. Zresztą ja rzadko chodzę do pediatry na nfz bo nasza pediatra jest zdolna jeśli chodzi o leczenie katarku.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    U nas jak chcez sie dostac doo lekarza to najlepiej isc przez 7 rano pod przychodnie. Telefonicznie graniczy z cudem ze sie dostaniesz...

Dilajla a ty cos pbecnie swiczysz?

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    U nas pediatra dajke na katar antybiotyk. Tez zadko chodze na nfz. Od nas z okolicy dyzo ludzi jezdzi do miasta prywatbie do pewnej doktor.
    A tesciowa chodzi do lekarza ktory przyjnuje raz w tyg.i juz wysyla tescia o 4 rano zeby juz stal pod przychodnia

O mnie
    02.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    U nas jak chcez sie dostac doo lekarza to najlepiej isc przez 7 rano pod przychodnie. Telefonicznie graniczy z cudem ze sie dostaniesz...

Dilajla a ty cos pbecnie swiczysz?
    U mnie żeby się do ginekologa na nfz dostać trzeba tak isć... ja miałam jechać dzisiaj ale miałam zarwaną noc i sobie odpuściłam.

Nie ja nie ćwiczę nie ryzykuję,chodzę do pracy i tam mam dużo ruchu. Boję się bo jak za dużo pochodzę to boli mnie krocze. Ale jak tylko na usg okaże się że będzie wszystko ok a ja będę już na zwolnieniu będę codziennie się wypuszczać na spacery

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów