Strona 195 z 896
Pokaż wyniki od 1,941 do 1,950 z 8955

Lipcówki 2017

Ależ tu dzisiaj cisza. Czyżby przed burzą?
    Czy Wy też tak nie cierpicie niedziel?

2. dzieckozakupy.pl
    Ja uwielbiam niedziele i soboty też bo tylko wtedy mam mezusia w domku od poniedziałku do piątku jest w trasie. Dzisiaj byla pracowita niedziela. Zrobilismy przemeblowanie w pokoju córki obiad i zakupy na caly tydzoen zebym nie nosiła jak go nie ma

Senior Member Awatar Lajla
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-27 zobacz kalendarz
    Ja lubię bo to taki najbardziej leniwy dzień w tygodniu i jednocześnie nie lubię bo po niej jest poniedziałek i znów trzeba rano wstać.
    U mnie cały dzień leje deszcz okropna pogoda. To ja już wolę mróz i śnieg.

No i ja właśnie tego lenistwa nie cierpię i nieszielbej nudy... A w dodatku męża będę miała dopiero w piątek wieczór, to dopiero mi się nuda potęguje. I zimy nie cierpię, byle do kwietnia. W lecie niedziele da się przeżyć, bo my zawsze na basenie siedzimy. No ale w przyszłym roku, to sobie nie popływamy

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Ja niedziele bardzo lubie - w sob i nd mam Corcie caly dzien ze soba (od pon do pt jest caly dzien w przedszkolu). Maz przyjezdza z Nia okolo 18:00 a wychodza po 7 rano. Teraz kiedy musze lezec wiekszosc dniai nie wychodze z domu to doceniam weekendy. Kiedy chodzilam do pracy to nd zawsze byla tym dniem przed poniedzialkiem i juz myslalam o tematach ktore czekaja ma mnie w robocie Dziewczyny, ja dzisiaj kisze barszczyk na Swieta - macie jakies sprawdzone i urozmaicone przepisy?

A ja szczerze mówiąc doceniam czas dla siebie, jak Młody jest w przedszkolu z tym, że do 15.
    Pierwszy raz spotykam się z określeniem kisić barszcz, można jaśniej?

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    A ja szczerze mówiąc doceniam czas dla siebie, jak Młody jest w przedszkolu z tym, że do 15.
    Pierwszy raz spotykam się z określeniem kisić barszcz, można jaśniej?
    Robi sie kiszonke z burakow z tego co sie orientuje...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Robi sie kiszonke z burakow z tego co sie orientuje...
    Dokladnie tak ;p U nas w kotlinie ( Gory Stolowe) skad pochodze zasze tak mowilismy Ja uwielbiam kiedy barszczyk jest bardzo kwasny i w Swieta pije go litrami Teraz kiedy mam anemie ciazowa przyda mi sie tym bardziej PS. Jeden sloj juz zrobiony i czeka przy kaloryferze na swoj moment Jutro jak Maz przywiezie kolejna porcje burakow zakisimy wiecej.

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Szczęśliwa M no ja słyszę co raz częściej o kiszonych buraczkach. Może masz ochotę opisać jak to się robi. Ale tak jak laikowi. Nigdy tego nie próbowałam a podobno też baaardzo zdrowe.
    Ja bardzo lubię niedziele i soboty też. W końcu można troszkę się polenić i na chwilkę zatrzymać. W tygodniu poranne pobudki, do pracy i z pracy i zaraz koniec dnia. Nawet jeśli robię pranie, prasowanie itp to mogę to robić w takim tempie żeby się nie zażynać. A jak Mąż jest jeszcze w weekend w domu to już w ogóle fajnie bo można na spokojnie ze sobą pobyć, bez tego biegu.
    Szkoda, że już jutro poniedziałek:P

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Szczęśliwa M no ja słyszę co raz częściej o kiszonych buraczkach. Może masz ochotę opisać jak to się robi. Ale tak jak laikowi. Nigdy tego nie próbowałam a podobno też baaardzo zdrowe.
    Ja bardzo lubię niedziele i soboty też. W końcu można troszkę się polenić i na chwilkę zatrzymać. W tygodniu poranne pobudki, do pracy i z pracy i zaraz koniec dnia. Nawet jeśli robię pranie, prasowanie itp to mogę to robić w takim tempie żeby się nie zażynać. A jak Mąż jest jeszcze w weekend w domu to już w ogóle fajnie bo można na spokojnie ze sobą pobyć, bez tego biegu.
    Szkoda, że już jutro poniedziałek:P
    Ok Dziewczyny, podam Wam przepis na kiszenie barszczu - taki barszcz moja Mama robi co roku juz od kilkudziesieciu lat Do wielkiego sloja (np 3 litry) na dno ukladami ok. 3 liscie laurowe, kilka gozdzikow, kilka ziarenek ziela angielskiego i do min. Polowy wykladamy sloj pokrojonymi w plastry surowymi ( oczywiscie obranymi burakami. Plastry nie moga byc zbyt cienkie ( ale wezsze niz 0,5 cm). Dodajemy 2 lub 3 zabki czosnku i zalewamy woda ( moze byc letnia). Ja przyznam sie szczerze ze zalewam woda z kranu i tez jest ok Sloj zakrecamy ( lekko, tylko tak zeby zakretka nie spadla) i odstawiamy w cieple miejsce. Po ok 2 tyg barszczyk jest gotowy. Pozniej zostaje tylko doprawienie( mozna dorzucic kilka grzybkow i zagrzanie U nas barszczyk je sie z uszkami, pierogami czy po prostu pije z kubka Kiedys dodawalam kromke chleba razowego ale powstawalo za duzo plesni wiec zrezygnowalam z kromki Barszczyk jest bardzo zdrowy i... pyszny.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów