Strona 192 z 898
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 8974

Lipcówki 2017

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, dzieki za rady. Popijam tez troche coli- ale chyba niezbyt pomaga:/ Nie wiem czy to mdlosci z viazy czy z jelitowki:/ A z planow na dzisiejsza noc to wybralam juz sobie kolor miski

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Hej mam pyt czy w ciąży można napić się. Coli ciągle pije wodę noegazowana a tak smaka na colę mam. W 1 ciąży tylko cola i chrupki z ketchupem w kolo ketchup królował .
    A dziś się skusiłam.na kilka łyczkow coli .
    Wam też się tak przelewa w brzuszkach że aż słychać te burczenie he

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Hej mam pyt czy w ciąży można napić się. Coli ciągle pije wodę noegazowana a tak smaka na colę mam. W 1 ciąży tylko cola i chrupki z ketchupem w kolo ketchup królował .
    A dziś się skusiłam.na kilka łyczkow coli .
    Wam też się tak przelewa w brzuszkach że aż słychać te burczenie he
    Czy wolno... ? Chyba wolno a czy powinno sie... to inna sprawa. Ja lubie coca cole... ale odkąd test wyszedl pozytywnie nie pije coli... skoro te pierwsze tygodnie fasolka jest wrazliwa na rozne swinstwa to staram sie ich nie przyjmowac... chyba kazdy robi jak uwaza i jak czuje...

O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Ja nie umiałam sobie pół szklanki odmówić tak mnie smak naszedl na colę .A tak na co dzień wodę niegazowana litrami spijam jak słoń he

Cola raczej zdrowa nie jest bo ma kofeine i te inne składniki ..
    Ok idę coś zjeść by zazyc tabletki i do łóżka podgryzac paluszki

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Nie powinnismy bo zdrowia ani nam ani Malenstwu to nie doda - ja pije tylko pol szklanki jak jest apogeum jelitowki. Pamietam ze przy pierwszej ciazy cola bardzo pomagala mi na mdlosci - kilka lykow kiedy juz bardzo mnie mulilo. Przez reszte cibazy nie pilam coli

W pierwszej ciąży piłam od czasu do czasu, wiadomo nie codziennie i nie dużo. Teraz mam zakaz ze względu na cukier. Nie lubię popadać w skrajności. Jakbym miała nie jeść wszystkiego co wycztam w internecie, to bym nic nie jadła. Myślę, że parę łyków raz na jakiś czas nikomu nie zaszkodzi. Swoją drogą cola to chemia, dlatego nie pijecie. A wiecie co zjadacie w warzywach, owocach, mięsie, wędlinach, słodyczach? Widziałyście kiedyś jak "produkuje się" mleko?
    W tych wszystkich produktach jest cała tablica mendelejewa, myślę, że nie mniej szkodliwa od coli...

A tak z ciekawości kaszki Nestle dawałyście dzieciom?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Tak albo prócz mleka ja zawsze się pytam i skład szynki bo raz kupiłam najdrozsza z nadzieją ze jest najlepsza a było odwrotnie i ja pies zjadł .I zawsze pytam o skład ..
    Teraz wszystko można zrobić sama chemia jak i ziemniaki w proszku zalej wodą i masz piree ble ble. Czy placki ziemniaczanne w proszku eh. Same świństwo. Ja tam wolę warzywa z targu i owoce mam pewny towar od znajomej .wiem skąd są owoce warzywa itp .I są w okazalej cenie.
    ..Mnie męczą gazy z coli Ale będzie świetna noc .he a mąż chciał Przytulanki .

O mnie
    Moje dzieci ciągle się dopytuje o święta ,zabawki ,choinkę itp.
    W wtorek czas na ciasteczka świąteczne myślę że nie będzie mnie mdlic .
    W ogóle powiem.Wam ze ta ciąża jest najlepsza .zero wymiotow czasem zgaga i nudności z rana po wypiciu szklanki wody ..Ale nie wymiotuje
    Wiem że mogę mieć potem wymioty Ale trzeba się cieszyć chwila . puki co .
    Pozdrawiam was .

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    A tak z ciekawości kaszki Nestle dawałyście dzieciom?
    Ja dawalam na 5 lyzek zwyklego kleiku lyzeczka kaszki nestle...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów