Strona 19 z 154
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 1535

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Ja owu musiałam miec wczesniej albo jakiś wytrwaly wojownik wytrwal kilka dni
    No terminarz mamy bardzo podobny. Mój planowany termin porodu wypada dokładnie na miesiąc przed 30

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny mam nadzieję, że będę mogła do Was dołączyć. Mam już córeczkę 2,5 roku.
    Wczoraj robiłam test wyszła 2 blada kreska, jutro idę na betę i zobaczymy. Ostatnia miesiączka 5.10 owu wg testu owulacyjnego 22.10. We wtorek miałam plamienia do piątku myślałam, że to @ nadchodzi jednak potem się to wyciszyło i zrobiłam test w sobotę. Teraz boli mnie prawy jajnik jak przy owu i czasami, ale dużo lżej lewy. Czy Was też bolą jajnik, bo to mnie trochę martwi.
    Ja miałam dokładnie takie same objawy jak przed miesiączka. 31 poszłam na krew z ciekawości ale bez większych nadziei, a tu taka niespodzianka

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny mam nadzieję, że będę mogła do Was dołączyć. Mam już córeczkę 2,5 roku.
    Wczoraj robiłam test wyszła 2 blada kreska, jutro idę na betę i zobaczymy. Ostatnia miesiączka 5.10 owu wg testu owulacyjnego 22.10. We wtorek miałam plamienia do piątku myślałam, że to @ nadchodzi jednak potem się to wyciszyło i zrobiłam test w sobotę. Teraz boli mnie prawy jajnik jak przy owu i czasami, ale dużo lżej lewy. Czy Was też bolą jajnik, bo to mnie trochę martwi.
    Witaj

Mogą Cie bolec. Na poczatku kazda inaczej reaguje.
    Ale szczerze czasem o ciąży ja np wolałabym nie wiedzieć jak najdłużej mniej stresu.

....jak leżałam w szpitalu na patologi przyszla dziewczyna do porodu w 38tyg i tak rozmawiamy, ona mówi ze jest w szoku bo ona dowiedziała sie o ciąży 10 tyg temu jak okresu nie dostala. A szok byl jak lekarz usg zrobil. Mowila ze ruchów nic nie czuła. Fakt zaczela tyć ale myślała ze przez objadanie

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Monti Zobacz posta
    No terminarz mamy bardzo podobny. Mój planowany termin porodu wypada dokładnie na miesiąc przed 30
    a mój termin kilka dni przed a taka imprezę planowałam ale wole zeby byla na porodówce w lipcu nie wczesniej

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jak u was z trawieniem. Ja od kilku mam zaparcia wzdęcia koszmar.
    Pije wode przegotowana z miodem. Ciężkie te poczatki.

Dzis najlepsze trzymam bratanka a mama patrzy sie tak Ciebie moze cos wypatrzy

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    A ja nic nie czulam. Myslalam poprotu ze mi sie spoznia. Jeszcze mialam isc krew oddac tylko sie przeziebilam. Chodze i kaszle.
    tylko humory bardzo mialam ale to tak zawsze mam przed miesiaczka a tu taka niespodzianka
    Teraz to mnie boli brzuch bardziej dół a góre czuje taka wzdeta. Jak zrobie gwaltowny ruch to czuje skurcze macicy.
    Ciekawe czy to tak podswiadomie sobie wmawiam czy tak mam. Dziwne jest to ze jak nie wiedzialam to brzuch mnie nie bolal a jak sie dowiedzialam to od razu na drugi dzien mnie brzuch zaczol bolec.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Jutro bede rozmawiala z szefowa tl bede wiedziala wiecej. Placone bede miala normalnie ale chce pracowac. We wtorek lekarz, zobaczymy co moja gin powie. Ogolnie to bede na ,astrzykach zeby zakrzepu nie było, to na bank. Poza tym od 3 lat anemia wiec mysle ze zelazo dostane...
    Czasami lapie dola zamiast sie cieszyc wrrrr
    wspolczuje Ci. Pracowac nie mozesz chociaz tego chcesz jeszcze te zastrzyki przez caly okres ciazy. Ja mialam tylko 5 dni zatrzykow i mialam serdecznie dosyc. A dola kazdy lapie nie przejmuj sie takie juz nasze uroki. Hormony buzuja i daja nam w kosc :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Fistaszka Witaj i Gratulacje
    Ja do lekarza w przyaszly tygodniu sir bede zapisywala.
    Jejku jaka ja stara jestem , a mialam nie miec juz dzieci po 30

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    chmurka nie przesadzaj zestara jestes! 30 to nie koniec swiata. chociaz mialas czas siewyszumic nie to co ja urodzilam milosza jak mialam 22 lata. za lat szkolnych sie nie wybawilam po dyskotekach itp bo u mnie w domu byl rygor. a teraz mi brakuje troche tych czasow. No ale czasu nie wróci. Teraz z 2 to juz napewno zaczne sie bawic na starosc jak bede miala wnuki haha.

Ja tez w przyszlym roku 30

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów