Strona 188 z 898
Pokaż wyniki od 1,871 do 1,880 z 8974

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    To młodziutkie byłyście Ja się czuje jak jakaś staruszka XD pierwsza ciąża 26 lat :P
    Ja mam teraz 26, ale czuję się jak młody BUK

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Ja mam teraz 26, ale czuję się jak młody BUK
    jak młody buk to i ja sie czuje XD gorace 26 XD z jakiego miesiaca jestes? :P

Tysia- zobaczymy nasze maleńkie serduszka Ja urodziłam synka jak miałam 19 lat też wcześnie i jak patrzę na to z czasem to byłam bardzo dzielna dałam radę sama z chorym synkiem Teraz się cieszę z tego co mam bo synek to największe szczęście jakie mnie spotkało Mami- I mi ochoty na pierogi narobiłaś

Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    jak młody buk to i ja sie czuje XD gorace 26 XD z jakiego miesiaca jestes? :P
    Listopad

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Listopad
    Ja wrzesień

Cytat Zamieszczone przez Ania 89 Zobacz posta
    Tysia- zobaczymy nasze maleńkie serduszka Ja urodziłam synka jak miałam 19 lat też wcześnie i jak patrzę na to z czasem to byłam bardzo dzielna dałam radę sama z chorym synkiem Teraz się cieszę z tego co mam bo synek to największe szczęście jakie mnie spotkało Mami- I mi ochoty na pierogi narobiłaś
    Ja miałam mame do pomocy i byłego juz teraz męża. Ale za bardzo sie bie angażował w wychowanie dziecka. Skończyłam liceum, zdałam maturę, skończyłam studium farmaceutyczne i juz 7 lat pracuje w aptece. Mój byly znalazł taka która miala dla niego czas bo ja ciągle naula potem praca w calodobowce jak wracalam to oczywiscie dziecko. I do niego pretensje że przed pracą sprzatalam a wracam i syf. Od września jestem żonką najlepszego faceta na swiecie i od razu zaczęliśmy starania. W drugim cyklu się udało i mam w brzuszku nasze cudo malutkie , moja córka jest bardzo zadowolona że tak sie stało bo już była duża, miała 6 lat jak odeszlam od męża i duzo widziala naszych kłótni. Teraz ma z moim mężem bardzo dobry kontakt. I chce siostre,ale oczywiscie co Bóg da byle zdrowe i silne i jedno moge powiedzieć ze w pierwszej ciąży czulam sie genialnie ,zadnych dolegliwosci. Moglam biegać, ćwiczyć a teraz..... zaslony wyprasuje i musze odpoczac przed powieszeniem .co mnie troche dobija bo kestem osobą ktorej wszędzie jest pełno. A tu taka bezsilność. Oczywiście dla cudeńka dam rade i jakoś z tym powalcze

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Ja na fryzjera czekam az maz bedzie. Wtedy bede mogla sama sie wyrwac. A paznokcie robi mi siostra wlasnie licze ze wcisnie mnie jutro a jak nie to po niedzieli. Tydz temu zdjelam hybryde i spilowalam, na swieta bym chciala choc troche zapuscic. A mam pecha jak mam dlugie to np niefortunnie podnosze malemu fotelik w aucie i bach...a hybryda choc mi wzmacnia.

Ja tam sie nie przejmuje. Maz dom ogarnie ciut lepiej. Reszte odgruzuje jak urodze w lipcu. Albo wezme firme zeby na przyjscie malenstwa bylo odswiezone. Firanki rolety. Poprzednia ciaze mialam lezaca i wtedy nauczylam sie przymykac oko a jak ktos przychodzi to chyba do mnie a nie ogladac moj dom. Jak chce poogladac niech sie umawia

Wieje u nas znow. Minus mieszkania w gorskich okolicach.

Za tydzien w sobote bedziemy piec pierniczki ciasto juz lezakuje kilka tygodni.
    mnie to wkurzaja tekie ludzie jak porzyjdzie i ci jeszcze pwie ze masz balagan a dzieci nie maja i nie wiedza co to znaczy sprzatac z dzieckiem. Ostatnio jak odkurzalam mieszkanie wychodze z odkurzaczem z jednego pokoju ide do drugiego a w pierwszym juz balagan na dywanie ;p czlowiek by musial caly czas sprzatac.

Dziewczyny macie racje co do forum slaba atmosfera w poprzedniej ciazy tez bylam na forum choc nie od poczatku to bylo bardzo milo kazdy mogl sie wygadac i wogole jakos tak rodzinnie bylo tu tego nie czuje.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Sprzątanie przy dzieciach jest jak mycie zębów czekolada

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja tez należałam do innego wątku na forum w 2 ciąży do dzis mamy grupe na fb i kontakt mimo ze to juz 4 lata... jest nas tu dużo... kazdy jest inny... tolerancja, dystans i atmosfera bedzie ok.
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 09-12-16 o 21:16

My również mamy jeszcze kontakt, zarówno na fb, jak i tutaj mamy gorum zamknięte. Zrobiłyśmy sobie weekend kiedyś w centrum Polski. Było super

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów