Strona 187 z 898
Pokaż wyniki od 1,861 do 1,870 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Reni a konsultowałaś już wyniki z lekarzem? Bo zapomniałam dodać, że na wynikach jest norma dla człowieka "nieciężarnego". Więc jak ja zobaczyłam wyniki, to się ucieszyłam że wszystko ok. Bo norma na wynikach była do 110.
    Tak, dwukrotnie po badaniach już byłam u lekarza i wszystko ok

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    To moja pierwsza ciąża i powiem szczerze,że cieszę się że nie należę do osób nakręcających się bo od tych waszych wpisów to bym chyba oszalała. Czasami tak jak Cieńwiatru mam ochotę przestać wchodzić na forum.... Ja rozumiem,że stres i ogóle, ale dziewczyny! Po co wy się nakręcacie bez sensu,że coś będzie nie tak? Panikujecie jak nastolatki, a wiele z Was ma już dzieci... I po co sobie to robicie? Zamiast przyjmować wszystko na spokojnie, racjonalnie to tu jakieś paniki zupełnie niepotrzebne. Zamiast spokojnie poczekać na usg to wy czytacie jakieś głupoty w necie i same sobie robicie krzywdę. A stres nie sprzyja rozwojowi "fasolki". Proponuje niektórym kubek melisy, koc i książkę zamiast bezsensownego nakręcania się. Kakasia to strasznie smutne,że poroniłaś, naprawdę bardzo Ci współczuję,ale powiedz mi po co to w kółko i w kółko powtarzasz, tylko niepotrzebnie stresujesz i siebie i inne dziewczyny na forum. Pewnie zaraz mnie zjecie,że nie mam serca,trudno. Musiałam to napisać. Bo zamiast na wzajem siebie wspierać, podpowiadać sobie sposoby na walkę z mdłościami to wy się na wzajem nakręcacie,że serduszka nie będzie,że wyniki takie a nie inne to złe.... Halo. KAŻDA CIĄŻA JEST INNA. i skoro Twój lekarz nie panikuje to Ty też tego nie rób.
    Brakuje tu na forum opcji 'lubię to' bo bym dała...

Dziewczyny - nie ma co się sprzeczać myślę że i jak Ja i reszta dziewczyn co czekają serduszka,zobaczymy serduszka to i nam będzie o wiele lepiej Wy już macie ten stresujący moment za sobą a chyba w przyszłym tyg już wszystkie zobaczymy nasze kruszynki Co do świat to jak co roku spędzam je częściowo u rodziców, są prezenty a w styczniu czeka mnie remont mieszkanka chce zrobić wąski korytarz bo póki co mam przechodzenie z pokoju do pokoju. A jeszcze w czerwcu komunia synka

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Brakuje tu na forum opcji 'lubię to' bo bym dała...
    zapamiętam,ża mam lajka u Ciebie

My po cichu mamy imiona przygotowane ale teraz najwazniejsze do srody zobaczyc juniorka i cieszyc sie ze wszystko dobrze opadlam z sił a malo co zrobilam w domu. Na prasowaniu poleglam. Mam nadzieje ze w drugim trymestrze sily wrócą bo juz jestem zła ze tyle chcialabym zrobic a nie moge.

Cytat Zamieszczone przez Ania 89 Zobacz posta
    Dziewczyny - nie ma co się sprzeczać myślę że i jak Ja i reszta dziewczyn co czekają serduszka,zobaczymy serduszka to i nam będzie o wiele lepiej Wy już macie ten stresujący moment za sobą a chyba w przyszłym tyg już wszystkie zobaczymy nasze kruszynki Co do świat to jak co roku spędzam je częściowo u rodziców, są prezenty a w styczniu czeka mnie remont mieszkanka chce zrobić wąski korytarz bo póki co mam przechodzenie z pokoju do pokoju. A jeszcze w czerwcu komunia synka
    Masz racje byle zobaczyc serduszko u mnie między córcią a juniorkiem będzie 12 lat różnicy. Córkę urodzilam jako gowniara mialam 17lat i jedynym problemem jak szlam na usg bylo czy juz bedzie wiadomo czy chlopczyk czy dziewczynka. Wtedy jeszcze nie bylo takich sprzętów i jaka płeć dowiedzialam sie w 7miesiacu. Czulam ze będzie chłopczyk nawet juz część ciuszkow chlopiecych mialam a urodziła sie dziewczynka. A teraz czuje że bedzie dziewczynka. Zobaczymy czy mnie intuicja znpwu w balona robi

Ja też młodo. Pierwszego syna urodziłam jak miałam 21. Ale był zaplanowany, wbrew pozorom
    Wtedy jedyne co czytałam o ciąży to była gazeta M jak mama, a tam raczej przedstawione były same pozytywne aspekty . Później się zapisałam na forum, ale jak już mówiłam, to było forum bez schizowania.
    Tysia też czekałam na 20 tydzień, żeby płeć poznać. To było podejście

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Ja też młodo. Pierwszego syna urodziłam jak miałam 21. Ale był zaplanowany, wbrew pozorom
    Wtedy jedyne co czytałam o ciąży to była gazeta M jak mama, a tam raczej przedstawione były same pozytywne aspekty . Później się zapisałam na forum, ale jak już mówiłam, to było forum bez schizowania.
    Tysia też czekałam na 20 tydzień, żeby płeć poznać. To było podejście
    Ciąża bez stresowa. Idealna.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    To młodziutkie byłyście Ja się czuje jak jakaś staruszka XD pierwsza ciąża 26 lat :P

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja tez pierwsze urodzilam w wieku 21 lat i tez planowany kazdy byl planowany. To malenstwo nas zaskoczylo

Ja w tym roku podpieke te pierogi jak widze na zdjeciach to mnie skreca mniam.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów