Strona 185 z 897
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja to tez stracilam zapal do forum. Jestem w grupie na fb zamknietej i tam jakos fajnie rozmawia.

Ja dzis caly dzien cos robilam drobnego w domu. W weekend impreza rodzinna. I moj problem to teraz tylko co ubrac kiecka nie doszla a jeszcze dwa tyg musze ukrywac do swiat

2. dzieckozakupy.pl
    Ja na fb się na razie nigdzie nie zapisuję, bo nie chcę się zdradzać

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Dystans dziewczyny... dystans...

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Nareszcie ktoa to napisal. Ja w poprzedniej ciąży tez bylam tu na forum ale bylo inaczej. Byly wpisy o życiu, o szarej codziennosci, o pierdolach... i to bylo fajne, bo mozna bylo sie wygadac, posmiac, poradzic...
    A tu tak smutno od poczatku. Ja nie zagladam za czesto, bo z poczatku ciazy zalapalam dola, a czytajac wpisy niektore, to ciezko sie z dola odkopac.
    I sorry,ze to napisze ale jak ktos pisze,ze bierze leki na podrzymanie i jednocześnie oblatuje 158 okien w domu, to calkiem mi sie nie chce tu wchodzic...
    Mam nadzieje,ze minie pierwszy trymestr to humory sie poprawia i będzie lepiej i Wam i Nam tu wszystkim

A ja zostawilam wszystko w cholere o polecialam do fryzjera. Dwie godzinki przyjemnosci tylko dla mnie i od razu lepiej sie czuje,w przyszlym tygodniu paznokcie i brwi a co tam,musze byc seksi mamuska

Ja się już przed świętami nie dostan€ do mojej fryzjerki, a odrosty mam już wielkie, na szczęście niezbyt widoczne. Ale na styczeń się umówię na bank

O mnie
    Ja na fryzjera czekam az maz bedzie. Wtedy bede mogla sama sie wyrwac. A paznokcie robi mi siostra wlasnie licze ze wcisnie mnie jutro a jak nie to po niedzieli. Tydz temu zdjelam hybryde i spilowalam, na swieta bym chciala choc troche zapuscic. A mam pecha jak mam dlugie to np niefortunnie podnosze malemu fotelik w aucie i bach...a hybryda choc mi wzmacnia.

Ja tam sie nie przejmuje. Maz dom ogarnie ciut lepiej. Reszte odgruzuje jak urodze w lipcu. Albo wezme firme zeby na przyjscie malenstwa bylo odswiezone. Firanki rolety. Poprzednia ciaze mialam lezaca i wtedy nauczylam sie przymykac oko a jak ktos przychodzi to chyba do mnie a nie ogladac moj dom. Jak chce poogladac niech sie umawia

Wieje u nas znow. Minus mieszkania w gorskich okolicach.

Za tydzien w sobote bedziemy piec pierniczki ciasto juz lezakuje kilka tygodni.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Ja się już przed świętami nie dostan€ do mojej fryzjerki, a odrosty mam już wielkie, na szczęście niezbyt widoczne. Ale na styczeń się umówię na bank
    Ja odrost mam tez wielki ale malo widoczny bardziej mnie siwki martwia starosc

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Marysieńka ..słuchaj.
    napisałam co czuje po prostu .Wiem że ta osoba która była z nami a teraz stało się ze straciła dzidzie wiem co czuje ona.
    Ja sama szukałam pomocy na forum różnych u tych co poronili .I kobiety dodawały otuchy .
    A ty masz do mnie wonty .nieźle .Już człowiek nie może nic napisać .jestem szczerą i pisze co uważam.

Ja byłam na forum zapytaj położna było fajniej .każdy mógł swoje napisać dodać co sądzi a tu taka dziwna atmosfera.wielkie dzięki .Ja odejdę bo dość mam.A wiem że ta kobieta da rady Ale cierpi po stracie dziecka.to zrozumieć tą kobietą tylko co straciła dziecko.

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Poza tym zmieniamy temat w końcu robi się świątecznie .więc jakie u was są zwyczaje świąteczne . Bo ja wiem.ze w tym roku nie zrobię ryby bo mi nie dobrze jak widzę i je jem.
    I czy macie już jakieś imionka wstępne wybrane dla pociech .syna córki .?

My myślimy nad mateuszek lub nikolka

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów