Strona 183 z 896
Pokaż wyniki od 1,821 do 1,830 z 8955

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Ania 89 Zobacz posta
    Tysia- mam tak samo jak i Ty. Teraz to się stresuję. Darcia tak mi przykro Wizytę mam w poniedziałek nie wiem jak wytrzymam do tego czasu...
    Ja az w środę. Dzisiaj mąż wraca z trasy to nie bede myśleć ale od poniedzialku od nowa mysli wrócą. Sprzatam i jak dlugo cos robie to brzuch robi mi sie twardy, też tak macie ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Pewnie mierzone inną jednostką. Ja mam mg/dL. Ty masz może jakąś objętość procentową. Zresztą na wyniku powinno pisać jak jest mierzone. U mnie norma jrst do 93 mg/dL.
    No u mnie mmol/l taka jest jednostka. Norma 3,9-5,5. Ja raz miałam 4,8 a raz 5,0.

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Ja też poronilam we wrześniu. 2016 i był to według nas 5tydzien a nie jak na wypisie 8
    Wiem co czujesz strata dziecka to coś strasznego .nas to spotkało 1 raz .
    I pogodzilam się z tym mówiłam.Tak musiało być chyba ...Ale jak był zabieg myślałam stało się trzeba dalej żyć jakoś . Ale po zabiegu jak dali mnie do łóżka przeżyłam horror .płacz zdolowanie i nawet w tym czasie jak to pisze to płacze ból ogromna strata ze już nie ma dziecka we mnie ..
    Potem w listopadzie na wszystkich świętych na grobie dziadków daliśmy lampkę z aniolkiem i napisem na zawsze w naszych sercach Boże jak ja płakałam ....do dziś płacze i nie rozumie czemu żaden z 3 lekarzy prywatnych nie dał mi tabletek na podtrzymanie ciąży może by się nie stało tego .. eh .smutek jest we mnie do końca .

ANIOLKU TO DLA CIEBIE :* (+)6.09.2016 PAMIETAMY

Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    No u mnie mmol/l taka jest jednostka. Norma 3,9-5,5. Ja raz miałam 4,8 a raz 5,0.
    No i wszystko jasne Ty masz mierzone w milimolach na litr, my w miligramach na decylitr to od labolatorium zależy jak mierzą. Ważne że masz w normie.

Reni a konsultowałaś już wyniki z lekarzem? Bo zapomniałam dodać, że na wynikach jest norma dla człowieka "nieciężarnego". Więc jak ja zobaczyłam wyniki, to się ucieszyłam że wszystko ok. Bo norma na wynikach była do 110.

Wiecie co? Nie mogę się doczekać, kiedy tu na forum będziemy wspólnie wybierać wózki, foteliki i inne duperele

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Ufff to dobrze ze nie tylko ja sapiaca i pijaca non stop...
    Matko to 3 ciaza. Najmlodsza ma 4.5 roku a ja nie pamietam jak to jest....

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Ale sie rozpisalyscie. Nie wiem czy tylko ja tak mam ze czytam czytam jak skoncze czytac.to piustka mialam cos napisac i nie pamietam co...

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez betty123 Zobacz posta
    Witajcie
    Ja rowniez spodziewam sie fasolki w lipcu. To moja druga ciaza pierwszy synek ma 20 miesiecy. Ogolem jestem w fatalnym nastroju obie ciaze bYly planowane, ale cos jest nie tak obawiam sie ze moge miec depresje nic mnie nie cieszy ciezko mi zmusic sie do czekokolwiek i strasznie meczy mnie opieka nad pierworodnym. W sumie sama nie wiem dlaczego zdecydowalam sie na drugie. Do tego nie udaje mi sie rzucic palenia a to juz 9 tydz.
    hej. mi sie wydaj ze to normalne ze nic sie nie chce. tez chodze senna i nic mi sie nie chgce,. najchetniej to bym przelezala w lozku caly dzien.. duzo dziennie palisz?

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    To moja pierwsza ciąża i powiem szczerze,że cieszę się że nie należę do osób nakręcających się bo od tych waszych wpisów to bym chyba oszalała. Czasami tak jak Cieńwiatru mam ochotę przestać wchodzić na forum.... Ja rozumiem,że stres i ogóle, ale dziewczyny! Po co wy się nakręcacie bez sensu,że coś będzie nie tak? Panikujecie jak nastolatki, a wiele z Was ma już dzieci... I po co sobie to robicie? Zamiast przyjmować wszystko na spokojnie, racjonalnie to tu jakieś paniki zupełnie niepotrzebne. Zamiast spokojnie poczekać na usg to wy czytacie jakieś głupoty w necie i same sobie robicie krzywdę. A stres nie sprzyja rozwojowi "fasolki". Proponuje niektórym kubek melisy, koc i książkę zamiast bezsensownego nakręcania się. Kakasia to strasznie smutne,że poroniłaś, naprawdę bardzo Ci współczuję,ale powiedz mi po co to w kółko i w kółko powtarzasz, tylko niepotrzebnie stresujesz i siebie i inne dziewczyny na forum. Pewnie zaraz mnie zjecie,że nie mam serca,trudno. Musiałam to napisać. Bo zamiast na wzajem siebie wspierać, podpowiadać sobie sposoby na walkę z mdłościami to wy się na wzajem nakręcacie,że serduszka nie będzie,że wyniki takie a nie inne to złe.... Halo. KAŻDA CIĄŻA JEST INNA. i skoro Twój lekarz nie panikuje to Ty też tego nie rób.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów