Strona 178 z 898
Pokaż wyniki od 1,771 do 1,780 z 8974

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez ilona7821 Zobacz posta
    A więc tak według OM to 7 tydzień ale lekarz stwierdził że 6 i 3 dzień. A problemy miałam ponieważ kompletnie nic nie było widać w kilku pierwszych USG gdzie przy pierwszym dzieciątku w 4 już było widać pęcherzyk a tu nic. Lekarz podejrzewał ciąże pozamaciczną więc nieciekawie . Strasznie dużo stresów mnie to kosztowało i strachu ale po badaniach stwierdziłam już sama że jest ok bo beta rośnie prawidłowo i tak też było Wszystko skończyło się dobrze
    Znam doskonale to uczucie bo.mialam taki sam problem jak ty. Lezalam w szpitalu kilka dni z podejrzeniem ciazy pozamacicznej. Beta rosla a dzidzi nie bylo widac. Kupa stresu i nerwow. Teraz czekam na seduszko

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Furagine chyba mozna. Ja bralam z prenatala na zapalenie pecherza.
    W pierwszym trymestrze nie mozna furaginy

Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Ja dziś umylam 6 okien podwujnych i kilka cytryn i drzwi i skonalam.leżę i mam.wzdęcia i ból.podbrzusza...
    Przesadzialm.
    Ja dwa pokoje chyba ze 4 godziny sprzątałam. Więcej przerw robiłam, niż sprzątałam. Zresztą syn mi sporo pomógł. Jutro czekają kolejne. A i okna mam wymyte, ale to rękami teściowej. Mąż dzisiaj ma wyjazd z pracy, wraca za 8 dni. :/

Junior Member
    ilona7821

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-05-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Malinka35 Zobacz posta
    Znam doskonale to uczucie bo.mialam taki sam problem jak ty. Lezalam w szpitalu kilka dni z podejrzeniem ciazy pozamacicznej. Beta rosla a dzidzi nie bylo widac. Kupa stresu i nerwow. Teraz czekam na seduszko
    Na szczęście jest już OK i moje małe serduszko widać i bardzo ładnie bije

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    [QUOTE=Mami4;2997229]
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Ja dzi

Przesadzilas ale kazdy ma swoj rozum.
    Jestem tego samego zdania... I na prawdę nie rozumiem po co to robisz?? Łykasz leki na podtrzymanie ciąży żeby urobić się jak wół? Dla mnie coś takiego mija się wzajemnie, nie mniej jednak to Twój wybór.

Ja w poniedziałek idę do ginekologa na NFZ doszłam do wniosku że nie będę płacić za badania które mi się należą, i zawsze to opinia dwóch lekarzy.

Member
    dorcia@

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-20 zobacz kalendarz
    dziewczyny, żegnam się z wami z wielkim bólem w sercu. Moja ciąża obumarła w 8 tc. życzę każdej z was abyście szczęśliwie urodziły swoje maleństwa

Senior Member Awatar MamaMartuli2
    O mnie
    Jestem mamą
    Cytat Zamieszczone przez dorcia@ Zobacz posta
    dziewczyny, żegnam się z wami z wielkim bólem w sercu. Moja ciąża obumarła w 8 tc. życzę każdej z was abyście szczęśliwie urodziły swoje maleństwa
    Bardzo mi przykro. Trzymaj sie kochana

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Jestem mamą
    Kasiaka chyba nie ma czym sie chwalic.... no ale coz dorosle jesteśmy

O mnie
    Jestem mamą
    Ja wam powiem,ze w sobote maz mi firanke zdejmie, i okno umyje bo balkonowe mam wielkie od ziemi do sufitu na cala sciane, wiec zostawiam mezowi. Nie robie generalnych porzadkow, nie szoruje...
    Jestem w ciazy, nic nie musze. Sprzatam caly czas na bieżąco wiec tragedi nie ma...
    Malo tego 3 lata na swieta bylismy sami u siebie, a w tym roku chyba pojedziemy do Polski, maz mi dzisiaj powiedzial,ze zawsze do dla mnie ulga, bo nie musze przy garach stac, a i do rodziny ciagnie troche...
    Wiec ja w tym roku leniwie i nie czuje sie z tym zle.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dorcia@ Zobacz posta
    Bardzo mi przykro.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów