Strona 176 z 898
Pokaż wyniki od 1,751 do 1,760 z 8977

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Mamuśki, mam pytanie. Kilka dni tu nie zaglądałam i czytam teraz o tym piciu glukozy. Mi się wydawało, że to jakoś w późniejszej dużo ciąży pije się glukozę. Ja jestem w 12 tyg i glukozę badali mi taką tylko na czczo, bez picia. Możecie powiedzieć o co chodzi? Czy to się robi z piciem glukozy jak komuś badania złe wyszły?
    Ty juz 2 trym zazdroszcze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Mamuśki,
    to, że nie macie mdłości, mimo, że wcześniej były o niczym nie świadczy. Moja siostra i moja bratowa nie miały mdłości w ogóle. Ja na początku miałam mdłości przez jakieś 3 tygodnie i mi przeszło. Zmieniły mi się smaki i to zostało. Co prawda na kolejne USG idę dopiero we wtorek, więc może to że nie mam mdłości to zły znak ale bez przesady kochane. Nie możemy sobie dokładać nieuzasadnionych zmartwień. Ja rozumiem plamienia itd, ale to że którejś przeszły mdłości to cieszyć się trzeba))
    Co do karty ciąży to ja na 1 wizycie byłam prywatnie w 5 tyg i 4 dniu ciąży i Pani od razu mi założyła kartę. Na usg widać było tylko pęcherzyk a z badań miałam tylko betę i TSH bo akurat robiłam dla mojej endo (nie mam tarczycy)
    No i jeszcze apropos badań, zamierzam uświadamiać laseczki do upadłego...takie badania jak toksoplazmoza, różyczka, czy cytomegalia należą się nam za darmo na NFZ jak psu buda i nie dajcie sobie wmówić, że jest inaczej. Za grupę krwi, owszem, trzeba zapłacić.

Gosia to dziwne ze nie miałeś testu obciążenia glukoza.ja w pierwszej ciąży wszystkie badania miałam książkowe , cukier na czczo w normie a po obciążeniu glukoza, wyszła lekka cukrzyca ciążowa leczona dieta.a jakie duże rodziłas dzieciatko? Bo przy nieleczonej cukrzycy rodzą się duże dzieci i często występuje niewspolmiernosc barkowa, także myślę ze lepiej zrobić ten test obciążenia glukoza.

Senior Member Awatar Marysieńka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    U mnie dziś 6t6d
    Ja z om tez miałam wczoraj 6t6d,a z usg 6t3d i widzielismy serduszko Bije jak szalone <3

Dziewczyny czy Wy tez tak macie ? Jak troche podzialam, poodkurzam itp.z przerwami i poloże się by odpocząć to nie mogę się podnieść.mam taki ból w posladkach, że nie mogę się podnieść ani stanąć przez jakąś minutę albo dwie. Dzisiaj to już zaczęło mnie boleć za nim się położyłam

Marysieńka- super wiadomość czekałam na tą informacje od Ciebie
    Frezja- Ja nie mam czegoś takiego.Może to nie jest wcale z ciążą związane.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Frezja- Zobacz posta
    Dziewczyny czy Wy tez tak macie ? Jak troche podzialam, poodkurzam itp.z przerwami i poloże się by odpocząć to nie mogę się podnieść.mam taki ból w posladkach, że nie mogę się podnieść ani stanąć przez jakąś minutę albo dwie. Dzisiaj to już zaczęło mnie boleć za nim się położyłam
    Mnie krzyż okropnie boli,aż na biodra promieniuje :/ i ogólnie szybko się męczę,co jest irytujące... :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Ania 89 Zobacz posta
    Marysieńka- super wiadomość czekałam na tą informacje od Ciebie
    Frezja- Ja nie mam czegoś takiego.Może to nie jest wcale z ciążą związane.
    Wczoraj już nie pisałam bo późno wróciliśmy,a dziś od rana jakieś rzeczy załatwiałam i dopiero miałam chwilę,żeby napisać

Gosia ja też myślałm, że krzywa to standard w każdej ciąży.
    Pati ja też mam dzisiaj kręcioła na sprzątanie. Na razie wywalam z Młodym jego zbędne zabawki, bo już się nie ma gdzie obrocić w jego pokoju. A że Młody ma chorobowe od przedszkola, to mi pomaga.
    Co do imion, to dla dziewczynki mam już dawno, przed ciążą już dawni mi siedziało w głowie. A dla chłopca- pojęcia nie mam. Ale to jeszcze za wcześnie, żeby tą kwestie rozważać na forum.
    Kurde moja następna wizyta 3.01. Nie mogę się już doczekać.

Tak Reni mnie glukoza wyszła 106. I jeżeli po tygodniu diety praktycznie bez węglowodanóq mi nie spadnie, to będę miała robioną jrzywa cukrową.

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Ja nie mialam nigdy mdlosci. I sie tym jakos nigdy nie zadreczalam.
    Co do badan owszem naleza sie ale jak sie chodzi do lekarza ktory moze wypisac na nfz a jak wiadomo kazdy prywatny recepty jak i badania daje na 100% a j jak mam lazic po lekarzach za skierowaniami kombinowac wole zaplacic. Tym bardziej ze takie drogie badanie jest raz dwa razy potem podstawy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów