Strona 175 z 897
Pokaż wyniki od 1,741 do 1,750 z 8961

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Szczesliwa M Zobacz posta
    Dziewczyny, ja znowu na brazowo :/ Nie jest tego duzo i nie brudzi bielizny ale jest...Nie wiem z czego to wynika. Staram sie wiekszosc dnia lezec i nic nie dwigac... Zastanawiam sie czy to ze jeden Maluszek nie dal rady i ten pecherzyk sie wchlania / usuwa moze powodowac takie zmiany... Czytanie netu chyba musze sobie odpusci. Bo tam zamieszczone sa w wiekoszosci mrozace krew w zylach historie:/ To juz nasz 10 tydzien i chcialabym zeby z Malenstwem bylo wszystko dobrze. Caly czas luteina, modlitwa i lezenie... chyba nic wiecej nie moge zrobic...
    Szczesliwa a co Twoj lekarz mowil...? Jak zobaczyl ze jest juz tylko 1 pecherzyk... bo chyba Cie jakos poinformował zebys zawalu nie dostala

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Szczesliwa a co Twoj lekarz mowil...? Jak zobaczyl ze jest juz tylko 1 pecherzyk... bo chyba Cie jakos poinformował zebys zawalu nie dostala
    Powiedzial ze cyt "wchlonie sie, nic z tym nie robimy". Lekarz zapewnil mnie ze nie zaszkodzi to drugiemu, rozwijajacemu sie Maluszkowi. Niestety nie wspominal nic o tym ze moge plamic itp a ja przyznam sie szczerze z tego wszystkiego nie zapytalam czy to zanikanie drugiej Dzieciny ma jakies objawy... Lekarz utrzymal tylko luteine i nakazal oszczedzac sie. Nastepne USG to bedzie za ok 2 - 3 tyg. Wiem ze stres nie slyzy temu Maluszkowi i staram sie jak moge nie stresowac ale nie zawsze mi sie udaje ... Napiszcie cos pozytywnego Dziewczyny Czy myslalyscie juz nad imionami?

O mnie
    Powiedzial ze cyt "wchlonie sie, nic z tym nie robimy". Lekarz zapewnil mnie ze nie zaszkodzi to drugiemu, rozwijajacemu sie Maluszkowi. Niestety nie wspominal nic o tym ze moge plamic itp a ja przyznam sie szczerze z tego wszystkiego nie zapytalam czy to zanikanie drugiej Dzieciny ma jakies objawy... Lekarz utrzymal tylko luteine i nakazal oszczedzac sie. Nastepne USG to bedzie za ok 2 - 3 tyg. Wiem ze stres nie slyzy temu Maluszkowi i staram sie jak moge nie stresowac ale nie zawsze mi sie udaje ... Napiszcie cos pozytywnego Dziewczyny Czy myslalyscie juz nad imionami?
    Ja mysle ze jesli nie czujesz sie zle ( brzuch Cie nie boli itd) to nie musisz sie tym stresowac... ja jeszcze nie myslalam nad imionami

Junior Member
    ilona7821

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-05-23 zobacz kalendarz
    Witam. Jestem tu nowa i także mam termin na lipca a mianowicie na 28 lipca. Dopiero co mogę zacząć cieszyć się dzidzia bo prędzej było trochę problemów ale po wczorajszej wizycie Nasze małe serduszko bije

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Witam nowa mamusie.

Gosia a czmu nie pilas nigdy glukozy?

Szczesliwa jesli sie dobrze czujesz poza tym plamieniem to nie nie denerwuj tylko odpoczywaj. Mi lekarz powiedzial ze przez usg dopochwowe.moze wustapic male plamienie. Tez plamilam na brazowo.

Mam dzisiaj wene na sprzątanie wysprzatalam pol kuchni juz teraz mala przerwa na inhalacje i lece sie nrac za pokój.

Witam Ikonka a to kiedy była OM a co się działo jak mogę zapytać? Super, że widziałaś serduszko Ja czekać muszę do poniedziałku.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Witam nowa mamusie.

Gosia a czmu nie pilas nigdy glukozy?

Szczesliwa jesli sie dobrze czujesz poza tym plamieniem to nie nie denerwuj tylko odpoczywaj. Mi lekarz powiedzial ze przez usg dopochwowe.moze wustapic male plamienie. Tez plamilam na brazowo.

Mam dzisiaj wene na sprzątanie wysprzatalam pol kuchni juz teraz mala przerwa na inhalacje i lece sie nrac za pokój.
    Nie bylo "potrzeby"robic... dobrze sie czulam wyniki wszystkie byly dobre wiec nie zlecala mi moja ginka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Nie zamartwiaj się. Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. Nie piszę, że wiem, ale na moją głowę to miałoby to sens, żeby to plamienie było związane z wchłanianiem się drugiego pęcherzyka.
    Co do tego czy to szkodzi drugiemu dziecku, to koleżanka mi opowiadała niedawno o swojej sąsiadce, która również miała najpierw dwa, jeden się wchłonął a z drugiego urodziło się zdrowe dziecko. Lekarz mówił, że tak zdarza się bardzo bardzo często. Bardzo często kobiety nawet nie wiedzą, że miały dwa, bo czasem zdąrzy się wchłonąć zanim kobieta pójdzie na USG.
    Wszystko będzie dobrze

Senior Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Mamuśki, mam pytanie. Kilka dni tu nie zaglądałam i czytam teraz o tym piciu glukozy. Mi się wydawało, że to jakoś w późniejszej dużo ciąży pije się glukozę. Ja jestem w 12 tyg i glukozę badali mi taką tylko na czczo, bez picia. Możecie powiedzieć o co chodzi? Czy to się robi z piciem glukozy jak komuś badania złe wyszły?

Senior Member Awatar Mami4
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Dziewczynom badania zle wyszly. I dla tego teraz pija glukoze.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów