Strona 173 z 898
Pokaż wyniki od 1,721 do 1,730 z 8974

Lipcówki 2017

Junior Member
    dagusias

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-17 zobacz kalendarz
    A bicie serca 169 razy na minutę to nie za dużo?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dagusias Zobacz posta
    Z tego co wiem w normie...

Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Dzięki Lajla naczytałam się mnóstwa informacji na necie. Na szczęście oprócz tych złych było info, że w 9 tyg mdłości mogą powoli zanikać. Trochę mniej się martwię, bo mam lekkie mdłości teraz i mam nadzieję, że będzie ok. W pierwszej ciąży mdłości miałam do 5 miesiąca i stąd teraz moje czarne myśli. Każda ciąża jednak inna.
    Mi w pierwszej ciąży ciężko było od toalety dalej odejść, a teraz od początu mdłości praktycznie wcale. Też się głupot naczytałam, ale staram się nie stresować bez potrzeby. Jestem zdania, że tylko spokój może mnie uratować

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Hej. Ja od początku noe mam mdłości. Lekkie czasem wieczorem ale bez tragedii. W pierwszej ciazy nie mialam wcale i urodzilam zdrową córkę. W tej ciąży jak sie naczytalam neta to tez mialam schizy ze coś jest źle ale lekarz mówi ze jak cycki bolą to progesteron działa. I mam nadzieje ze za tydzien zobacze zdrowe serduszko
    A mnie cycki bolały i przestały (chociaż zostały w stanie powiększonym) . Echh chyba zniknę z forum i wrócę gdzieś w 15 tygodniu, bo się tylko schizuję cały czas

Cytat Zamieszczone przez dagusias Zobacz posta
    Jeżeli lekarz nie miał zastrzeżeń, to wszystko ok.

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Zostań z nami.Ja też mam tak ze jeden dzień bolą piersi a dwa kolejne cisza .to hormony szaleją he .
    Ja już nie śpię . Wstałam do toalety napilam się wody niegazowanej i tak mi źle jest bierze mnie na wymioty po wodzie .można pić wodę lekko gazowana zwykła .czy niegazowane.
    Nawet picie soku z rana nie pomaga ...
    uroki ciąży .A myślałam że mdłości mina mi raz dwa i nie będzie ich wcale .

Zastanawiam się jak zareaguje na wypicie glukozy bo nawet mnie po slodnik tak mdli że unikam słodyczy

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja slyszalam ze przy krzywej cukrowej pomaga cytryna... ale ile w tym prawdy nie wiem...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Jak mi cukier do wtorku nie spadnie, to już w przyszłym tygodniu będę glukozę pić :/

Mnie też piersi nie bolą tylko są powiększone a biorę duphaston.
    U mnie wypicie glukozy do przeżycia, ohydne to było, ale jak mus to mus, najgorsze było to co działo się ze mną po wypiciu gdy cukier się podnosił, myślałam że zemdleje albo gorzej.straszne to było.
    Ja też mam wizytę 14.12 nie mogę się doczekać.

Pisze głównie z tel i suwaczek mi się wcale nie zmienia.przeskoczył tylko jak napisałam z kompa.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów