Strona 172 z 897
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,720 z 8969

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Dzięki Lajla naczytałam się mnóstwa informacji na necie. Na szczęście oprócz tych złych było info, że w 9 tyg mdłości mogą powoli zanikać. Trochę mniej się martwię, bo mam lekkie mdłości teraz i mam nadzieję, że będzie ok. W pierwszej ciąży mdłości miałam do 5 miesiąca i stąd teraz moje czarne myśli. Każda ciąża jednak inna.

2. dzieckozakupy.pl
    Na pewno jest wszystko dobrze
    Marysieńka - jak wizyta? widziałaś maleńkie serduszko?

Cytat Zamieszczone przez fistaszka Zobacz posta
    Dzięki Lajla naczytałam się mnóstwa informacji na necie. Na szczęście oprócz tych złych było info, że w 9 tyg mdłości mogą powoli zanikać. Trochę mniej się martwię, bo mam lekkie mdłości teraz i mam nadzieję, że będzie ok. W pierwszej ciąży mdłości miałam do 5 miesiąca i stąd teraz moje czarne myśli. Każda ciąża jednak inna.
    Hej. Ja od początku noe mam mdłości. Lekkie czasem wieczorem ale bez tragedii. W pierwszej ciazy nie mialam wcale i urodzilam zdrową córkę. W tej ciąży jak sie naczytalam neta to tez mialam schizy ze coś jest źle ale lekarz mówi ze jak cycki bolą to progesteron działa. I mam nadzieje ze za tydzien zobacze zdrowe serduszko

Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    Ja mam wizytę 14.12 i już doczekać się nie mogę,co do samopoczucia bywają super dni ale bywają też koszmarne,tak jak na przykład dzisiaj wymioty rano a teraz mdłości...zgrozo ciekawa jestem jak długo jeszcze będę się z tym męczyć
    Ja też mam 14 wizyte. Chce zobaczyc zdrowe serduszko

Junior Member
    dagusias

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-17 zobacz kalendarz
    Witam wszystkich Jestem w mojej pierwszej ciąży, dzisiaj miałam pierwszą wizytę u ginekologa i moja fasolka ma 8tyg i 2 dni, bardzo się denerwuje tym wszystkim, ale będzie dobrze, prawda? Aż się wzruszyłam jak usłyszałam bicie serca
    Ostatnio edytowane przez dagusias ; 07-12-16 o 17:20 Powód: zmiana

Cytat Zamieszczone przez dagusias Zobacz posta
    Witam wszystkich Jestem w mojej pierwszej ciąży, dzisiaj miałam pierwszą wizytę u ginekologa i moja fasolka ma 8tyg i 2 dni, bardzo się denerwuje tym wszystkim, ale będzie dobrze, prawda? Aż się wzruszyłam jak usłyszałam bicie serca
    Witam. Będzie dobrze, musi być. Serduszko widzialas ?

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Witam. Będzie dobrze, musi być. Serduszko widzialas ?
    Ucielo mi posta twojego. To dobrze ze serduszko widziałaś

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    dagusias

O mnie
    Nawet się nie spodziewałam że tyle emocji się z tym wiążę

Junior Member
    dagusias

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Więc tak luteine i duphaston mam brać do wykończenia opakowań i odstawić .
    Miałam usg
    Dzidzia rośnie ma już 13,5 mm czyli urosła i mam 7 tydzień i 5 dzień z usg
    Serduszko bije mocno.
    I trmermin z 22 .07 mam na 17.07 z ust a zarazem. Na początek lipca bo będzie cc mam przekaz na badania mocz krew glukoza i 20 wizyta
    17.07 to tak jak u mnie, tylko że ja dzisiaj byłam i wyliczył mi że 8tydzień i 2 dzień

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Widze ze duzo wizyt dzisiaj bylo super ze wszystko dobrze u was. Ja za to dzisiaj bylam z mlodym u logopedy. Nic mi sie nie chce caly czas.mam zatoki pozatykane przeznto spie z otwarta buzia i mi usta.pekaja mimo ze wale kg wazeliny w dzien. Boli mnie dzisiaj noga bardzo chyba mam jakis ucisk czy cos bo boli mnie pod samym posladkiem jak siedze chwile to wstac nie moge murze rozchodzic to.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów