Strona 164 z 896
Pokaż wyniki od 1,631 do 1,640 z 8955

Lipcówki 2017

Hej dziewczyny..mam pytanie bo.mam od.kilku dni.dretwienie.nog zwlaszcza w.nocy I prawej lydki czy powinnam pic magnez ? Jestem w 9.tygodniu

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marta900 Zobacz posta
    Hej dziewczyny..mam pytanie bo.mam od.kilku dni.dretwienie.nog zwlaszcza w.nocy I prawej lydki czy powinnam pic magnez ? Jestem w 9.tygodniu
    Powinnas to zglosic swojemu lekarzowi

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Mi kazala brac magnez bo brzuch mnie bolal. Ale drentwienie dalej mam. Tylko nogi na szczescie
    Pewbie bedzie kazala zwiekszyc dawke. Dzisiaj mi wyrosla druga opryszczka masakra bo usta mam popekane smaruje wazelina i jeszcze mascia od opryszczki.
    Zastanawiam sie co moge kupic miloszowi na.mikolajki? Moze jakies pomysly macie?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Mi kazala brac magnez bo brzuch mnie bolal. Ale drentwienie dalej mam. Tylko nogi na szczescie
    Pewbie bedzie kazala zwiekszyc dawke. Dzisiaj mi wyrosla druga opryszczka masakra bo usta mam popekane smaruje wazelina i jeszcze mascia od opryszczki.
    Zastanawiam sie co moge kupic miloszowi na.mikolajki? Moze jakies pomysly macie?
    U nas na mikolaja dzieci dostaja slodycze.. mikolaj prezenty przynosi pod choinke

Witam kochane,wrocilam ze szpitala. Wyniki dzis dobre. Fasolka ma sie dobrze,ma 14,4 mm i wyliczyli 5t2d. A kilka dni temu nic nie bylo widac tak sie schowal mamusi
    Cos co znalezli kolo macicy prawdopodobnie zostalo wchlonione przez organizm. Lekarz dzis powiedzial ze naprawde do konca myslal ze nic z tego nie bedzie. Takze mimo wszystko trzeba wierzyc i najwazniejsze nie wertowac google bo mozna sie podlamac .

Malinka- a serduszko już widziałaś? ale się cieszę tak kciuki za was trzymałam

Cytat Zamieszczone przez Ania 89 Zobacz posta
    Malinka- a serduszko już widziałaś? ale się cieszę tak kciuki za was trzymałam
    Dziekuje kochana po takich przejsciach to dziekuje Bogu ze prawidlowy pecherzyk widzialam. A 14 grudnia.mam wizyte i gin mowil ze moze zobaczymy serduszko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Malinka35 Zobacz posta
    Witam kochane,wrocilam ze szpitala. Wyniki dzis dobre. Fasolka ma sie dobrze,ma 14,4 mm i wyliczyli 5t2d. A kilka dni temu nic nie bylo widac tak sie schowal mamusi
    Cos co znalezli kolo macicy prawdopodobnie zostalo wchlonione przez organizm. Lekarz dzis powiedzial ze naprawde do konca myslal ze nic z tego nie bedzie. Takze mimo wszystko trzeba wierzyc i najwazniejsze nie wertowac google bo mozna sie podlamac .

A nie mowilam cudnie !!

Na pewno zobaczysz serduszko mi z OM dziś wychodzi 5t2d a wizytę mam 12 grudnia A długie miałaś cykle?i kiedy ostatnia OM? Tyle nas jest, że tak trudno zapamiętać

Cytat Zamieszczone przez Ania 89 Zobacz posta
    Na pewno zobaczysz serduszko mi z OM dziś wychodzi 5t2d a wizytę mam 12 grudnia A długie miałaś cykle?i kiedy ostatnia OM? Tyle nas jest, że tak trudno zapamiętać
    Ostatnia miesiaczke mialam 28 pazdziernika,cykle przewaznie 28 dniowe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów