Strona 160 z 897
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,600 z 8961

Lipcówki 2017

Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Malinka35 Zobacz posta
    Wspolczuje,ja rowniez przechodze stres i u mnie rowniez podejrzenie pozamacicznej. A mozesz mi powiedziec na jakiej podstawie bylo u ciebie pozamacicznej i blizniakow? Mam wrazenie ze nasze historie sa podobne...
    Hej, u mnie zalozono ze to pozamaciczna ze wzgledu na: silny bol brzucha, brak widocznego pecherzyka w macicy(5 tc) i beta ktora nie przyrastala w szalonym tempie... W szpitalu lezalam tydzien i codziennie mialam robione USG ale nic nie bylo widac poza powiekszonym jajnikiem. Lekarz zdecydowal ze czyscimy laparoskopem ale na drugi dzien po tym jak nie podpisalam zgody na operacje lekarz cos dojrzal na usg... kolejny dzien i widac dwa pecherzyki( oba w macicy).Od momentu kiedy pecherzyk sie pojawil beta rosla jak szalona (>300 %). Tydzien pozniej bylo widac juz Malenstwo Stres jest ogromny ale jesli jestes juz w szpitalu to jestes bezpieczna nawet jesli to ta czarna opcja ale to co juz dzisiaj mozesz zrobic jako mama to myslec pozytywnie a na pewno starac sie i walczyc jesli sytuacja nie jest jasna... zawsze jest nadzieja. Ja swoj przypadek kiedy lekarz nalegal na operacje skonsultowalam ze specjalista od laparoskopii ginekologicznej i powiedzial ze jesli na usg nie widac nic to podczas zabiegu laparoskop do 6tc tez moze nic nie znalezc i powinno sie poczekac min do 6tc. U mnie termin porodu wg om wypada 2 tyg pozniej niz patrzac na wielkosc Malenstwa- po prostu do zaplodnienia doszlo nieco pozniej ...

2. dzieckozakupy.pl
    No to teraz się zmartwiłam. Na szczęście we wtorek wizyta, bo bym zwariowała. Lecę spać bo jutro znowu uczelnia, a po dzisiejszym dniu padnęta jestem. Dobranoc

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Hej. Jestem chora. Glowa mi peka. Zatpki mnie wziely. I teraz pytajie co na zatoki moge brac? Jest cos czy nie? Jest nanforum farmaceutka tylko nie pamietam ktora.
    Najgorsze.kest to ze 3 razy dziennie biore po jednej rutinoscorbin ani tak mniencos zlapalo.
    U nas znowu snieg sypie. Wczoraj wieczorej jak szlam to isc bie mogłam. Takie slisko a ja jeszcze dobrych butow na zime nie mam.

Senior Member Awatar Dilajla
    O mnie
    02.07.2017
    Dziewczyny czy Wy też macie taki kwaśny posmak w ustach? Jeju jak mi to przeszkadza.
    Dziś moja córka ma urodziny, a ja mam strasznie złe przeczucia i martwię się od samego rana... sama nawet nie wiem czym tak na prawdę

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Dziewczyny czy Wy też macie taki kwaśny posmak w ustach? Jeju jak mi to przeszkadza.
    Dziś moja córka ma urodziny, a ja mam strasznie złe przeczucia i martwię się od samego rana... sama nawet nie wiem czym tak na prawdę
    Mialam tak w poprzedniej ciazy. W 3 trymestrze przez jakis miesiac dzien w dzien. Caly czas zulam gumy mietowe

Kochane dzis usg pokazalo pecherzyk w macicy wielkosci 5 tygodnia. Jestem dobrej mysli. Obserwacja nadal ale mam nadzieje ze niedluga wyjde,moja corcia ma w mikolajki urodziny,musze torta robic

Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Kochana powiem ci ciesz sie z tego ze jestes w domku,ze wszystko dobrze. Odganiaj zle mysli. Gdy czlowiek lezy w szpitalu z dala od domu i dzieci i tylko mysli to sie okazuje ze zaczyna doceniac codzienne zwykle chwile.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Kochana powiem ci ciesz sie z tego ze jestes w domku,ze wszystko dobrze. Odganiaj zle mysli. Gdy czlowiek lezy w szpitalu z dala od domu i dzieci i tylko mysli to sie okazuje ze zaczyna doceniac codzienne zwykle chwile.
    Tak... to prawda- wtedy docenia sie nawet zwykle poranne mdlosci ... bo to sygnal ze poziom progesteronu jest Ok. Docenia sie mozliwosc chodzenia bo to oznacza ze lekarz nie kazal lezec caly czas i ciaza nie jest zagrozona. Docenia sie te ' nude' w ciazy...

O mnie
    Kochane dzis usg pokazalo pecherzyk w macicy wielkosci 5 tygodnia. Jestem dobrej mysli. Obserwacja nadal ale mam nadzieje ze niedluga wyjde,moja corcia ma w mikolajki urodziny,musze torta robic
    Malinka, wspaniala wiadomosc!! Zacznij juz planowac jaki tort zrobisz Moja 4letnia corcia tez jest grudniowa-16.12

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Hej. Jestem chora. Glowa mi peka. Zatpki mnie wziely. I teraz pytajie co na zatoki moge brac? Jest cos czy nie? Jest nanforum farmaceutka tylko nie pamietam ktora.
    Najgorsze.kest to ze 3 razy dziennie biore po jednej rutinoscorbin ani tak mniencos zlapalo.
    U nas znowu snieg sypie. Wczoraj wieczorej jak szlam to isc bie mogłam. Takie slisko a ja jeszcze dobrych butow na zime nie mam.
    Pati ja 4 tygodnie bujakam sie z zatokami... pierwsze 2 nie wiedzialam ze jestem w ciazy... potem szło mleko z czosnkiem maslem i miodem... zjadalam 3 zabki czosnku w ciagu dnia... w moim przypadku przy zatokach najważniejsze trzymac glowe w cieple i niewychodzenie kilka dni na dwor... przez tydzien chodzilam w czapce po domu spalam w czapce... przeszlo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów