Strona 155 z 898
Pokaż wyniki od 1,541 do 1,550 z 8974

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    W dodatku jak nie miałam bólu piersi tak teraz wieczorami masakra są gorące duże mąż mój zadowolony he

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Malinka35 Zobacz posta
    Kochane wczoraj mialam wizyte,szukalismy pecherzyka i.nie widac. Gin kazal zrobic hcg bo stwierdzil ze przy jednostce 1000 juz widac pecherzyk. Wynik bety 2800,dzwonilam do gina i w szoku byl ze przy tej becie nic nie widzial. Ma podejrzenie ciazy pozamacicznej. Jutro kolejna beta i o 18 wizyta. Przeplakalam wcziraj caly dzien...nie wiem co myslec. Rodzina kaze isc do innego gina bo ten w naszej miejscowosci nie cieszy sie zbyt dobra opinia,ale ma rowniez swoje zwolenniczki. Chodze do niego 15 lat i zawsze bylam zadowolona.byl przy moich porodach,zawsze pod tel i jakos ufam mu. Ale boje sie co wykarze jutro badanie. Czy zobaczymy upragniona fasolke
    Malinka co u Was???? Odezwij sie... martwimy sie o Was!

Hej Dziewczyny, jak samopoczucie przed weekendem?
    Już się nacieszyłam, że nie mam mdłości. Poszłam dziś z Młodym do kina i odkąd poczułam zapach popcornu masakra, do tej pory mi niedobrze. Odebrałam wyniki, mam nieco podwyższone TSH, niby niewiele, ale jednak. Ciekawa jestem, czy mój wynik się kwalifikuje już do jakiegoś leczenia, czy jeszcze nie. Nigdy wcześniej nie miałam peoblemów z tarczycą. No ale muszę wytrzymać do wtorku. Czeka mnie weekend na uczelni. Jak ja tam nie zasnę, to będzie cud. Taka przymulona jestem, najchętniej bym spod kołdry nie wychodziła. Jak tam u Was?
    Szczęśliwa M oby ciąża przebiegła już bez nieoczekiwanch zwrotów akcji.
    Malinka czekamy na wieści. Mam nadzieję, że wszystko w porządku.

Cienwiatru jaki masz wynik tsh?
    Malinka ja też trzymam kciuki i mam nadzieję ze wszystko dobrze.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-08 zobacz kalendarz
    U mnie weekend slabo sie zaczyna. Wczorsh pojechalam z mlodym do rodziny kataru dostal. Wieczore. Maz.spierdala sie ze.mieszkanie. on sprzatal a ja mam niby pretensje o wszystko... w nocy mlody spac bie moze rosnie mu goraczka o wpol do 6 dooiero mial prawie 39 i mu dalam leki. Poc nie ch e jesc.nie. wkoncu mu sie zachcialo pic... spac nie mogl. Zeszla temperatura to zasnol i spi csly czas. Tez bym jeszcze spala ale tel mnie obudzil. Weekend w domu znowu chcialam jechac na zakupy.kuoic buty to juz kupilam. Chyba sobie zamowie przez.neta.

Gosia trafil ci sie naprawde fajny lekarz az dziwne ze na nfzmtrafiaja sie tacy lekarze. ja na nfz juz chyba nigdy nie pojde.

Malinka jak twoja wizyta?

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Hej Dziewczyny, jak samopoczucie przed weekendem?
    Już się nacieszyłam, że nie mam mdłości. Poszłam dziś z Młodym do kina i odkąd poczułam zapach popcornu masakra, do tej pory mi niedobrze. Odebrałam wyniki, mam nieco podwyższone TSH, niby niewiele, ale jednak. Ciekawa jestem, czy mój wynik się kwalifikuje już do jakiegoś leczenia, czy jeszcze nie. Nigdy wcześniej nie miałam peoblemów z tarczycą. No ale muszę wytrzymać do wtorku. Czeka mnie weekend na uczelni. Jak ja tam nie zasnę, to będzie cud. Taka przymulona jestem, najchętniej bym spod kołdry nie wychodziła. Jak tam u Was?
    Szczęśliwa M oby ciąża przebiegła już bez nieoczekiwanch zwrotów akcji.
    Malinka czekamy na wieści. Mam nadzieję, że wszystko w porządku.
    Ja mialam delikatnie podwyzszony jeden czynnik i musialam brac leki na niedoczynnosc. To pewnie tobie tez cos da.

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Pati .A mały nie ma czasem początku anginy ? Jak moje dzieci miały wysoką temp do 39/40 to tylko angina i antyybiotyk i też jeść nie chciały bo miały czerwone gardło a później gorzej migdały z zieloną taką ropą jakby ...bolało ich i robiłam.im.kaszę manne żeby cokolwiek jadly .jabłka tarte na papkę .
    U nas też weecend jako taki zimno , dzieci od 6grasuja w pokojach he oszalec idzie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kochane jestem od wczoraj w szpitalu. Mialam wieczorem wizyte i gin w koncu zobaczyl pecherzyk ale jest do obserwacji bo beta ponad 6000 a tam pusty pecherzyk narazie,malo tego najpierw cis nadnienial o ciazy blizniaczej a potem znalazl vos po za macica,moze drugi pecherzyk,moze skrzepy krwi,moze... nic nie wiem,robia badania i czekam

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Malinka35 Zobacz posta
    Kochane jestem od wczoraj w szpitalu. Mialam wieczorem wizyte i gin w koncu zobaczyl pecherzyk ale jest do obserwacji bo beta ponad 6000 a tam pusty pecherzyk narazie,malo tego najpierw cis nadnienial o ciazy blizniaczej a potem znalazl vos po za macica,moze drugi pecherzyk,moze skrzepy krwi,moze... nic nie wiem,robia badania i czekam
    Malinka trzymam kciuki zeby bylo dobrze... u mnie tez bylo raz podejrzenie i plyn za macica... wszystko skonczylo sie dobrze!:* kiedy bedziesz wiedziala cos wiecej? ??

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Malinka trzymam kciuki zebys zobaczyla wkincu uoragnione serduszko. A ktury tydzien ci wychodzi z om?

Kakasia moze i angina nie wiem. On bardzo zadko ma temperaturę. W jeszcze nawet jednego syropu nie wypil od goraczki od kad sie urodzil. Nawet jak mial 3 dniowke to mial 38. Zobaczymy co to sie rozwinie do lekarza i tak dopiero w poniedzialek. Z tym ze on ma katar i nie kaszle to moze nie angina.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów