Strona 152 z 154
Pokaż wyniki od 1,511 do 1,520 z 1535

Lipcówki 2017

Dziewczyny czytam was i coraz bardziej popadam w depresje chyba. Ja nie mam takich odczuć jak Wy. Nie czuje tego. Pierwsza ciąża to był stan 9 miesięcznej euforii. A teraz jest zupełnie inaczej, myślałam ze jak zajdę w 2 ciąże będę cała w skowronkach a tu z dnia na dzień jest ze mną gorzej. Oczywiście chce tego dziecka i cieszę się że jestem w ciąży emocjonalnie na dzień dzisiejszy jestem wrakiem

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Dziewczyny czytam was i coraz bardziej popadam w depresje chyba. Ja nie mam takich odczuć jak Wy. Nie czuje tego. Pierwsza ciąża to był stan 9 miesięcznej euforii. A teraz jest zupełnie inaczej, myślałam ze jak zajdę w 2 ciąże będę cała w skowronkach a tu z dnia na dzień jest ze mną gorzej. Oczywiście chce tego dziecka i cieszę się że jestem w ciąży emocjonalnie na dzień dzisiejszy jestem wrakiem
    Ja Cie rozumiem, bo ja jeszcze nie do konca tryskam szczesciem. Pierwsze tygodnieto byl totalny dół, nie umialam sie cieszyc.
    Zwalałam na hormony, vzy slusznie to nie wiem ale teraz jest troche lepiej, jak serce dzisiaj zobaczyłam, łezka sie zakrecila.
    Takze glowa do gór, przyjdzie czas i na Ciebie

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Hej ja też z początku ciąży bałam się strasznie panikowalam..co tylko .
    Nie czułam się dobrze wszystkie objawy porownywalam.do poprzedniego poronienia ....
    Ale jak poszłam do innego ginekologa pokazał mi dzidzie malutka serduszko ze bije .to się uspokoilam i wiem że noszę w sobie skarb i uważam na siebie .

Kasia pięknie to napisałaś...że nosisz w sobie skarb. To prawda.
    Dilajla może jesteś przemeczona i potrzebujesz małego resetu?
    Pati współczuję przejść z ginem.i to ma być lekarz?masz rację zrób sobie jutro dzień kobiet.

Mamamartuli mieszkasz w De? Nie masz możliwości zrobić samego usg genetycznego w Polsce.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Pati w ciazy nadzerka jest bardzo czesta.. pisalas ze stosunkowalas sie z mezem... blona sluzowa jest podatna na otarcia i uszkodzenia... i nadzerke widac golym okiem.. jesli patrzyl z wziernikiem ... mnie lekarz badal i rekawiczka byla czerwona a nie plamilam ani nic...

Cytat Zamieszczone przez Frezja- Zobacz posta
    Mamamartuli mieszkasz w De? Nie masz możliwości zrobić samego usg genetycznego w Polsce.
    W Polsce nie bylismy ponad rok i jak na razie w planach nie ma wyjazdu do pl... mam tu dobra lekare, zaufam jej, czytam caly czas o pappa i chyba bardziej zaufam usg a na ten test nie bede patrzyla. Zobaczymy wyniki i co lekarka powie, moze za bardzo przezywam a nie ma czrgo

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja po tym co się naczytala odrzucam Pappa.zastanawiam się na tymi harmony czy nifty.sama nie wiem.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Hej. Spac nie moge od 3 jak nie sny to molosz sie budzi to sama sie budze. Od kad jestem w ciazy to snia mi sie jakies glupoty. Ale milo te snycto dzisiaj sie wyspalam w miare. Napewno bardziej niz ostatnio. Pewnie dlatego ze wczesnie padlam ide robic sniadanie i herbatke. A u nas caly snieg stopnial przez noc. Strasznie wieje i deszcz pada. a babcia miala kupic wnukowi sanki by sie cieszyl bo nie ma.

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Ja miałam w obu ciazach tak że jeszcze będąc w ciąży wstawalam szybko 5/6 rano cały czas a jak się dziecko urodziło to wstawalo mi tak samo 5/6 rano do dziś syn tak wstaje w czas .
    U nas dziś mocno wieje syn ma na 12:00 szkołę zwariuje mąż z córką zostaje w domu bo chora jest .
    Mój mówi ciągle wieczorem.jak się kładziemy do łóżka brzuszek glaszcze i mówi mój syn mój brzuszek .
    Może ma przeczucie bo ja bym też na syna stawiała ale będzie co będzie ważne że zdrowe i kochane dziecko.
    A nawet jak bym.miała chore dziecko bym je kochała mocno .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów