Strona 151 z 173
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 1726

Lipcówki 2017

My za ten podwójny test placimy prawie 200 euro niffti kosztuje 400. Powiedziala,ze jak nie ma obciazen w rodzinie to zeby zrobic ten podwójny, chyba ze bedzie cos nie tak to niffti albo aminopunkcje

2. dzieckozakupy.pl
    Mam mieszane uczucia, w poprzednich ciazach nialam tylko usg i bylo ok, czytalam ze test pappa czesto daje mylny obraz...
    Oszalec mozna

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Szkoda nerwów i pieniędzy
    Ja akurat mialam za darmo... ale nerwów szkoda napewno!!!

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Przez tego lekarza mam zly humor.. nic mi sie nie chce.
    Plakac mi sie juz chce... w domu syf nikt nie docenia ze sie.sprzata.wkoło mam ochote polozyc sie spac..

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Przez tego lekarza mam zly humor.. nic mi sie nie chce.
    Plakac mi sie juz chce... w domu syf nikt nie docenia ze sie.sprzata.wkoło mam ochote polozyc sie spac..
    Pati to sie zbuntuj, poloz i odpocznij!!! Dupy domownikom nie urwie jak raz sami sprzatna.. a Ty powinnas dbac o dobre samopoczucie!

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    My po wizycie. Serce bije, dzidzia ma 2 cm, lekarka twierdzila,ze sie wiercila przez chwile ale ja nie wylapalam.
    Prenatalne mam 20 grudnia i u nas wlasnie jest to usg i test z krwi, tak jest w pakiecie i nie da sie zrobić bez tego
    Nikt nie moze Cie zmusic. Daja Ci np na NFZ mozliwosc zrobienia badania ale zmusic Cie nie moga. Ja w swojej 4 ciazy powiedzialam ze nie wyrazam zgody na badanie z krwi ( skierowanie na NFZ, musisz podpisac zgode na to badanie zeby mozna je bylo przeprowadzić) i nie zrobilam fakt ze lekarz mnie brzydko potraktowal, bo musial oswiadczenie zgody napisac jeszcze raz bez badan z krwi ale to jego psi obowiazek a ja mam prawo dbac o stan swoich nerwów!! I mialam tylko USG!
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 01-12-16 o 19:14

Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Nikt nie moze Cie zmusic. Daja Ci np na NFZ mozliwosc zrobienia badania ale zmusic Cie nie moga. Ja w swojej 4 ciazy powiedzialam ze nie wyrazam zgody na badanie z krwi ( skierowanie na NFZ, musisz podpisac zgode na to badanie zeby mozna je bylo przeprowadzić) i nie zrobilam fakt ze lekarz mnie brzydko potraktowal, bo musial oswiadczenie zgody napisac jeszcze raz bez badan z krwi ale to jego psi obowiazek a ja mam prawo dbac o stan swoich nerwów!! I mialam tylko USG!
    U nas jest tak, ze moge ich nie zrobic ale zaplacic i tak musze zaplacic, bo to w pakiecie...
    Sama juz nie wiem. Chyba zaplace i oleje

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Pati to sie zbuntuj, poloz i odpocznij!!! Dupy domownikom nie urwie jak raz sami sprzatna.. a Ty powinnas dbac o dobre samopoczucie!
    Tak zrobie. Mam gdzies to wszystko. Jutro mnie nie.bedzie caly dzien. Jade rano i wroce wieczorem.

A jeszcze co do mojej dzisiejszej wizyty. Lekarz sie zwalal ze to 10 albo 11 tydz wg om i nie dostane becikowego bo nie mam karty ciazy. Kazal mi sobie zalozyc karte ciazy. Chocoaz to on powinien ja zalozyc. Pretensje dlaczego nie mam zrobionej cytologii. Pyta czy choruje na cos mowie ze nie. Dalej pyta czy poprzednia ciaza bez komplikacji przebiegla mowie ze mialam nadcisnienie to zaczol krzyczec ze to przeciez pani chora jest. Powiedziałam mu ze nie mam nadcisnienia teraz. I mowie dalej ze mialam niedoczynnosc tarczycu i co brałam. 0 reakcji. Daje mi skierowanie na usg. Pytam go czy na szpital mnie chce polozyc bo mowil ze do szpitala to sie drze i pyta czy widze tu gdzies jakis aparat do usg... dal skierowanie na krew a zeby cos brac jakis kwas foliowy czy cos nic nie powiedzial. No i kazal przyjsc za tydzien. A wiecie co ja wyszlam za mna byla jeszcze jedna pani wyszla ta pani bikt nie wchodzili to wyszedl i mowi do pielegjiarki ze bedzie za tydzien. A w gabinecie leza jeszcze karty. No to ktos sie rozczarowal jak przyszedl pozniej. Poloznej nie bylo a pielegniarka nie umiala zalozyc mi karty ciazy wypełniła adres i tyle. Zal z tym wszystkim. Myslicie ze jak pojde do poloznej to da mi wyniki badan tej cytologii? A na to usg tez nie jade.
    Badanie tez przebieglo nie fajnie nie delikatny wogole. Oj bede miala te wspomnienia dlugo.
    A i ciekawi mnie to ze od razu powiedzial ze mam nadrzerke jak on to zobaczyl? Taki doswiadczony ze golym okiem widzi. Dziwne ze nigdy zadnych uplawow nie mialam. Tylko teraz te 2 dni troszke plamilam na brazowo co on stwierdzil ze to po usg. Chuna cos powinnam czuc ze cos tam sie dzieje. Miala ktoras z was nadżerke? I dlaczego w ciazy nic nie mozna z tym zrobic?

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jak piszecie ze to badanie zjada czlowiekowi tylko nerwy bo nie jest dokladne to ja bym tego nie robila.

Ja nie robię żadnych badań prenatalnych. W pierwszej ciąży też nie robiłam. W ogóle jak w pierwszej byłam i też na forum pisałam z dziewczynami, to żadna nawet o tym nie wspominała. Chociaż tam w 95% były same pierworódki. Nie uważam, żeby to badanie było niezbędne. Na każdej wizycie mam robione usg na bardzo dobrym sprzęcie. Myślę, że jeżeli będą jakieś wskazania, to lekarz mi zasugeruje. Wtedy zrobię.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów