Strona 150 z 157
Pokaż wyniki od 1,491 do 1,500 z 1563

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Frezja- Zobacz posta
    Dziewczyny czy któraś z Was będzie robiła ten test pappa czy tylko usg robicie?
    a co to jest?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    ale jestem wkurzona cala jeszcze latam.. w zuciu nie bylam u takiego chama!! juz nie pojde do niego wole sobie robic prywatnie wszystkie badania i miec swiety spokoj...
    o wszystko prol morde na mnie... to nie na moje nerwy taki lekarz... a i stwierdzil ze mam nadrzerke a na to ze plamie zapytal tylko czy to bylo po usg... wedlug niego jestem chora przewlekle bo w poprzedniej ciazy mialam nadcisnienie... No mowie wam nie pojde juz do niego...
    Jesli masz nadzerke to przez nia mozesz plamic... po usg tez sie zdarza... przy stanach zapalnych odradzaja stosunkowanie sie...

Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    a co to jest?
    Badanie z krwi matki określające prawdopodobieństwo wystąpienia chorób genetycznych u dziecka.

Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Badanie z krwi matki określające prawdopodobieństwo wystąpienia chorób genetycznych u dziecka.
    Slyszlam ze to badanie ma tylko 20% potwierdzenia. I czesto jest tak że z krwi wychodzi ze jest duze prawdopodobieństwo ze dziecko urodzi sie chore a rodzi sie zdrowr

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Slyszlam ze to badanie ma tylko 20% potwierdzenia. I czesto jest tak że z krwi wychodzi ze jest duze prawdopodobieństwo ze dziecko urodzi sie chore a rodzi sie zdrowr
    U mnie tak bylo dlatego nigdy wiecej tego badania nie zrobie!

Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    U mnie tak bylo dlatego nigdy wiecej tego badania nie zrobie!
    Szkoda nerwów i pieniędzy

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Dlatego ja go nie robiłam i teraz też nie zamierzam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    A to ja nie bede roic. Wole miec glowe spokojna.
    Dzieki gosia ba forum bym eie wiecej dowiedziala biz u tego dupka... za 2 tyg mam u swojej doktorki wizyte. Moze jak znajde nimer to zadzwonie do niej i sie poradze.
    Od dzisiaj 0 seksu w takim razie. Moj xhyba nie wytrzyma.
    Znowu mnie gardlo boli... fatum. Jade jutro ze szfagerka do warki odstresuje sie troche.
    A i jeszcze jedno dzwonilam do mojego po lekarzu to mi zabronil chodzoc so niego jak mu opowoedzialam przebieg wizyty.
    Sory ze tak chaotycznie pisze ale mam takie mysli

My po wizycie. Serce bije, dzidzia ma 2 cm, lekarka twierdzila,ze sie wiercila przez chwile ale ja nie wylapalam.
    Prenatalne mam 20 grudnia i u nas wlasnie jest to usg i test z krwi, tak jest w pakiecie i nie da sie zrobić bez tego

Ja już nie wiem co zrobić z tym Pappa, coraz bardziej jestem na nie, jednak boje się nie robić ze będę zalowala bo lekarz mówił żebym zrobiła. Czytałam też odrobinę o jakimś nowym teście nifty czy coś takiego, ale kosztuje 2400.tylko, ze podobno on wykrywa wady a nie prawdopodobieństwo.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów