Strona 15 z 154
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 1535

Lipcówki 2017

Witam sie z ranka
    Mami4 mam nadzieje ze wbtej ciazy bedzie lepiej, u mnie niby klipotow.nie bylo tylko dzieciaczki wtchidzic nie chcialy kazdy przenoszony ci tez nie konczy sie dla mnie dobrze. Przy corce bylo to cc bo tetno jej zaniklo.. przy 1 synu proznia pompowa chyba tak to po Polsku sue mowi

2. dzieckozakupy.pl
    Truskawka jesli mozesz to karm ile bedze maly chcial,mi niestety szybko pokarm zanika

Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-24 zobacz kalendarz
    Data
    Mama małej księżniczki ;*
    Cześć dziewczyny!

W końcu nadrobiłam forum ;-) dobrze, że dużo nie pisałyście.

Co do witamin polecam Omegamed, Femibion .

Fajnie, że u Was wszystko Ok, bo ja ciągle czekam i czekam..

Jakie plany macie na weekend?

Jestem mamą!

U mnie testy juz mega pozytywne☺
    A co do weekendu ...pracuje

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Witam się i ja

Truskawka ja też jestem jak najbardziej za karmieniem, ale wydaje mi się, że możesz nie pogodzić karmienia 2 maluchów. Przecież takie maleństwo potrzebuje dużo co chwilkę a starsze więcej więc mnie się wydaje, że będzie i jednemu i drugiemu brakować. No i kwestia zazdrości. Ale to tylko moje zdanie. Musisz popytać w poradni laktacyjnej.

Chmurka fajnie, że testy coraz bardziej pozytywne ;-) miłej pracy

MamiBaby trzymam kciuki za II, którego testujesz??

A ja mam roboty w brud a sił i chęci zero. Piekę biszkopt na tort, sprzątać muszę itd Od wczoraj mi jelita dają popalić i mnie ostro brzuch boli, no ale takie uroki ciąży ;-) Miłego dnia

Member Awatar MamiBaby
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-24 zobacz kalendarz
    Data
    Mama małej księżniczki ;*
    Malwina4 - testuję 13.11 ;-) mam nadzieję, że ta 13 okaże się szczęśliwa
    Też mam dużo roboty a chęci brak hihiih.

Chmurka84
    - życzę bezstresowej pracy.

A reszta mamusiek co porabia? co na obiad robicie?

Jestem mamą!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Uu nie pelna wiadomosc ☺
    Tez leniwa jestem stos prania do prasowania siegnie niedlugo sufitu hihi

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Chmurka84 ha ha skad ja to znam mam w sypialni fotel na ktorym nigdy nikt nie siedzi bo dokladam przez caly tydz pranie , w tygodniu grzebiemy a w weekend prasuje segreguje z reguly w niedziele wieczorem. Ale jutro jedziemy na roczek to musze dzis.

Ja odpucowalam lazienke az milutko jest bardzo duza ale minimalistycznie urzadzona dobrze ze nie mam jeszcze dodatkow itp to szybko idzie sprzatanko. Nawet firanek nie mamy tylko rolety bo czekalismy na meble wszystkie i wsumie na dole za 3 tyg montuja kuchnie. I tez wlasnie firanki beda gotowe, nie moge sie doczekac dom nabierze takiej domowosci teraz jest taki surowy wg mnie. A puki co wkur...mnie bo od 3 tyg agd stoi w holu mlody co chwila kruszy styropiany i ma radoche a ja sprzatanie.

Obiad dzis zupa mix warzyw z odrobina kielbaski wiejskiej taka zimowa zupa rozgrzewajaca. Na drugie mamy gulasz z cieleciny z wczoraj tylko ugotuje kasze. Buraczki z chrzanem mam.

A swoja droga w tym roku narobilam salatek , buraczkow dzemow , sokow itp jakbym czula ze ulatwi mi to ciaze

MamiBaby yo jrszcze tylko 8 dni

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów