Strona 146 z 154
Pokaż wyniki od 1,451 do 1,460 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Hej. Ja mialam podobna sytuacje tyle ze ja poszlam do mojej gin do której chodze 10 lat prywatnie i powiedzialam jaka jest sytuacja i ze zapisalam sie na NFZ do jej dobrego kolegi. Kobitka bardzo wporzo i zyciowa wiec bez problemu, ja chodze na NFZ do ordynatora szpitala w ktorym bede rodzic

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Frezja- Zobacz posta
    Mami 250 zl za test podwójny czy tylko usg?
    tylko usg krew 150

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Pati a nie masz podgladu do badan online?
    Co do kosztow ja teraz dalam 300zl i zrobilam juz te najdrozsze. Teraz mam tylko glukoze zrobic raz jeszcze. Ja mam do lekarza daleko i wole isc prywatnie bo dwie wizyty to czas i paliwo wiec nic bym nie oszczedzila. A do dwoch bym sie bala chodzic bo kazdy mowilby cos innego i co wtedy robic.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Ja sie dowiedzialam ostanio ze jest podglad online jak robilam bete to dala mi karte. Teraz to będę zawsze wolac ten login. Od tego tam sa. A wtedy wlasnie co mi dala i patrzylam na necie wyniki to az sie zdziwilam ze.nawet nr telefonu mieli moj a im nie dawalam. Brzuch mnie dzisiaj cos boli jak na okres i mdli mnie.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    A mojamszfagierka chodzila tak do dwoch lekarzy zeby miec za darmo badania. A prowadzil ja lekarz prywatnie.

Kurna przyszlismy do tesciowej bo szfagierka przyjezdza i juz mi sie tu nie chce siedziec. Tylko lamentuje o tych lekarzach... zaraz sie zacznie jaka ona to chora nie jest.

Kochane wczoraj mialam wizyte,szukalismy pecherzyka i.nie widac. Gin kazal zrobic hcg bo stwierdzil ze przy jednostce 1000 juz widac pecherzyk. Wynik bety 2800,dzwonilam do gina i w szoku byl ze przy tej becie nic nie widzial. Ma podejrzenie ciazy pozamacicznej. Jutro kolejna beta i o 18 wizyta. Przeplakalam wcziraj caly dzien...nie wiem co myslec. Rodzina kaze isc do innego gina bo ten w naszej miejscowosci nie cieszy sie zbyt dobra opinia,ale ma rowniez swoje zwolenniczki. Chodze do niego 15 lat i zawsze bylam zadowolona.byl przy moich porodach,zawsze pod tel i jakos ufam mu. Ale boje sie co wykarze jutro badanie. Czy zobaczymy upragniona fasolke

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Malinka35 Zobacz posta
    Kochane wczoraj mialam wizyte,szukalismy pecherzyka i.nie widac. Gin kazal zrobic hcg bo stwierdzil ze przy jednostce 1000 juz widac pecherzyk. Wynik bety 2800,dzwonilam do gina i w szoku byl ze przy tej becie nic nie widzial. Ma podejrzenie ciazy pozamacicznej. Jutro kolejna beta i o 18 wizyta. Przeplakalam wcziraj caly dzien...nie wiem co myslec. Rodzina kaze isc do innego gina bo ten w naszej miejscowosci nie cieszy sie zbyt dobra opinia,ale ma rowniez swoje zwolenniczki. Chodze do niego 15 lat i zawsze bylam zadowolona.byl przy moich porodach,zawsze pod tel i jakos ufam mu. Ale boje sie co wykarze jutro badanie. Czy zobaczymy upragniona fasolke
    Ciezka sprawa... zycze Ci duzo sily!!! Mnie gin mowila ze jak jest pozamaciczna to strzela przy becie 1500 wiec moze jeszcze sie pokaże Wasza fasolka! Tego Ci zycze z calego serca
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; Wczoraj o 10:50

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Ja też szłam do innego ginekologa i on zauważył dzidzie .ciążę Mam tydzień młodsza .dzidzia już większa jest serduszko ładnie bije . warto się poradzić innego ginekologa dla pewności . Mnie dziś bylonnie dobrze mdlilo musialam jechac busem. 40 min w jedną stronę załatwić sprawy i dojechać nie umiałam źle mi było .
    Śniegu pełno u nas .

Cytat Zamieszczone przez Malinka35 Zobacz posta
    W ktorym tyg jestes?

Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    W ktorym tyg jestes?
    Ostatnia miesiaczka 28 pazdziernik,cykle 28 dniowe. To chyba jest cos kolo 5 tyg

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów