Strona 145 z 154
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,450 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Przy drugim porodzie polozna byla wpieraczem... o dziwo bo kawal z niej byl zolzy!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Ja bym sie nie zdecydowala na porod w domu raczej. W szpitalu to zawsze w szpitalu.w razie komplikacji lekarze blisko.

Dziewczyny potrzebuje rady.
    Chce chodzic do ginekologa prywatnie do tej co chodzilam w poprzedniej ciazy. Ale bie stac mnie placic za wizyte i jeszcze badania robic prywatnie a ona nie przyjmuje na nfz. Wiec jutro ide do ginekologa u siebie w przychodni i moje pytanie brzmi czy powiedziec mu wprost ze bede przychodzoc do niego tylko po skierowania na badania i z bede chodzic prywatnie? Czy chodzic do niego jako zeby mi prowadzil ciaze i miec 2 karty ciazy... i kserowac sobie te badania. Bie wiem co zrobic. Nie bylam u biego nigdy i boje sie ze mnie pogna...

Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Ja bym sie nie zdecydowala na porod w domu raczej. W szpitalu to zawsze w szpitalu.w razie komplikacji lekarze blisko.

Dziewczyny potrzebuje rady.
    Chce chodzic do ginekologa prywatnie do tej co chodzilam w poprzedniej ciazy. Ale bie stac mnie placic za wizyte i jeszcze badania robic prywatnie a ona nie przyjmuje na nfz. Wiec jutro ide do ginekologa u siebie w przychodni i moje pytanie brzmi czy powiedziec mu wprost ze bede przychodzoc do niego tylko po skierowania na badania i z bede chodzic prywatnie? Czy chodzic do niego jako zeby mi prowadzil ciaze i miec 2 karty ciazy... i kserowac sobie te badania. Bie wiem co zrobic. Nie bylam u biego nigdy i boje sie ze mnie pogna...
    Ja byn temu na nfz nie mowila. Tylko tej co prywatnie chodzisz.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Ta co prywatnie to wie. Jeszcze sama mi podpowiedziala zebym tak zrobila. Tylko to glupie bo bede musiala latac do kartoteki i kserowac badania bo przeciez nie dadza mi do reki.. ciekawe czy chociaz ksero maja... czekam ba inne opinie jeszcze. Do 13 jeszcze duzo czasu.

Nie wiem jak u ginekologa, bo nigdy nie chodziłam na nfz, ale np jak chodzę z Młodym do przychodni na nfz i on dostaje skierowabie na badania, to idziemy do labolatorium robimy badania, bierzemy wyniki i wtedy umawiamy się do lekarza jak nam pasuje. Wyniki mam cały czas w domu, a w przychodni tylko skanuję. To czemu mieli by Ci nie dać wyników do ręki?

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    U nas nie daja wynikow do reki. Dolanczaja do karty to pewjoe u gina tez tak jest skoro to jedna przychodnia
    I lekarz daje ci wyniki badan jezeli ci sa do czevos potrzebne.

Pati może powiedz temu ginowi na NFZ ze będziesz dodatkowo chodzić między wizytami bo nie wytrzymasz miesiąc bez wizyty i usg. Sama nie wiem, albo choć tylko prywatnie , a do tego na NFZ tylko po skierowanie. Ja bym powiedziała że potrzebuje częstych wizyt i usg dla swojego zdrowia psychicznego, ale za badania dodatkowe nie chcesz płacić, bo niby czemu masz płacić skoro jesteś ubezpieczona.wydaje mi się ze wieksza ilość badań wykonuje się 3 razy wc trakcie ciąży i wówczas poszlabys do tego na NFZ a po morfologie i mocz czy tsh możesz chodzić do lekarza pierwszego kontaktu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Albo dowiedz się ile zaplacilabys gdybyś wykupiła pakiet badań dla kobiet w ciąży.wiem że u mnie kosztuje 150 zl ale jeszcze nie wiem co zawiera ten pakiet.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    https://badamysie.pl/produkt/pakiet-i-trymestr-ciazy/ oplaca sie? I chyna nie wszystkie badania

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Dobra dziewczyny. Nic mu nie bede mowic. Mama mnie uswiadomila ze moge zabrac wyniki badan od razu jak przychodzą bo potem w karcie juz beda. To bede brac i kserowac najwyzej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów