Strona 142 z 154
Pokaż wyniki od 1,411 do 1,420 z 1535

Lipcówki 2017

Junior Member
    AnnaG

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Pati a Ja pytałam lekarza o seks, zaśmiał się i stwierdził że Ja to zawsze muszę wszystko wiedzieć.. :P

Powiedział mi tylko tyle, że to jest nasza przyjemność która dziecku w żaden sposób nie przeszkadza, a nawet jest wskazana bo każdy moment kiedy ciężarna się śmieje i jest jej dobrze to dziecku też wtedy te endorfiny się udzielają... Jedynie trzeba uważać w ciąży bliźniaczej, ale pewnie chodziło mu o bardziej zaawansowany stan. Zresztą chyba żadna z nas się nie spodziewa podwójnego szczęścia?

Tak czy inaczej nie panikuj, Tobie i Twojemu facetowi też się należy trochę przyjemności po ciężkim dniu

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Tez tak myslalam z tymi badaniami ale nie pisalam zeby nikogo w blad nie wprowadzac bo do konca pewna nie bylam ale chociaz mnie upewnilas
    Jak pokdziesz nasepnym radem do lekarza to juz wogole nie będzie tego krwiaka fajnie ze sie wchlania.

Mamamartuli wspolczuje zastrzykow. Dobrze mowisz czego sie nie robi dla dziecka

Czy ktis jeszcze ma obawy co do seksu czy ja mam jakas paranoje?
    My sie nie kochamy ze względu na mojego torbiela.

Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Grzyby to i ja jadlam gotowane uwielbiam grzyby wiec jak sa to jem. Jedynie nie lubie smażonych. Jakos mi nie smakuja. Nie mozna jest sera fety a czy mocarelle mozna?
    Fety nie można ? Pierwsze słyszę. Serów plesniowych nie wolno.

Dziewczyny ja.juz tez po wizycie u lekarza.mam.stan.zapalny I oprocz luteiny ktora biore non stop mam.brac jeszcze nystatyne I metronidazol..I to wszystko dopochwowo..

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Ja kiedys sluszalam ze nie bo z mleka niepasteryzowanego jest. Ja i tak nie lubie tego sera wiec bie jadam. Ogolnie za serami nie przepadam. Mocarelle do szpinaku dodaje. A taak to tylko bialy do naleśników i zolty.

Ja wlasnie zapomnialam dopytac lekarza o współżycie i chyba dlatego mam jakas paranoje. Co z tego ze chwile jestem szczesliwa a pozniej chodze po kątach i becze, ale sobie cos nabilam do glowy. Poprzednio do samego konca sie kochalismy. Jedynie mala przerwe mielismy bo bralam duphaston bo mialam plamienia.
    Jutro ode do lekarza to jak jie zapomne to uspokoje sumienie.

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Hej. Bylam u Gina. Jest lepiej krwiak prawie sie wchlonal zostaly resztki. Leki mam utrzymac jeszcze mc.
    Co do USG prenatalnego mam 23 grudnia u nas to koszt 250zl potem po 20 tyg i te badania nie robi sie dla tego ze w pierwszym cos bylo zle ale po 20tyg wykluczaja inne wady rozwojowe. Mozna dobrze zbadac serduszko.
    Ja mam usg prenatalne grudnia. W pierwszej ciąży też robiłam, z tym że u mnie jest to tańsze.

Ja jestem zła dzisiaj, przed ciążą wyleczyłam sobie kanałowo zęba, ból i kupa kasy... od wczoraj bolał mnie ząb a że nie mogłam dodzwonić się do swojej dentystki postanowiłam iść do najdroższego tzn najlepszego dentysty w okolicy, i co się okazało? MÓJ ZĄB NIGDY NIE BYŁ LECZONY KANAŁOWO!! nawet rtg nie robiła pizda. I co dzisiaj na żywca mi czyścił te kanały, bo ja znieczuleń nie biorę. Może nie bolało jakoś bardzo ale jednak dyskomfort był. Gość przyjął mnie tylko ze względu na to że jego syn chodzi do mojej grupy w przedszkolu. Ale sam powiedział że jeszcze tydzień dwa i byłoby źle... Już mnie wkurza płacenie za coś czego ktoś nie robi... I jak tu nie pracować jak ciągle coś i za wszystko trzeba płacić w stówkach.

Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Hej,ja też już po wizycie całe 2 cm szczęścia widziałam na ekranie,maluch rozwija się dobrze,to najważniejsze.Co do jedzenia nie można serów i produktów mlecznych które są z mleka niepasteryzowanego reszta dozwolona wiadomo surowych mięs i ryb nie wolno,warzywa i owoce trzeba dokładnie umyć.
    Ja na prenatalne mam termin 19.12

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    gratuluję udanych wizyt

owoce to moje główne pożywienie więc jeśli tego by nie było wolno to bym z głodu padła

moja aktywność jest poniżej zera, ciągle mam mdłości, zgagę i ból żołądka. najgorsze że nic nie pomaga, ani cola, migdały, mleko, imbir. już nie mam pomysłów

Ja tez mam prenatalne 23.12.u mnie kosztują 480 za usg i krew.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów