Strona 14 z 173
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 1726

Lipcówki 2017

Nie wiem czy wam zazdroscic u mnie cycudzki tylko troszke pelniejsze w zasnej ciazy sie nie powirkszyly

2. dzieckozakupy.pl
    A ja Wam powiem że jakiś typowych objawów ciąży nie mam, i nie wiem czy mam się cieszyć czy nie..... 1 ciążę zniosłam całkiem nieźle mam nadzieje że w tej będzie równie dobrze.

Dziewczyny podpowiedzcie mi co mam zobić, TSH z przed ciąży to 2,6. Wizyta za 3 tygodnie i jednym z badań jest powtórne tsh już w ciąży. Nie wiem czy mam robić badanie wcześniej, czy przed samą wizytą?

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Dilajla ja też pierwszą ciążę zniosłam nieźle i początek lepszy od tej, nie kojarzę mdłości i braku apetytu jak teraz no i mam ogromny ból pleców :-/ jak się poruszam po domu to zaraz mocniej boli, i to zmęczenie ciągłe masakra jakaś. Tym bardziej, że wtedy będąc na l4 mogłam sobie pozwolić na leżenie, a teraz nie bardzo się udaje. Według mnie tsh masz w normie, chyba ponad 4 jest za wysokie. Ja bym blisko wizyty zrobiła jeszcze raz jak ma być.

Mnie dziś boli brzuch bardziej tylko kurczę nie umiem zlokalizować czy to macica czy jelita bo niby boli pod pępkiem na środku ale co chwilkę też przelewa mi się w jelitach i może to one. No ale troszkę mnie to martwi. Gin przepisał mi na te bóle zapobiegawczo luteinę, więc mam nadzieję że wszystko ok. W pierwszej ciąży też mnie brzuch bolał, ale było to tak dawno temu, że nie pamiętam gdzie i jak czułam. Ehhh człowiek im starszy tym bardziej wyczulony niestety ;-)

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Mnie jeszcze biust nic moze pelniejszy sie robi. Ja mam ogolnie skromny rozmiar 65d czasem 65c zalezy od modelu. W ciazy nosilam i po ciazy tak do. 6m po porodzie 70e takze byly giga z tym co mam.

Odnosnie problemow..tak w 3 ciazy od 14 tyg mialam skurcze co powodowalo skracanie sie szyjki jakos okolo 20 zalozyli mi pessar. Ale non stop stany zapalne az moje crp wynioslo cos okolo 100 odrazu porodowka zdjecie pessara antybiotyk , na szczescie zareagowalam i udalo sie jeszcze dwa tyg dolezec.
    Lezalam caly czas w domu mialam pomoc do dzieci na dzien i noc.

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Malwina4 mnie tez pobolewa ale ja zawsze na poczatku tak mialam. Ja wszystko zniose. Moge zygac non stop byle szyjka trzymala.

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Mami czyli masz czym oddychać ;-) a jak twój kręgosłup bo obw masz maleńki. Ja miałam 75-80 b a wczoraj kupiłam 75 d. Miałaś przykre przeżycia w ciąży, trzymam kciuki oby teraz było ok. Ja miałam tachykardię całą ciążę a tak to spokojnie było. Ja też wszystko zniosę, tyle że jak boli to człowiek schizuje od razu. A przecież ma prawo boleć, tym bardziej że mnie zawsze bolał brzuch od owu do 2 dnia @.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Malwina 4 ha ha ha ja mam wlasnie maly biust. Ale przy malym obwodzie jest miska wieksza

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Nosze tylko esotiqa i zawsze jak kupowalam sama bralam 75b. I raz mnie tam dopadla Pani brafiterka czy jakos tak i mi dobrala rozmiar i teraz moj naprawde malenki biust jest slicznie zebrany i ulozony i optycznie wiekszy _bez pusup nie wyjde

Junior Member Awatar truskawka_88
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mama wspaniałego synka i małej fasolki
    Malwina synek ma dopiero 8m i chciałabym go karmić zgodnie z zaleceniami WHO - 2 lata.

Chmurka
    jego kroki ku samodzielności napawają mnie dumą, ogromną. Cieszę się z tego. Jedynie mam przekonanie dot długiego karmienia piersią i dlatego, że chciałabym dla niego wszystko co najlepsze zależy mi, by sie nie odstawił przez mniejsza ilość pokarmu lub rozłąkę związana z pobytem w szpitalu. Owszem na pewne rzeczy nie mam wpływu, ale na pewno zrobię wszystko co w mojej mocy (chociażby udam sie do poradni laktacyjnej) by dowiedziec sie jak rozwiązać nasze problemy.

Co do rozmiarów biustu to mi teraz się nie zmienił, no ale KP

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów