Strona 137 z 154
Pokaż wyniki od 1,361 do 1,370 z 1535

Lipcówki 2017

U mnie będzie 6 lat różnicy więc też niemało. Coś tam już Młodemu wspomniałam. Zobaczymy jak to będzie, bo Młody uparty i lubi być w centrum uwagi.
    Teraz mamy coś podobnego do buntu 5 cio latka. Dzisiaj się wkurzyłam na Mlodego i mówię do mamy: "jak drugie będzie takie uparte, to soę wykończę. A mój Mlody mówi: jak go nauczę, to będzie. czeka mnie nie lada wyzwanie. U mnie wie część mojej rodziny. Rodzina męża jeszcze nie wie. Aż sę dziwię, że moj mały plotkarz jeszcze nie rozgadał.

2. dzieckozakupy.pl
    U mnie będzie 12 lat różnicy. Na tą chwilę córka bardzo chce dzidziusia i mowi ze bedzie pomagac ale pewnie szybko sie przekona ze to nie jest takie fajne

U mnie będzie 3 i pol roku roznicy. Córka wie od samego początku i bardzo się cieszy tylko ze nie dopuszcza do siebie info, ze może byc brat, a Ona chce siostrę.

Mój poród sn postępował szybko i sprawnie i bardzo szybko doszłam do siebie.właściwie od razu czułam się dobrze jedynie rana po nacinaniu trochę bolała kilka dni, ale bol do przyjecia. Wiem, ze drugi raz może być inny, ale ja słyszałam, ze drugi raz jest szybciej.

Aha i nie chodziłam do szkoły rodzenia. Prawie cały poród siedziałam pod prysznicem. Wyszlam tylko na sam poród 3 parcia i dzidzia była.

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    3 parcia? No to fajnie mialas ze tak szybko. W kazdym razie porod to jest najgorsze co przezylam. Boje sis go teraz i balam sie za pierwszym razem. U nas roznica bedzie 3 lata i 4 miesiace.
    A mam nrata starszego e latani 4 miseiace. On jest znmarca ja z lipca. Smieje sie ze to jakis dziwny przypadek.

Ja to jakas walnieta jsstem kocham sie ze swoim i wtrakcie mnie wzielo i beczalam bo sie balam o fasolke.... wpgole odrzuca mnie od seksu pod tym wzgledem. Boje sie strasznie.

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Ja po 1 cc dochodzilam długo do siebie nawet po pół roku mnie bolała rana na zmianę pogody ...w ogóle u mnie się ciało zmieniło nie umiałam.się zaakceptować .Ale potem mówiłam sobie ważne że dzidzia zdrowa a przy 2.cc szybko do miesiąca czasu i było ok.

Ja będę mieć różnicę 5lat miedzy dzidziusiem.i córka .
    A 7 lat miedzy synem.i dzidziusiem .
    Poza tym moje dzieci też się czasem pokluca Ale jak się to mówi kto się czubi ten się lubi . jest kompromis co będzie bo córka chce siostrę a syn brata. I mówił że pomagać będą obaj .syn miał 2 lata jak mi pomagał przy mające kapal ja ze mną zmieniał pieluszki itp

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja sie porodu nie boje dalam rade 2 razy dam i trzeci... bardziej sie boje czy dotrwamy do porodu... ale na to wplywu nie mam... na porod w jakims sensie mam... ja za pierwszym razem chodzilam na szkole rodzenia w pelnym zakresie, za drugim tylko ma cwiczenia oddechowe bo przez szew mialam ograniczenia co do cwiczen... teraz tez zamierzam isc przypomniec sobie wlasciwe oddychanie i sposoby na walke z bolem...

Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Między moją córką i dzidziusiem będzie ponad 7 lat różnicy a między synem ponad 3 lata,córka bardzo chce siostrę młody jakoś specjalnie się tym nie przejmuje,jemu obojętneja się porodu nie boję dwa razy to przeszłam to teraz też Do szkoły rodzenia ani przy pierwszym ani przy drugim nie poszłam,i dałam sobie radę,więc teraz też się nie wybieram.

Member
    Marysieńka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Tak się zastanawiam, dlaczego wy prawie wszystkie bierzecie luteine i duphaston?

I jeszcze pytanie- czy któraś z Was jest z Trójmiasta może? Chciałam zasięgnąć informacji nt porodówek - podobno wszystkie są okropne,jedna gorsza od drugiej...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów