Strona 136 z 154
Pokaż wyniki od 1,351 do 1,360 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Ja akurat po CC doszłam do siebie dużo szybciej niż po SN ( choć to był bardzo szybki i łatwy poród ).
    To zazdroszcze. Ja mialam komplikacje. Ze 2.miesiace.miałam dziure w brzuchu. Zrobil mi sie ropien rozciely go i bie zaszyli bo caly czas sie ropa zbierala. Musialam kilka razy dziennie sama sobie to czyscic i wyciskac a semej to nie wycisniecie. Facet sie brzydzil i tak sie bujalam z tym. Co mi sie zaczelo zrastac pozniej to sie rozklejalo. Juz mialam isc do chirurga bo mnie to wkurzalo ale sie zroslo.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Z tymi porodami to jest tak ze kazdy jest inny... jedno co je łączy to ból... tzn skurcze itd. Mnie powiedziano przy pierwszyn dziecku ze jesli ktos mial bole w czasie miesiączki i to wie jak boli poród i z doswiadczenia moge sie z tym zgodzic... bóle jak przy okresie tylko mocniejsze ... wedlug mnie bardzo wazna jest sxkola rodzenia bo uczy radzenia sobie z bolem i co najwazniejsze oddychania zeby dzidzius nie byl niedotleniony... mam za soba dwa porody sn jeden trwal 24 godz a drugi niecale 3 godz

Mój SN też trwał 3 godziny

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Nie wyobrażam sobie rodzic 24h... ja po poltorej godziny parcia sie prosilam o cc nie mialam sily juz... nie chodzilam do szkoly rodzenia pozniej zalowalam po porodzie. Mysle ze ulatwilo by mi to i moze bym urodzila sama chociaz u mnie bylo to tak ze lekarz mnie zbadal i stwierdzil ze dziecko jest duze i nie dam rady sama urodzic. Nie wiem czy tylko to bylo powodem cc. Mialam tez duze cisnienie i bralam konska dawke lekow. W karcie mi wpisali brak postepu porodu. Wracajac do szkoly rodzenia to mi szfagierka nagadala ze szkoda kasy ze dam rade itp.. teraz jezeli mi nie bedzie chiala robic cc to bede chodzic do szkoly rodzenia.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    A mowia ze drugi porod jest duzo dluzszy od pierwszego...

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    No ja te 24 godziny pamietam dobrze bo skorcze mialam co 4 minuty ...

Ja dziękuję za poród naturalny, taką rzeźnię miałam, że lepiej nie będę opisywać... Poza tym przy nieprawidłowej akcji porodowej jest większe ryzyko porażrenia mózgowego. A jak czytam o tym co się czas3m na porodówkach dzieje, to ciarki przechodzą. Pod koniec ciąży będę się dowiadywac o cesarkę na życzenie.
    P.s. po naturalnym porodzie bardzo długo dochodziłam do siebie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    A ja poród wspominam fatalnie. I bole okresowe razy 1000 to sie zgodzę że to porodowe plus bóle krzyża przy porodzie eh... Każdy jest inny. u sióstr też nie było łatwych porodow . Chociaż najgorsze 1, w tym że kolejne dzieci miały bardzo szybko. U mnie synek będzie miał od czerwca 9 lat gdy dzidzia się urodzi więc duża różnica wieku. Ja to jeszcze wspominam ten koszmar po porodzie. Nikt się mną nie zajął gdy w 3 dobie pojechałam do innego szpitala do synka.wdala mi się infekcja i rana wygoniła się po prawie 2ch miesiącach. Mnie to nawet nie interesowało,choć bolało bardzo, te szwy i nie gojace się rany. To po części była moja wina bo nikogo o pomoc nie poprosiłam, ale w tamtym czasie życie synka się tylko dla mnie liczyło. Teraz mam nadzieję, że dzidzia urodzi się zdrowa i szybciutko wrócę do domku a mam pytanko do tych mam co mają już dzieci oprócz tego w brzuszku czy już mówiliście dzieciom o rodzeństwie, że będzie? Czy czekacie do 12 tyg ciąży?

Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Mój pierwszy poród SN trwał 8 godzin mordęga straszna dla mnie, drugi 1,50h ten drugi był super doszłam do siebie szybko.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Ja od razu powiedzialam synowi z tym ze on ma jie csle 3 lata to jeszcze dobrze nie kuma. Bynajmniej tak mi sie wydaje. Wiecie jak go pytam gdzie dzidzia to pokazuje na.moj brzuch poglaska i da buziaka to jest fajne a tak wogole u nas to cala rodzina juz wie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów