Strona 13 z 157
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 1564

Lipcówki 2017

Junior Member Awatar truskawka_88
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mama wspaniałego synka i małej fasolki
    Chmurka ja bardzo chciałabym go karmić przynajmniej dwa lata... no ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Witam Was.
    Truskawka 88. To faktycznie dzień pelen wrażeń. Ale znieczulica taka panuje pewnie przechodził ktos ale mial gdzies.
    Co do karmienia ja karmilam każdego najdłużej środkowego ponad 2 lata. A najmłodszy odstawiony zostal sila bylam w szpitalu z średnim synem tydzień ponad, a młody u moich rodziców i dostal bebilon co jakiś czas bylam w domu. Ale na 13 mc to się stało a kategorycznie cyca odmówił jakos w 14 mc i do 2 roku pil mleko z butli kubka.
    Teraz ma 2.5 i mleko je tylko w postaci platkow owsianych czy kukurydzianych. Za to nadrabia jogurtami.

Dzis mam dużo roboty. Nie cierpię w soboty sprzatac w domu wole dluzej pospać. Takze dzis obiad porzadki, samochód pasuje odkurzyć pelno ziemi , piasku. A ja jestem z tych którzy wola jeździć czystym autem
    Zreszta maz chyba by padl jakby widział auto zaniedbane.

Mnie cos od wczoraj mrowia piersi i kulo w dole. A tak to czuje sie jakbym miała wieczne wzdecie takie nie mile uczucie. Ogólnie strasznie sie martwię czy ta szyjka wytrzyma. Ja mogę mniej robic tylko żebym nie musiała lezec ciągle. Ehhh.

No tak na sile wciskac mu nie bedziesz, a mniej serce bedzie Cie bolalo jak nie bedzie chcial niz jesli Ty musialabys powiedziec nie.
    Ja wiem ze ciezko jest nam matka jak dzieci sie usamidzielniaja wtedy juz nie sa od nas tak zalezne.
    To powinien byc powod do dumy
    Sama wiem jak istatnio przezywalam ze.moj synus chce juz nie chce by go do szkoly zaprowadzac,boje sie o niego,ale dumna bardzo jestem

Mami4 a wczesniej milas problemy w ciazy? Ja czuje tez klucia to chyba normalne, ja kazda ciaze przenosilam ciezko mnie cis do porodow zagonic

Mami4 nasz najmlodszy dalej przed spaniem flache ciagnie.. ma juz 2 i 5 miesiecy

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Witam się i ja

Dilajla to moze to trojaczki ??? :-D

Chmurka dziękuję :-*

Truskawka ile synuś ma bo jakoś mi to umknęło??? Ja karmiłam syna prawie rok, sam odstawił bo się nie najadał pomimo tego, że miałam dużo pokarmu. Ja bym radziła stopniowo odstawiać, może nie teraz ale w drugim trymestrze już chyba tak, żeby później nie było zazdrości. Pamiętam jak moja kuzynka karmiła do końca ciąży synka i jak wróciła ze szpitala od razu córkę a jego nie. Mały miał 2 latka i był biedny taki zestrsowany i zazdrosny, że małej wszystko do buzi wkładał, poduszką przykrywał itd dobrze, że żadna tragedia z tego nie była. Kuzynka nieodpowiedzialna strasznie.. Współczuję wrażeń ze zsypem, dobrze że szybko wyszliście

Mami zazdroszczę energii, bo ja jej nie mam w ogóle. Chęci mam ale strasznie szybko się męczę, zaraz zaczynam brzuch czuć, słabnąć i zmęczenie takie, że ledwo na nogach stoję. Wkurzam się bo w domu nie ma nigdy czas na leżenie. A do tego synek w niedzielę ma ur. i jest co robić, zakupy ciasta tort...Gdybym wiedziała, że będę w ciąży i będę taka zmęczona to bym kupiła gotowy, a tak to muszę sama robić.

Ja byłam wczoraj u gina. Zgadał, powiedział, że macica zaokrąglona i dał mi luteinę 2x1 zapobiegawczo. Następna wizyta za 2 tyg, założymy kartę ciąży i dostanę skierowanie na badania.

Member
    Malwina4

O mnie
    Mój synek jak odstawił pierś to nie chciał z mleka dla dzieci, kombinowałam ale nie i koniec. Dostawał kaszki na normalnym krowim mleku, potem jogurty kefiry doszły. A teraz codziennie rano kubek kakao musi być ;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dobrze ze chociaz kakao lubi,a jak z mieskiem?
    Ja to zawsze male zarloczki mialam
    Mlody je wszystki co sie nie rusza ☺.
    Ze starszym mam klopot nic nie lubi rece opadaja tylko spagetti zupa pomidorowa. Dobrze ze jeszcze joylecika zje czasami . Oczywiscie na pizzach mogl by zyc

Member
    Malwina4

O mnie
    Chmurka mój też to im starszy tym bardziej wybrzydza. Mięso je, wszystkie przetwory mleczne, z warzywami wybrzydza ale straszę, że deseru nie będzie i je ;-) Najgorzej z owocami bo chyba tylko banany teraz je. Mój to pizze i kurczaczka w każdej postaci mógłby jeść na zmianę haha, no i wszystko gdzie ser zółty roztopiony/zapieczony lasagne itd

Member
    Malwina4

O mnie
    Jak u was z biustem? Ja wczoraj kupiłam biustonosz o 2 rozm większy i leży idealnie, Aż się boję co dalej...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów