Strona 129 z 154
Pokaż wyniki od 1,281 do 1,290 z 1535

Lipcówki 2017

Member
    Marysieńka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Macie jakiś pomysł jak fajnie przekazać wiadomość o ciąży młodszej Siostrze? Teściom daliśmy pudełeczko,a w pudełeczku skarpeteczki Babci powiedziałam przez telefon bo mieszka kawał drogi ode mnie i nie wiem kiedy się z nią zobaczę. A siostra przyjeżdża w czwartek - już nie mogę się doczekać,żeby zobaczyć jej minę

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Mi się też wydaje że mało przyrosla po 72 h .nie wiem.
    Ale wiem że z bety mam 7tydz a ust tydz 6. Dzidzia jest mala dość wwiec może dlatego. Zobaczę jutro co ginekolog mi powie biorę na spokojnie to
    Ja bym się nie sugerowała tak do końca wynikami Bety,bo beta hcg ogólnie służy do tego żeby potwierdzić ciąże lub ją wykluczyć,zresztą beta ma tak szerokie widełki co do tygodni ciąży że ciężko z niej określić dokładny tydzień np wg mojej bety wychodził mi 6 tc a na usg był dopiero 5tc,widocznie ciąża jest młodsza sama piszesz że na usg widać tydzień mniejszą ciąże i tego trzeba się trzymać,nie wiem ale moim zdaniem za bardzo się tym wszystkim stresujesz rozumiem dużo przeżyłaś ale trzeba nastawić się pozytywnie bo inaczej się wykończysz i ani Tobie a tym bardziej dziecku tej małej fasolce nie służy stres i nerwy.Czekaj na wizytę u lekarza i uzbrój się w cierpliwość i nastaw pozytywnie.

ja też jeszcze nie widziałam serduszka i też mam 12 grudnia wizytę

co do fajek to ja też rzuciłam z dnia na dzień bez problemów a teraz jak czuje dym to mnie cofa

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Ja serduszko widzialam niestety nie slyszalam... wizyte mam w piatek

Cytat Zamieszczone przez Ania 89 Zobacz posta
    Kakasia- jasne nie ma co się stresować. Serduszko widziałaś a więc dzidzia żyje i się rozwija Oczywiście daj znać jak po wizycie A czeka jeszcze jakaś dziewczyna na zobaczenie 1 raz serduszka oprócz mnie? Będzie mi raźniej w oczekiwaniu Ja póki co mdłośći nie mam, dziś brzuszek wyjątkowo tak często nie pobolewa poza tym nie ma plamienia więc chyba jest dobrze
    Ja czekam,zeby zobaczyc pecherzyk,wizyta w srode rano

Ciekawe co z dziewczynami ktore byly od poczatku farum. Nie ma ich

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja na moje serduszko 2,5tyg musze czekać

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Dam napewnonznac co i jak po wizycie .mam przynieść gr krwi betę chyba jak będzie ok wszystko będzie gin zakładać książeczkę .

Was też czasem boli podbrzusze jak za dużo chodzicie.... .
    Już bym chciała być po wszystkim he .

Właśnie mam pyt .
    Odnośnie zębów bo mi tydz temu z nikad się ząb ulamal a dziś dwie plany w pół poszły z nikad i idę jutro z rana do dentysty zrobić te zęby ...ktoś miał.z was też takie słabe zęby .?
    Ja w 1/2 ciąży wyrywalam 8 tylko Ale nic poza tym ...

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Dam napewnonznac co i jak po wizycie .mam przynieść gr krwi betę chyba jak będzie ok wszystko będzie gin zakładać książeczkę .

Was też czasem boli podbrzusze jak za dużo chodzicie.... .
    Już bym chciała być po wszystkim he .

Właśnie mam pyt .
    Odnośnie zębów bo mi tydz temu z nikad się ząb ulamal a dziś dwie plany w pół poszły z nikad i idę jutro z rana do dentysty zrobić te zęby ...ktoś miał.z was też takie słabe zęby .?
    Ja w 1/2 ciąży wyrywalam 8 tylko Ale nic poza tym ...
    Mnie sie 3 dni temu ukruszyl zab... moje niby slabe z natury ale jakos specjalnie w ciazy nieuciazliwe... staram sie jesc rzeczy bogate w wapn zeby nie ciaglo z moich kosci

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów