Strona 126 z 154
Pokaż wyniki od 1,251 do 1,260 z 1535

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Kasiu bardzo współczuję przeżyć.

To teraz z innej beczki: jak tam było z wagą waszych dotychczasowych dzieci? Myślicie, że to prawda, że każde kolejne dziecko jest większe?
    No ja mam nadzieję, że to nie prawda i marzę o standardowym 3 i pół kilowym noworodku. Mój syncio przy porodzie ważył 4 kilo i jak sobie pomyślę, że miałabym urodzić większe dziecko, to jestem przerażona. A jak tam u Was?
    U mnie pierwsza 3700 i 55 długa a drug 4130 i 53 długa. Na porodówce mówiły że trzecie będzie ponad 5

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Moj maz tez byl ze mna zawsze sama bym sie zle czula.

Member
    Marysieńka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Mozesz ja bralam nie raz... wiadomo ze nie w ilosci hurtowej ale jak 1 tabletke wezmiesz to Ci nic nie bedzie pod warunkiem ze nie jestes uczulona na paracetol...
    Nie jestem, w życiu połknęłam już takie tony leków przeciwbólowych... Ach te uroki bycia migrenowcem. Jak zaczęliśmy z Mężem planować ciążę - to starałam się nie brać prawie nic,żeby oczyścić organizm z tego całego syfu i w ostateczności brałam apap, który wcześniej mi w niczym nie pomagał,a teraz pomaga. Próbowałam dziś już wszystkich domowych sposobów pozbycia się bólu bez leków i dupa. Zatem idę wziąć apap bo czeka mnie podróż do przychodni,a teraz ciężko mi w ogóle chodzić - każdy krok powoduje większy ból..

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Nie jestem, w życiu połknęłam już takie tony leków przeciwbólowych... Ach te uroki bycia migrenowcem. Jak zaczęliśmy z Mężem planować ciążę - to starałam się nie brać prawie nic,żeby oczyścić organizm z tego całego syfu i w ostateczności brałam apap, który wcześniej mi w niczym nie pomagał,a teraz pomaga. Próbowałam dziś już wszystkich domowych sposobów pozbycia się bólu bez leków i dupa. Zatem idę wziąć apap bo czeka mnie podróż do przychodni,a teraz ciężko mi w ogóle chodzić - każdy krok powoduje większy ból..
    Ja ostatnio pytałam w aptece i powiedziano mi, że apap tylko można, tzn generalnie paracetamol. Ale podkreslil ze tylko 1 tabletkę na dobę. Nie pamiętam czy dobrze mi się kojazy ale chyba mowil ze w pozniejszej ciazy mozna wiecej ale w 1 trymestrze tylko 1 tabletkę. O ile dobrze pamietam to ja akurat mialam 500mg dawke.
    W kazydm badz razie na pewno mozna ale nie wolno przekraczac tej dawki.

Ja nie chcę żeby mój był przy porodzie, jakoś mnie to nie kręci

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Takie mam pytanko do was .w piątek o 11:45 miałam betę hcg 29565,0 dziś o 10:42 miałam betę hcg. 41902,0
    Czy dobrze urosła beta hcg ...? Czy za niska wychodzi mi 7 tydz ...

Ciągle mam straszne mdłości, zgagę i zawroty głowy. W poprzednich ciążach tak źle się nie czułam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kakasia ja nigdy nie robiłam bety i się nie znam więc nie pomogę

Member Awatar Reni83
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-22 zobacz kalendarz
    Mój Mąż powiedział, że zdecydowanie chce być przy porodzie. Ja osobiście bardzo się z tego powodu cieszę. To osoba, na której naprawdę zawsze mogę polegać i często potrafi mnie uspokoić w różnych sytuacjach.

Junior Member
    AnnaG

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Reni83 Zobacz posta
    Mój Mąż powiedział, że zdecydowanie chce być przy porodzie. Ja osobiście bardzo się z tego powodu cieszę. To osoba, na której naprawdę zawsze mogę polegać i często potrafi mnie uspokoić w różnych sytuacjach.
    Mam dokładnie tak samo, mój mąż to się uparł że On będzie i koniec kropka, chociaż Ja nie chciałam na początku to teraz jednak dochodzę do wniosku, że bez niego nie dam rady

Cały weekend mnie nie było i właśnie przy herbatce was sobie poczytałam, 16stron
    Powiedzielismy o ciąży moim rodzicom i dwóm siostrom - wszyscy się ogromnie ucieszyli i fajnie, że powiedzieliśmy bo moja siostra zna przypadek taki jak mój z naczyniakiem na pęcherzyku i powiedziała, że to nie jest nic strasznego, tylko będę musiała dużo leżeć, zobaczymy jak to będzie

Gadałam też ze znajomą położną i mam radę do was wszystkich, które mają problemy z grzybicami pochwy i innymi zakażeniami - pijcie codziennie 2 łyżki soku z żurawiny, ale takiego 100%, możecie go znaleźć w eko sklepach, albo w Piotrze i Pawle. Powiedziała mi, że to najlepszy lek na takie dolegliwości, a nie tabletki i w kółko lekarstwa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów