Strona 123 z 154
Pokaż wyniki od 1,221 do 1,230 z 1535

Lipcówki 2017

Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    1 dziecko 3080g 2 dziecko 3200g.Jak dziewczyny samopoczucie u was dzisiaj?u mnie nawet nieźle choć mdłości nie przeszły ale wymioty nie aż tak często

2. dzieckozakupy.pl
    Ja dalejciebie nie mam mdlosci. Tylko zawroty głowy i ból piersi.

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Mój syn jak się urodził miał 3kg920
    A córka 2kg900 taka kruszynka .
    A teraz to on jest chudy jak patyczek a córka taka jak silaczka wygląda .
    I w 1 ciąży miałam 23 kg na plusie a drugiej 6/7 kg tylko .

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Ocho to moj mial 4540 jak sie urodzil to drugie jak by naorawde bylo wieksze to bie chce sbie juz wyobrazac :-P

Kakasia jak tam samopoczucie twoje dzisiaj? Nie martw sie tak kochana sluchaj swojego lekarza i badz spokojna. Duzo przeszlas w życiu, ale nie zalamuj sie. Dobre nastawienie to podstawa. Wiesz ja mam siostre z uposledzeniem. Dokladnie ma dzieciece porażenie mózgowe. Ona jak sie urodzila miala 1 pk appgar. Jezdzi na wozku inwalidzkim i chodzi do apecjalnej szkoly. Trzeba jej duzo pomagac.
    Nie fajne bylo to ze kazali ci sie zegnac z corka na porodowce... rozumiem ze dlatego teraz jestes zdenerwowana i sie boisz ale musisz zaufac swojemu lekarzowi. Jak mu nie ufasz to znien lekarza. Nie mozesz chodzic caly czas zestresowana. Przutulam mocno

O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Ja się czuje ok .mdłości brak .. jedynie to przy kichaniu mnie zabolało jajników jakby bo zapomniałam zgjac nóg .Ale minęło szybko .
    Migreny przeszły .ogólnie u nas śnieg zaczol dziś lekko sypać jest -3. I roraty obowiązkowo wstajemy o 5:50 budzimy małych i na 6:45 do kościoła. Mąż dziś załatwia wolne Jutro idzie ze mną na usg.

Member
    Candies0000

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    U nas też jest białoa z tym kichaniem to masakra czasem,syn sprzedał mi przeziębienie i zginam się jak mogę żeby przy kichaniu nie bolało,powiedzcie co brałyście na gardło w ciąży bo mnie polecono tabletki isla ale one są kiepskie słabo pomagają..

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    To fajnie u nas tez.troche snieg pruszy ale jest 0 stopni. Az sie z domu nie chce wyjsc. Ale dzisiaj trzeba uciekac bo ktos w klatce u nas remont robi i strasznie glosno jest. Nie do wytrzymania. Idziemy moja mame odwiedzic na pol dnia haha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Na GARDLO ja mam.prenalem.gardło polecam..to tabletki do ssania dla kobiet w ciąży o smaku maliny porzeczki mnial i pomagają

A moj synek ważył 3800 a urodził się w 40 tyg. Kassia- Ja mam chorego synka a jak bardzo to może kojarzycie Zuzie i Kajtka co na przeszczep ponad 6 mln zbierali? Patrzenie na ból dziecka jest straszne,ale pomagam synkowi jak tylko mogę. Też nie jestem z Jego ojcem. Mam super faceta, ale niestety jeszcze nie mieszkamy razem .

Cytat Zamieszczone przez Candies0000 Zobacz posta
    1 dziecko 3080g 2 dziecko 3200g.Jak dziewczyny samopoczucie u was dzisiaj?u mnie nawet nieźle choć mdłości nie przeszły ale wymioty nie aż tak często
    U mnie dalej bez zmian. Zero mdłości, cycki przestały mnie boleć, choć większy rozmiar pozostał. Tylko momentalne kłucie przy kichaniu i gwałtownych ruchach. I parę zachcianek dotyczących jedzenia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów