Strona 122 z 154
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 1535

Lipcówki 2017

Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Kakasia wierze,ze po takich przejsciach sie boisz ale musisz zaufac lekarzowi albo szukac takiego ktoremu zaufasz. Nie masz za co przepraszac my nie chcemy cie tu dolowac raczej pomoc
    dokładnie, luz spokój i dobre nastawienie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Kakasia w takim razie zmienilabym lekarza bo to niedopomyslenia zeby lekarka zbagatelizowala ze nie czujesz ruchów!!!

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    W dodatku powiem wam że z ojcem córki nie miałam ślubu tak byliśmy parą .jak mu powiedziałam o córce co nas czeka.Ze prawie nie żywa ...wyparł się jej aż do dziś odszedł .od nas.. I to mnie boli Ale już 4 lata jestem z partnerem zastępuje ojca córce i synowi .jest ok spodziewamy się dziecka upragnionego od 2 lat. Starań .

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    W dodatku powiem wam że z ojcem córki nie miałam ślubu tak byliśmy parą .jak mu powiedziałam o córce co nas czeka.Ze prawie nie żywa ...wyparł się jej aż do dziś odszedł .od nas.. I to mnie boli Ale już 4 lata jestem z partnerem zastępuje ojca córce i synowi .jest ok spodziewamy się dziecka upragnionego od 2 lat. Starań .

Przeszlas koszmar. Rozumiem Cie doskonale. Wiem jak moja siostra opowiadala tyle za ona nawet synka nie
    zobaczyla nie czekali go zaraz po wyjściu. Z jej synkiem to cud nad cudy. Urodził sie martwy ale cud jedynie.
    Te dni gdy oddychala za niego aparatura próby odlaczenia. Nie oddychal. Potem nagle nadeszła poprawa. Byl maleńki. Poczatkowe badania nie wskazywaly ze będzie tak dobrze. Ale uszkodzenia sie cofaly. Dzis juz prawie chodzi. Jedynie co być może będzie skutkiem to trudność z mówieniem ale to nic takiego. A i jeszcze na dokładkę urodził sie z choroba krwi której nie mogli ziagnozowac. A okazalo się ze choruje na to co mój syn. Z tym ze on dostal leczenie szybko a my w wieku kilku mc skończyliśmy na onkologi hematologicznej. Dzis ma 6 lat jest zdrowy tylko co pól roku kontrolujemy czy nie ma spadków. Leczenie trwalo dwa lata.
    I moja taka slaboscia ze tak to nazwę sa badania krwi. Nie rozumiem rodziców którzy raz w roku nie zrobią dziecku badan. Bo np nie ma kasy ale ba fajki to ma.

Trzymam kciuki. Ja tez mam krwiak tez się boje piekielnie ale staram sie myslec pozytywnie.
    A co do Twojego partnera byłego dupek dupek skończony.

Kasiu bardzo współczuję przeżyć.

To teraz z innej beczki: jak tam było z wagą waszych dotychczasowych dzieci? Myślicie, że to prawda, że każde kolejne dziecko jest większe?
    No ja mam nadzieję, że to nie prawda i marzę o standardowym 3 i pół kilowym noworodku. Mój syncio przy porodzie ważył 4 kilo i jak sobie pomyślę, że miałabym urodzić większe dziecko, to jestem przerażona. A jak tam u Was?

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta

To teraz z innej beczki: jak tam było z wagą waszych dotychczasowych dzieci? Myślicie, że to prawda, że każde kolejne dziecko jest większe?
    No ja mam nadzieję, że to nie prawda i marzę o standardowym 3 i pół kilowym noworodku. Mój syncio przy porodzie ważył 4 kilo i jak sobie pomyślę, że miałabym urodzić większe dziecko, to jestem przerażona. A jak tam u Was?
    Moj pierwszy syn wazyl 3400 a drugi 3430

Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta

Pierwsza córka 3200 druga 3980

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Kasiu po deszczu zawsze wychodzi słońce. Ja tez wiele przeżyłam i mam teraz schizy różne. Mój mąż nie raz się na mnie denerwowal ze jeszcze nic nie wiem a już panika. Ale powoli zaczynam myslec ze bedzie dobrze. Czekam teraz 2tyg na wizyte żeby zobaczyc czy torbiel znika i uslyszec serduszko i czuje ze bede miala druga córeczkę

Moja córka wazyla 3150g i ja tez tyle wazylam

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Pierwszy 3300, drugi 3980, trzeci 3100. Pierwszy po terminie tydzień. Drugi dwa tyg przed. A ostatni mc jakby byl donoszony mysle ze okolo 3500 by mial.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów