Strona 121 z 154
Pokaż wyniki od 1,201 do 1,210 z 1535

Lipcówki 2017

Oczywiście miało być po czopkach a nie po czapkach

2. dzieckozakupy.pl
    Hej.
    Ja dzisiaj odzylam troche. Starczyło sily na sprzatanie, obiad, baa nawet bulki drożdżowe.

Kakasia ja rozumiem,ze sie martwisz, jak kazda z nas ale po to bylas u lekarza,żeby sprawdził co i jak, skoro dobral leki, to tak trzeba je brac, dopóki lekarz tego nie zmieni. Poza tym takie raz branie raz nie dupka czy luteiny moze narobic wiecej szkody niz pozytku

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Hej. Co do leków to prawda ze strach ale ja bym jednak zaufala lekarzowi. Poprzednia ciaza nauczyla mnie pokory nie życzę nikomu tego strachu. A dupek przy tamtych lekach to Pikus. Ale bralam czasem plakalam balam sie ale bralam. Dzieki temu donosilam ne urodziłam w 26 tyg a 10 tyg później. Moj syn musiał być jedynie reh.kilka mc vojta ale daliśmy rady mam zdrowe dziecko. A jakbym nie brala lekow urodzilby sie w 26 tyg wtedy gdy tak mu się spieszylo. Nie wiem co z nim by bylo dzis. A nie ma tu reguły. Moja siostra lekow nie brala w 36 tyg nagle cc dziecko urodzone w zamartwicy reanimacja. Dwa tyg na respiratorze. A przyczyna zatrzymanie rozwoju w 31 tyg. Dzis ma rok jest świetnym zdrówym chłopcem ale co przeszli to ich.

Kazda z nas przejdzie to inaczej. Mogę miec kazda ciaze bezproblemowa a można miec kazda z innymi problami. Ja juz nie czytam nic na stronach bo sensu nie ma.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Chyba zaufanie do lekarza to podstawa w miare spokojnego przebiegu ciąży... dlatego wybor jest tak ważny komu powierzymy zycie i zdrowie swoje i naszych fasolek...

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja wychodze z zalozenia ze lekarz wie co robi... ja medycyny nie studiowalam a wujek google tez jest malo wiarygodny... moze nieslusznie ale wierze ze lekarz nie chce zrobic krzywdy mnie i dziecku. Nigdy nie kwestionowalam zalecen lekarskich... w 2 ciazy leki bralam od poczatku, podszyta bylam od 17 tc urodzilam w 40 tc zdrowego bobasa bez komplikacji... gdyby nie moja gin nie byloby to mozliwe...

Kasia jak się czujesz? Mam nadzieję ze wszystko w porządku i nie martw się.wszystko będzie dobrze musisz być dobrej myśli.to naturalne ze się wy straszylas , ale teraz myśl pozytywnie.

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Wiecie tak prawda boję się o ta ciążę bo to moja 4ciaza .A 3 poród .
    1 ciążę miałam grzybice i w dodatku wirus hpv na pochwie odbycie zaawansowany .przeżyłam.koszmar .Ale syn się urodził przez cc.zdrowy
    W 2 ciąży miałam cc w 37,5 dniu .powód bóle brzucha .mimo iż mówiłam wielokrotnie mojej gin ze od 30 tyg nie czuje nocą ruchów małej ...olala to .
    Jak się mala urodziła przeżyłam koszmar .wyjeli ja i zero krzyku płaczu mówię o co chodzi mówią że jest zmęczona ...jak popatrzylam w jej str
    Widzę całe dziecko sine fioletowe .ledwo oddychala 2. Pkt apgar zamartwica urodzeniowa na 10. Min .pani ja zabrała dala do mojej buzi mówiąc niech się pani żegna z córką bo umiera .
    A ja zaczęłam.krzyczeć by ja ratowali aż nas wparzyl i lecieli z małą do inkubatora. Akcja serca .zastrzyki. .naświetlanie ciągle .zobaczyłam.Ja w 3
    Dobie miała kolorki .tak się bałam ze ja stracę .w dodatku dostała zoltaczke na 3.msc od urodzenia .A teraz ma upośledzenie umysłowe i opóźniony rozwojno rok do tyłu i nauczanie specjalne .wczesne wspomaganie .bo nawet kolorów nie zna żadnego .tyle że mówi .Bogu dziękuję ze żyje .Ze mam syna i córkę .
    Więc się i teraz boję .
    Ale idę w wtorek do swojej ginekolog.
    Straciłam ciążę we wrześniu przez krwiaka podkosmowkowego i widziałam na oczy co ze mnie wypadło .dziecko ...
    Nikomu nie życzę takich przejść w życiu.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    A prywatnie bylam tylko dlatego w gabinecie by inny lekarz albo potwierdził ze mam.puste jajo plodowe albo że widzi dzidzie .chciałam.być spokojna.
    Lekarz prywatny dal mi leki i się chciałam.skontaktować z moim.ginekologiem.z nzozu czy je brać Ale nie odbierala pani ginekolog. I zaufalam i je brałam ...
    Może odstawiajac luteine nastąpiło takie małe brudzenie.
    Już biorę to na luzik nie brudze .Więc czekam do wizyty. Jutro zrobię betę czy rośnie bo lekarz kazał robić .

Przepraszam was za zamieszanie. Za moja panikę Ale ani w 1.Ani w 2.ciąży nie miałam.żadnych tabletek tyle co na grzybice ...Więc temat mi obcy dość .

Kasiu nie przepraszaj bo nie masz za co.
    To co przeszlas to aż mi brakuje słów. Trzymam mocno kciuki by tym razem było bez najmniejszych komplikacji aż d o szczęśliwego rozwiązania.

Kakasia wierze,ze po takich przejsciach sie boisz ale musisz zaufac lekarzowi albo szukac takiego ktoremu zaufasz. Nie masz za co przepraszac my nie chcemy cie tu dolowac raczej pomoc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów