Strona 120 z 154
Pokaż wyniki od 1,191 do 1,200 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Poradzilam się ginekologa prywatnego z obawy ze poronilam we wrześniu .i się pytam. Czy jak podstawie duphaston będę krwawic poronie mimo że będę miała luteine ?

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Poradzilam się ginekologa prywatnego z obawy ze poronilam we wrześniu .i się pytam. Czy jak podstawie duphaston będę krwawic poronie mimo że będę miała luteine ?

Dziewczyno, Ty przede wszystkim za bardzo panikujesz! Jak Ty chcesz 9 msc żyć w takim stresie? Luteina dopochwowa zmienia PH pochwy, nie kombinuj sama z lekami bo sobie krzywdę zrobisz. Zacznij od tego że się uspokój, nie możesz na każdy objaw reagować takim stresem bo sama sobie szkodzisz.. Jeżeli plamisz a nie krwawisz to nie panikuj aż tak bardzo. Dziecku bardziej szkodzi Twój stres niż te leki.

I jeszcze jedno, ani luteina ani duphaston nie daje 100 procentowej gwarancji ze kobieta nie poroni. To nie jest cudowny lek który ratuje ciążę. Więc nie uzależniaj swoich myśli od tego.
    Ostatnio edytowane przez Dilajla ; 27-11-16 o 10:19

Według mnie po pierwsze wybierz jednego lekarza i go słuchaj. Teraz bierzesz bardzo duże ilości duphostanu i luteiny. Ja biorę 3x2 luteiny- ale bo mam 50 podjęzykowo. Co do panikowania to racja, tak tylko pogarszasz sytuacje. A zmiane co chwilę a to dupek a to luteina też nie służy. Według mnie nic już teraz nie zmieniaj i czekaj na wizytę. Nie plamisz więc spokojnie. Dużo odpoczywaj przede wszystkim

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Kakasia po zaaplikowaniu tabletki przestalas brudzic bo przytkalas to luteina ( tabletka zamaskuje brudzenie) jesli masz grzybice to bierz duphaston bo infekcja pochwy moze doprowadzic do poronienia... sorry ze pisze brutalnie ale troche sie pogubilas... spokoj... jeden lekarz i badz dobrej mysli! Nieleczona grzybica moze Ci bardzo zaszkodzic i chocbys brala wagony luteiny ona nie pomoze!!

Na forum to sobie można o pierdołach popisać, a nie radzić jak przyjmować, czy zmieniać leki. Od tego jest tylko i wyłącznie lekarz. I czemu się pytasz, czy powiadomić swoją ginekolog o zmianie leków? Co to za pytanie w ogóle. Lekarza prowadzącego powinno się o wszystkim informować.
    Ręce opadają, jak czytam takie wpisy...

Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Na forum to sobie można o pierdołach popisać, a nie radzić jak przyjmować, czy zmieniać leki. Od tego jest tylko i wyłącznie lekarz. I czemu się pytasz, czy powiadomić swoją ginekolog o zmianie leków? Co to za pytanie w ogóle. Lekarza prowadzącego powinno się o wszystkim informować.
    Ręce opadają, jak czytam takie wpisy...

Mnie przeraża to że niektórym się wydaje że jak biorą duphaston lub luteinę to mają gwarancję że ciąża przebiegnie bezproblemowo i na pewno nie poronią. Dziewczyny do 12 tyg wszystko się może zdarzyć, bez względu na to jakie leki łykacie.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Dilajla Zobacz posta
    Mnie przeraża to że niektórym się wydaje że jak biorą duphaston lub luteinę to mają gwarancję że ciąża przebiegnie bezproblemowo i na pewno nie poronią. Dziewczyny do 12 tyg wszystko się może zdarzyć, bez względu na to jakie leki łykacie.
    Pozniej niestety tez...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Pozniej niestety tez...

oczywiście że tak, jednak ja myślę że organizm wie co robi. Ja oczywiście też bardzo się boję, nie mniej jednak co ma być to i tak będzie i wielkiego wpływu na to nie mamy

Senior Member Awatar fistaszka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-12 zobacz kalendarz
    Ja brałam duphaston i miałam okropne mdłości nie mogłam wstać z łóżka i mój ginek kazał mi go odstawić. Nie pojawiam się teraz za dużo na forum, bo czuję się fatalnie ehh oby szybko to minęło.
    Po odstawieniu nie mam plamień itd, bo jak jest dobry poziom hormonu to nic takiego nie powinno się zdarzyć.
    Życzę Wam zdrówka.
    Ostatnio edytowane przez fistaszka ; 27-11-16 o 15:58

[QUOTE=kakasia26;2991418]Tak powiem stosowalam luteine 100 dopochwowo. Szłam na te iść wczoraj i ginekolok inny kazał mi odstawić luteine. Brać duphoston.i takie czopki jakby dopochwowe na grzybice .
    Dziś o 16 zaowazylam takie brudzenie chwilę i wzięłam ta luteine i kazał ginekolog brać duphaston 3 razy dziennie .jest ok nie krwawie .
    A teraz czytam że jak się odstawić luteine następuje krwawienie .jak się odstawić duphoston lub minie dawkę to tak samo .może to z tego duphastona .skoro mówisz że można krwawic .
    Nie wiem czy wszystko jest ok z dzieckiem.... Eh
    Przerazilam sie

Kasia a może to brudzenie było po tych czapkach.to naturalne, że jak się bierze leki dopochwowe to część się wchłonie, a część wyleci i może to było to brudzenie. Moi m zdaniem powinnaś posłuchać lekarza i brać dupek skoro od luteiny dostalas grzybica.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów