Strona 12 z 157
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1564

Lipcówki 2017

Cześć Dziewczyny, ja też jestem tu nowa. Dziś powtarzałam test - są dwie kreski według moich obliczeń 16 dc Pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Haha mamaMartuli na zakup sanek przyjdzie czas ;-)
    U nas miała być od zawsze dwójeczka. Później z racji choroby syna miał być jedynakiem, ale stwierdziliśmy że jednak nie chcemy by syn był sam no i mój instynkt macierzyński wygrał. Idę do gina właśnie

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Ja tez widzę dwie fasolinki super pamiatka bedzie kiedys.
    Ja mam 16 wiec wtedy usg zrobia to się dowiem.
    Chwilowo zaczynam sie godzić z rzeczywistością .. Inaczej mój mąż on jest szczęśliwy. Mówi mi ze nie rozumie czym sie przejmuje. I tak planowaliśmy 4 a ze szybciej to lepiej , bo będziemy do 40 miec odchowane dzieci w tym jedno pelnoletnie nie ukrywam boje się troche. Nie tego co będzie jak urodzę (męża często nie ma) wiem ze dam rady, boje się samej ciąży aby donosić szczęśliwie bez leku i strachu.

Teraz kawę pije.
    I tak sobie siedzę za oknem co chwila leci śnieg ❄ ale wiatr tez hula okropnie.
    Cieszę się ze mamy w domu ogrzewanie gazowe nie wyobrażam sobie w zaawansowanej ciąży nosić drzewa czy węgla. Bo do kominka to zagonie starszakow do pomocy
    Jeszcze tez dzieci nie wiedza dla tego ze chcemy miec pewnosc. A takze chcący utrzymać choc do swiat w tajemnicy musimy milczeć. Chyba ze zacznie szybko widac to nie da się ukryć

Ja na forum tez bylam poprzednio. Nie powiem nie raz dziewczyny ratowaly z opresji

Mami4 z kad jesteś, ze juz snieg za oknem??

Mam takie same obawy, nie martwie sie jak to bedzie z 3 dzieci, tylko martwie sie o ciążę.

Chociaż po porodzie też latwo nie będzie. Drugie pietro bez windy, mloda do przedszkola, gdzid tez same schody, do tego psa kupilismy nie dawno. Bedzie wesolo. Dobrze,ze starsza corka do szkoly chodzi i jest dosc samodzielna

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    [QUOTE=MamaMartuli2;2981980]Mami4 z kad jeste

Ja z małopolski do zakopanego mam blisko takze dzis mamy halny masakra.

Ja tylko sie cieszę ze urodzi się na początku lata do wrzesnia ciut podrośnie. Choc jak urodzilam ostatniego syna to po tygodniu pakowalam go do auta szkola przedszkole , ale nie odprowadzalam chłopców tylko pilowalam aby weszli do budynku i potem pomachali juz z okna dali rady. Teraz jeszcze musze chodzić odbierać syna ze szkoły chodzi do pierwszej klasy a ma 6 lat dopiero od przyszłego roku jak skończy 8 bedzie mogl wyjść sam do mnie. Bo starszy jak tylko pogoda jest to wraca sam ze szkoły juz. Czasem krzyczy po co przyjechalas ha ha.

Teraz siedzę dobrze ze zupa jest na drugie może cos szybkiego naleśniki.

Slyszalyscie o testach na plec ? Ja jestem ciekawa. Oglądałam na yt filmiki opinie czytałam. I sie smieje ze chyba dla zabawy kupie sobie. Potraktuje z przymrużeniem oka. Po 6 tyg można juz można testowac. I niby chodzi o ph w moczu. Ja wiem ze ktos powie ze głupie itd. Ale mnie ciekawi.

A jak u was bylo kiedy na usg lekarz potwierdził plec. Przy pierwszym wiedziałam w 15 tyg każde kolejne potwierdzalo. Drugi chowal sie do 33 jakos. A trzeci w 20 pokazał na 4d. Ja nie widziałam ale mina mojego męża zdradzila wszystko ha ha.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14962228_563265833859068_650138676_n.jpg
Wyświetleń:	52
Rozmiar:	65.1 KB
ID:	99073

Dziewczyny a mnie zastanawia ta 3 plamka na usg

Witam nowe mamusie
    Gromadka rosnie .
    Dilajla gratuluje szczescia x2 ☺.
    Ja w domu mam awarie neta ,wiec tylko w pracy podczytuje .
    Ja dzis szukam ginekologa , zobaczymz czy kogos znajde .
    Jak sie czujecie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Malwina 4 nie zapomnialam o Tobie
    Beta piekna bardzo sie ciesze

Junior Member Awatar truskawka_88
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mama wspaniałego synka i małej fasolki
    Dzień dobry!
    Zaczyna się tu robic naprawdę fajnie! Super, że już jest nasz tyle
    Wczoraj miałam dzień pełen wrażeń. Najpierw mąż ułamał nam hamulec w wózku i nikt nie chce nam go naprawić (mieszkamy w Warszawie, wiec serwisów tu od groma). Jeden serwisant powiedział, że obejrzy, ale od razu po zobaczeniu stwierdził, że taniej wyjdzie kupić nowy wózek. Ponieważ i tak niedługo bedziemy musieli zmienic na podwójny to teraz nie opłaca nam sie kupowac nowego. Na szczęście koleżanka poratuje nas swoim.
    Później zatrzasnęłam się z synkiem w zsypie. Waliłam i prosiłam o otwarcie, ale nie zadziałało, dopiero gdy syn sie rozpłakał to ktos nam otworzył. Miałam już wizję karmienia syna wsród śmieci... fuj!
    Swoją drogą, czy jest tu jakaś mama na KP? Ostatnio mam bardzo wrażliwe piersi i raczej mniej pokarmu, bo syn nagle zaczal jesc wiecej ze stałych posiłków.

Cytat Zamieszczone przez truskawka_88 Zobacz posta
    Dzień dobry!
    Zaczyna się tu robic naprawdę fajnie! Super, że już jest nasz tyle
    Wczoraj miałam dzień pełen wrażeń. Najpierw mąż ułamał nam hamulec w wózku i nikt nie chce nam go naprawić (mieszkamy w Warszawie, wiec serwisów tu od groma). Jeden serwisant powiedział, że obejrzy, ale od razu po zobaczeniu stwierdził, że taniej wyjdzie kupić nowy wózek. Ponieważ i tak niedługo bedziemy musieli zmienic na podwójny to teraz nie opłaca nam sie kupowac nowego. Na szczęście koleżanka poratuje nas swoim.
    Później zatrzasnęłam się z synkiem w zsypie. Waliłam i prosiłam o otwarcie, ale nie zadziałało, dopiero gdy syn sie rozpłakał to ktos nam otworzył. Miałam już wizję karmienia syna wsród śmieci... fuj!
    Swoją drogą, czy jest tu jakaś mama na KP? Ostatnio mam bardzo wrażliwe piersi i raczej mniej pokarmu, bo syn nagle zaczal jesc wiecej ze stałych posiłków.
    Nie zazdroszcze takich wrazen dobrze ze was ktos wypuscil☺biedny maluszek .
    Ja piersia juz dawno nie karmie , ale kiedys mi sie obilo o uszy ze mamy karmiace mowily ze w czasie ciazy czesciej cyca chca,
    Dobrze ze je wiecej stalych posilkow moze sam sie odstawi od piersi bezstresowo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów