Strona 119 z 173
Pokaż wyniki od 1,181 do 1,190 z 1726

Lipcówki 2017

Member
    Marysieńka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Ale dzisiaj tu pusto... chyba kazdy imprezuje. A my siedzimy w domu..

Ja imprezuje z finałem Mam talent!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Tak powiem stosowalam luteine 100 dopochwowo. Szłam na te iść wczoraj i ginekolok inny kazał mi odstawić luteine. Brać duphoston.i takie czopki jakby dopochwowe na grzybice .
    Dziś o 16 zaowazylam takie brudzenie chwilę i wzięłam ta luteine i kazał ginekolog brać duphaston 3 razy dziennie .jest ok nie krwawie .
    A teraz czytam że jak się odstawić luteine następuje krwawienie .jak się odstawić duphoston lub minie dawkę to tak samo .może to z tego duphastona .skoro mówisz że można krwawic .
    Nie wiem czy wszystko jest ok z dzieckiem.... Eh
    Przerazilam sie

Kakasia- przede wszystkim nie panikuj leż i stosuj się do zaleceń lekarza. Z dzidzią na pewno jest wszystko dobrze. Jeżeli nie nasiliło się krwawienie to dobry znak Odpoczywaj

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Kasia bedzie wszystko dobrze. Lekarz napewno wie co robi. Ja bym sie stosowala do kego zalecen. Odpoczywaj duzo.

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Tak powiem stosowalam luteine 100 dopochwowo. Szłam na te iść wczoraj i ginekolok inny kazał mi odstawić luteine. Brać duphoston.i takie czopki jakby dopochwowe na grzybice .
    Dziś o 16 zaowazylam takie brudzenie chwilę i wzięłam ta luteine i kazał ginekolog brać duphaston 3 razy dziennie .jest ok nie krwawie .
    A teraz czytam że jak się odstawić luteine następuje krwawienie .jak się odstawić duphoston lub minie dawkę to tak samo .może to z tego duphastona .skoro mówisz że można krwawic .
    Nie wiem czy wszystko jest ok z dzieckiem.... Eh
    Przerazilam sie

Kakasia mozliwe ze masz np nadzerke ( standart w ciazy) i stad plamienie... ja tak mialam co sie nastresowalam a okazalo sie ze to nie dzidzia tylko co innego

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Dzień dobry! U nas dzisisj brzydka pogoda. Słońca brak. Z lozka wstac sie nie chce i tak lezymy. Moj wczoraj do mnie miei ze jak dziadki sie zachowujemy. Nigdzie nie wychodzimy. Jak mamy wyjsc gdzies jak jemu nigdy nic nie pasuje juz nawet przestalam cokolwiek proponować...
    Dopiero po kilku dobrych latach wychodzi roznica wiekowa. On jest starszy 8 lat...

O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Hej Pati
    Powiem.ci tak.))
    Ja też mam przyszłego męża 8*lat starszego ja mam 26 on 34
    Też mówię mu nieraz idziemy tu tam no zapomnij nie chce się mu by tylko grał sobie na kompie do tego piffko papcie tv. Długo leniuchowac w łóżku i podane do stołu he .
    A ja za to od rana szkoła przedszkole. Ogarniam dom śniadanie obiad kolacja usypianie małej. Kąpiel małych ..he mycie podłóg okien wszystko .
    A tłumaczy to tym że on pracuje na kwk
    He .
    Nieraz mi pomoże nie powiem Ale mogby częściej

Poza tym bardzo się kochamy i dogadujemy.
    A jak dojdzie do spiecia to gora 5min i jest ok

Ps. Ja wzięłam wczoraj ten duphaston doustnie i luteine dopochwowo . I jest ok .
    Nie wiem czy powiadomić moja gin ze inny gin kazał mi brać duphaston...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Mam 2 pyt zamierzam brać luteine i odstawić duphaston. Jaka może być reakcją na odstawienie go ...Ale stopniowo
    Z 2 tabletek na 1,5 z 1,5 na 1. Z 1 na 0,5 i już nie brać.... Będę krwawic . Będę brać luteine dopochwowo w tym czasie .

Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Mam 2 pyt zamierzam brać luteine i odstawić duphaston. Jaka może być reakcją na odstawienie go ...Ale stopniowo
    Z 2 tabletek na 1,5 z 1,5 na 1. Z 1 na 0,5 i już nie brać.... Będę krwawic . Będę brać luteine dopochwowo w tym czasie .
    Przypomnij mi prosze ktory to tydzien i dlaczego chodzisz do dwoch lekarzy? Martwie sie ze tak kombinujesz...

O mnie
    Malinka.więc tak .chodzę do swojej p.ginekolog która mam w nzozie. Byłam u niej w czwartek zrobiła ust nie widząc dziecka z ust wykazało jej 7tydz miałam.dalej brać luteine .jednak w piątek. Poszłam się upewnić prywatnie.
    Okazało się że to 6 tydzień dzidzia mama serce bije. I kazał odstawić luteine dopochwowa bo mam grzybice .i zalecił brać duphaston doustnie odstawić luteine i brać dopochwowo takie globulki na grzybice... Co 2 dzień te globulki .
    I wczorej o 16 .brudzic zaczęłam. Wystraszylam się dzwoniłam.na prywatnego ginekologa mówił że iść nie zrobi dziś bo ma urodziny. Ze mam brać 3 razy dziennie duphaston...
    A do swojej gin nie mogłam się dodzwonić wczoraj .

Pujde w wtorek do niej i jej powiem o sytuacji .i co mam brać w końcu ..
    Może to przez podstawienie luteiny jednej dawki zaczęłam brudzic .więc od razu ja zaaplikowalam i znikło budzenie do dziś . Będę ją brała .
    Ale nie wiem czy nie za dużo ten duphaston 3 razy dziennie i luteina 100 2 razy. ... .. Dziś nie będę dzwonić do ginekologa mojego bo niedziela jest a jutro nie przyjmuje dopiero wtorek po południu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów