Strona 115 z 154
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 1535

Lipcówki 2017

Junior Member Awatar królik1988
    Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Data
    24.07.2017
    Z przyjemnością dołączam do grona mam lipcówek 2017 To moja pierwsza ciąża, tydzień 6/4. Jestem już po pierwszym HCG (w 5tc 1839 mlU) i po pierwszym USG. Niestety na razie u mnie za wcześnie na wykrycie tętna, kolejne USG 7 grudnia. Przyznam się, że piekielnie boję się, że robaczek jest martwy Moja siostra w styczniu miała taką sytuację. Skończyło się na obumarciu ciąży i łyżeczkowaniu. U niej już pierwsze USG pokazało niewystarczający rozwój zarodka, a HCG było relatywnie za niskie.

No nic, na razie czekam na drugie USG. Pęcherzyk ma długość 1,4 cm, robaczek mierzył 3,4 mm w 5t3d ciąży. Czy te wszystkie wyniki badań dobrze rokują? Wiem, dużo wątkó naraz - taka gonitwa myśli. Wciąż nie dociera do mnie, że jestem w ciąży...

Objawy: bolesność piersi, bóle podbrzusza (gin zaleciła nospę), senność, duży apetyt. Dołączę też do wątku mam z nadwagą :P 83 kg przy wzroście 173 cm.
    Zlecone badania po pierwszej wizycie: toxoplazmoza, kiła, morfologia, mocz, cukier
    Cytologia robiona tuż przed ostatnią miesiączką

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    A ja powiem.tak .Ze każdą beta ich jest inna . Ja jestem w 6 tygodniu i betę miałam różną .jeszcze w piątym 4000 potem 8000 ... Rosła sobie .teraz moja beta jakby ustopowala pokazuje 7tydzien łamany 6 tygodniem ...Ale mam.mniejssza dzidzia po prostu .

Coraz nas wiecej ja bylam wczoraj skonsultowac mojego robaczka u innego gina. Torbiel przez jeden dzien urosła o cm. Wiec nie jest dobrze. Jak po lekach nie zniknie to bedzie trzeba ja usunac operacyjnie mam isc za 2,5tyg i zobaczyny co sie tam dzieje. I jiz pewnie uslysze serduszki

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Eeee a jestes tydzien dluzej w ciazy nic ja, po m suwaczku patrzac. Jak dlugie mialas cykle?
    Srednio 35 ale nawet do 45 i dluzej. Czesto mi sie spoznial. Suwaczek musze zmienic. Wlasjie pod tym wzgledem ze juznwoadomo co i jak to bym wolala chlopca ale bardzo bym jedan chciala dziewczynke. Zuzia by byla.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Coraz nas wiecej ja bylam wczoraj skonsultowac mojego robaczka u innego gina. Torbiel przez jeden dzien urosła o cm. Wiec nie jest dobrze. Jak po lekach nie zniknie to bedzie trzeba ja usunac operacyjnie mam isc za 2,5tyg i zobaczyny co sie tam dzieje. I jiz pewnie uslysze serduszki
    O nie ciemawie ze tak rosnie. Dpbrze bybylo jak by po lekach zginela. Operacja to jednal obciazenie dla organizmu.

Krolik1988 ja sie nie znam na tej becie ale moim zdaniem u kazdego to inaczej przyrasta. Wiec nie martw sie na zapas. Nerwy nam nie sluza.

Wiecie co wczoraj wieczorem to juz chodzic bie moglam tak mnie pochwa bolala. Nie wiem jak dzisiaj bo jeszcze w lozku leze musiala mi chyba naruszyc tym czyms jak mi usg robila. Wkoncu jak jajniki szukala to tam wyginala tym w lewo i prawo.

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Hej. Witam nowe osoby. Juz nie kontroluje kto kiedy dochodzi
    Ja ogólnie dużo leze teraz choc sie staram. Moje życie to dość intensywne jest i musze to równoważyć.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Kurna troche pochodzilam po mieszkaniu i znowu mnie pochwa boli. Masakra. Z domu wkoncu bie wyjde. Mama mi zaraz magnez przyniesie moze on cos da. Przeciez nie bede nospa sie daszerowac caly czas. A tez jest milosz i bym chciala isc z nim na spacer.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar królik1988
    Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-24 zobacz kalendarz
    Data
    24.07.2017
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta

Krolik1988 ja sie nie znam na tej becie ale moim zdaniem u kazdego to inaczej przyrasta. Wiec nie martw sie na zapas. Nerwy nam nie sluza..
    Wiem, za dużo analizują i wybiegam w przyszłość :P Oby poniedziałkowe badania wyszły w porządku

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Kakasia dlatego istotne jest zeby badanie robic w tym samym laboratorium i o tej samej porze... bo jak jedno zrobilas w punkcie A a drugie w punkcie B to nie jest to miarodajne niestety...
    Ostatnio edytowane przez 22gosia85 ; 26-11-16 o 09:48

Dziewczyny nie nakrecajcie sie beta.
    Czekajcie spokojnie od wizyty do wizyty takim nakrecaniem sie tylko stres sobie robicie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów