Strona 11 z 157
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1564

Lipcówki 2017

Witam nowe lipcowkeczki.
    Fajnie, ze jest nas coraz wiecej.

Czy tylko ja na telefonie mam taka uboga wersje forum? Wybaczcie ze bexe odpisywala ogolnie...

Nie straszcie tymi testami, bo mi testy wyszly w 22 dniu cyklu. Mam nadzieję na jedna fasolke hihi

Ja na L4 bo mialam biegunke, poza tym wymioty mnie męczyły.
    Ale juz bym chciała wrócić do pracy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    A test to tez zalezy od jakiego stezenia wykrywa najlepsze sa 10 ja zrobilam 10uml i reszte 25 i te wyszly bledsze troche. Ale kolor testu na szczescie nie sugeruje ilosci dzieci

Ja robilam 25 bo 10 ciezko dostac u nas. I byla piekna krecha ale mowilam ze owu byla szybko

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Ja robilam 25 bo 10 ciezko dostac u nas. I byla piekna krecha ale mowilam ze owu byla szybko
    Ja mialam jakis norde test czy cos stosowany w zapl.inwitro. a dzis w super pharm sprawdzilam wszystkie mieli 25 uml a ceny od 6 do 18zl za to samo.
    A np w drugiej ciazy test mi wyszedl dopiero w 7_8tyg. Zaszlam w pierwszym cyklu po odstawieniu anty. I jak test byl ujemny wzielam to za wir hormonalny. Ale nadal nic przeczucie bylo jak doszly zachcianki pamietam kazalam mezowi kupic nutelle ...a on w ciazy jestes. Wtedy juz solidnie piklo. Takze nie wiem czym to idzie.

Cytat Zamieszczone przez Mami4 Zobacz posta
    Musi miec dobry strasznie sprzet ze juz podejrzewa blizniaki
    Ja tak samo sie boje he he bo 26 dc mocne krechy byly.
    Nie wiem czy sprzęt dobry nie znam się ale nawet ja gołym okiem widziałam dwa pęcherzyki. Co nie zmienia faktu że wszystko może się zdarzyć. W bliskiej rodzinie mam bliźnięta.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	14958625_562834957235489_307776225_n.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	64.5 KB
ID:	99069

Generalnie powiem wam że bardzo się cieszę że trafiłam na to forum. Ze względu na to że to 4 tydzień nikt nie traktował moich obaw poważnie. W sumie nic nie działo się takiego co nie działoby się w 1 ciąży. I każdy mówił " nie przeżywaj bo nie wiesz czy donosisz, czy nie nie będzie pozmaciczna itp" czekaj czekaj i czekaj.
    Tylko mój gin nie zawiódł jak zwykle mnie uspokoił. Dzisiejsza noc była pierwszą z normalnie spokojnie przespanych. Jestem spokojna. Oczywiście wiem że wszystko się może zdarzyć ale już wiem że wszystko co ma być jest na swoim miejscu.

Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Witam

mamaMartuli ja na tel mam normalnie, wszystko jak na kompie.

Dilajla ja też widzę 2 pęcherzyki. Super i trzymam kciuki za dwie fasolki, no chyba, że nie chcesz ;-) Ja dziś też pierwszą noc normalnie przespalam bez pobudek nawet na siku, co ostatnio to norma u mnie ;-)

Ja zaraz zmykam do gina, muszę popytać o kilka spraw bo moja ciąża od początku ma być pod kontrolą, synek jest chory. A ja cała w stresie czy wszystko ok. Proszę na razie nie pytajcie co i jak z synkiem bo nie jestem gotowa. Nie chcę tego wałkować tylko cieszyć się z nowego życia, które we mnie rośnie ;-) Jak ochłonę sama napiszę :-*

U nas dziś pierwszy raz śnieg padał, ja nie widziałam ale mąż jak z nocki wracał mówił, że już trawa biała była, no i zimno tam. Muszę skoczyć po nowe staniki bo mam za ciasne i bardziej piersi bolą no i buty płaskie. Mam botki z 6cm obcasem szerokim ale nogi mnie strasznie bolą jak dłużej pochodzę.

Odezwię się jak wrócę, miłego dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dzien dobry.
    Ja tez sie ciesze, ze forum istnieje. Jak bylam w ciazy z corka, tez tu siedzialam. Mam kontakt z dziewczynami do tej pory. Nie raz sie spotkalysmy.

Wstawanie w nocy na tym etapie to chyba norma, ja klade sie spac ok 23, podudka ok 3, pozniej 6 i po spaniu.

Mi w tej ciąży wyjatkowo szybko wywalilo dol brzucha. Nawet jak na plasko leze to mam pagórek...

Cytat Zamieszczone przez Malwina4 Zobacz posta
    Witam

mamaMartuli ja na tel mam normalnie, wszystko jak na kompie.

Dilajla ja też widzę 2 pęcherzyki. Super i trzymam kciuki za dwie fasolki, no chyba, że nie chcesz ;-) Ja dziś też pierwszą noc normalnie przespalam bez pobudek nawet na siku, co ostatnio to norma u mnie ;-)

Ja zaraz zmykam do gina, muszę popytać o kilka spraw bo moja ciąża od początku ma być pod kontrolą, synek jest chory. A ja cała w stresie czy wszystko ok. Proszę na razie nie pytajcie co i jak z synkiem bo nie jestem gotowa. Nie chcę tego wałkować tylko cieszyć się z nowego życia, które we mnie rośnie ;-) Jak ochłonę sama napiszę :-*

U nas dziś pierwszy raz śnieg padał, ja nie widziałam ale mąż jak z nocki wracał mówił, że już trawa biała była, no i zimno tam. Muszę skoczyć po nowe staniki bo mam za ciasne i bardziej piersi bolą no i buty płaskie. Mam botki z 6cm obcasem szerokim ale nogi mnie strasznie bolą jak dłużej pochodzę.

Odezwię się jak wrócę, miłego dnia
    Haha przeczytalam o sniegu i pozniej czytam dalej... i musze skoczyc po nowe sanki

:)

Co prawda ja planowałam na 2 zakończyć temat dzieci ale przyjmę co los da

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów