Strona 107 z 157
Pokaż wyniki od 1,061 do 1,070 z 1564

Lipcówki 2017

Senior Member Awatar 22gosia85
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-04-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez kakasia26 Zobacz posta
    Jaka była wasza.beta w 6/7.tygodniu ciąży ile wynosiła
    Kakasiu ja nie robiłam w tym okresie to nie pomoge ... ale badz dobrej mysli! :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Dziś mam dzwonić o17:30 czy mnie przyjemnie doktor ginekolog co ma iść 2.3.4 d i lepszy sprzęt .zobaczymy .

Member
    Marysieńka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AnnaG Zobacz posta
    Dziękuję ci bardzo I też trzymam kciuki za Ciebie!
    No widzisz to też szybciutko wam poszło, mnie nawet gin uprzedzał żebyśmy tak szybko nie działali, bo po kilku latach antykoncepcji tak szybkie zajście może spowodować ciążę mnogą :P
    Ale jak tu uważać, jak się ludzie kochają
    Na szczęście serduszko bije jedno, chociaż o bliźniaki bym nie marudziła heh.

Ja właśnie dziś idę na zakupy bo wszystkie spodnie mnie cisną na dole, a nie chce żeby brzuszek był ściśnięty. Dziś wyprzedaże wszędzie także polecam
    Mi ginekolog mówił,że to mit i nie ma to wpływu - co lekarz to opinia Ja mam w rodzinie 2 pary bliźniaków, to niby też może mieć wpływ -zobaczymy
    Ostatnio edytowane przez Marysieńka ; 25-11-16 o 15:15

Member
    Marysieńka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Cieńwiatru Zobacz posta
    Nie myśleć, tylko czekać na wizytę.
    Nie rozumiem dziewczyny po co Wy się na zapas nakręcacie....
    Zgadzam się w 100%!

Kakasia26 trzymam kciuki za wizytę

Moja beta z dzisiaj 6002 więc po 48h wzrosła trzykrotnie.

Dziewczyny czy znacie jakies sposoby na.zgage w ciazy ? Bo strasznie mnie meczy

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Gosia hak napisalas o mogdalach to przypomnialo mi sie ze na zgage je jadlam. Pomagaly mi.
    Siedze u lekarza i trzese sie jak galareta. Boje sie co powie. I ze usg mi nie zrobi bo w tym pokoju co zawsze robi siedzi jakis lekarz i duza kolejka na usg do niego jest.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Marta mi na zgagę pomagało zimne mleko z lodówki

Junior Member
    AnnaG

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    AnnaG kiedy masz wizyte u kelarza? Ciekawa jestem bardzo czemu ten twoj pecherzyk jest takich krztaltow. Od wczoraj sie zastanawiam. Wiesz przeczucie mi mowi ze to nic powaznego i ze dzidzia bedzie zdrowa.
    Wizytę mam 6 Grudnia, mam nadzieje że wtedy dr będzie wiedział więcej niż ostatnio. Niestety jak zobaczył ten pęcherzyk to stwierdził tylko że nigdy się z czymś takim nie spotkał a to doświadczony lekarz :/
    Tak czy inaczej najważniejsze, że serducho bije i to jest powód do radości. Dziękuję za dobre słowo i przeczucia
    A Ty jak po wizycie??

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Majka który masz tydzień odp

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów