Strona 105 z 154
Pokaż wyniki od 1,041 do 1,050 z 1535

Lipcówki 2017

Malinka ból brzucha jak na @, bol jajnikow to normalne objawy na poczatku ciazy.

Czekam na kolezanke ma przyjsc na kawę, dobrze ze ja mam, bo od tygodnia malo z domu wychodze, bo przeziebienie, ogolnie jakąś depreche chyba mam...

2. dzieckozakupy.pl
    Dziewczyny a jak Wasze brzuszki? W spodnie sie jeszcze miescicie??

Cytat Zamieszczone przez MamaMartuli2 Zobacz posta
    Dziewczyny a jak Wasze brzuszki? W spodnie sie jeszcze miescicie??
    ja się mieszczę, a w poprzedniej mieściłam się do 16 tygodnia

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Member
    Marysieńka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AnnaG Zobacz posta
    Absolutnie nie chciałam nikogo nastraszyć moim przypadkiem, a raczej dopytać czy ktoś się z tym spotkał.
    Niestety mój przypadek jest jeden na kilka tysięcy i żadna nic nie odpisała
    (oprócz 22gosia85 :* )

Ja nawet ani razu tej bety nie mierzyłam bo i po co się tak nakręcać, jestem pewna, że gdybym miała na dole normy już bym wariowała, już mi wystarczy to co mam z pęcherzykiem.

Zresztą podchodzę do wszystkiego pozytywnie, co ma być to będzie.
    Mój mąż (cudowny i wspaniały) powiedział mi jedną najważniejszą rzecz - zobacz ile par stara się o dziecko przez pare lat i nic, a my odstawiliśmy antykoncepcję w Sierpniu a w Październiku już zaszłaś w ciąże!
    Nawet jeżeli teraz nie wyjdzie to jesteśmy już w tym zacnym gronie par, które do siebie pasują pod tym względem i to jest super

Trzeba myśleć pozytywnie i dużo się uśmiechać a los sam nas wynagrodzi tym czego pragniemy

Trzymam kciuki,żeby się wszystko u Ciebie unormowało!
    Ja odstawiłam pigułki też w sierpniu a w ciążę zaszłam (jak obstawiam) koło 7.11 Także szybciutko! I mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze

Junior Member
    AnnaG

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Trzymam kciuki,żeby się wszystko u Ciebie unormowało!
    Ja odstawiłam pigułki też w sierpniu a w ciążę zaszłam (jak obstawiam) koło 7.11 Także szybciutko! I mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze
    Dziękuję ci bardzo I też trzymam kciuki za Ciebie!
    No widzisz to też szybciutko wam poszło, mnie nawet gin uprzedzał żebyśmy tak szybko nie działali, bo po kilku latach antykoncepcji tak szybkie zajście może spowodować ciążę mnogą :P
    Ale jak tu uważać, jak się ludzie kochają
    Na szczęście serduszko bije jedno, chociaż o bliźniaki bym nie marudziła heh.

Ja właśnie dziś idę na zakupy bo wszystkie spodnie mnie cisną na dole, a nie chce żeby brzuszek był ściśnięty. Dziś wyprzedaże wszędzie także polecam

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Czytam czytam nysle napisze to i to. Dochodzi do pisania i zapominam. Hah... ald mam pusta glowe.
    U nas jest tak pięknie sloneczko swieci ze pranie mozna wieszac na dworze

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    AnnaG kiedy masz wizyte u kelarza? Ciekawa jestem bardzo czemu ten twoj pecherzyk jest takich krztaltow. Od wczoraj sie zastanawiam. Wiesz przeczucie mi mowi ze to nic powaznego i ze dzidzia bedzie zdrowa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej Mnie też brzuszek pobolewa, zwłaszcza gdy więcej pochodzę i też troszkę się tym martwię. Ja o swoją fasolkę starałam się 11 miesięcy. Po odstawieniu tabletek istna rewolucja w organiźmie... Nie myślałam że się uda ale mamy rozbierzność czasowa. Jedne już w 7-9 tyg a ja hmm 4

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Co wam powiem więc moja beta z wczoraj. 29406 a dziś 29565 .... I nie wiem czy się mam cieszyć .
    Mało urosła nie wiem co myśleć ....

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Ja poprzedio na forum pamietam byly dzieci z tego samego terminu czyli marcowe mialy byc. Kilku sie pospieszylo i styczen luty w tym syn wczesniej. A byl taki co w 42 nie myslal wyjsc. I wskoczyl na kwiecien

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów