Strona 104 z 154
Pokaż wyniki od 1,031 do 1,040 z 1535

Lipcówki 2017

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Ja teraz czytam tylko na fb Mama ginekolog. Tam pisze lekarka. Teraz wydala ksiazke. Jest naprawde warto poczytac dla uspokojenia. W poprzedniej ciazy czytalam fora itp i to byl blad bardzo duzy. Wszystko sobie przypisalam koszmar.
    Kazda z nas jest inna itp. Ja mam krwiak ale lekarz nie kazal lezec bo to nic nie da a jedynie sie oszczedzac. Czyli od jakiegos czasu moi kochani synkowie sprzataja caly dom lacznie z podlogami. I dajemy rady. Czekam na srode i licze ze sie nie powieksza. Wnet sie wchlonie i bede mogla dbac o moja rodzinke jak zwykle. Wierze w to

2. dzieckozakupy.pl
    Hej.
    Ale dzisiaj okropnie na dworze, szaro, mokro a do tego mgła brrr....

U mnie o ciąży wie tylko mąż i na razie nie zamierzamy nikomu mówić, poprzednim razem powiedzieliśmy dopiero po prenatalnych. Mam nadzieję, że tym razem też się wszystko dobrze skończy. Co do czytania i dopatrywania się różnych rzeczy to ja mam aż nadto własnych doświadczeń i nie szukam innych.

*** Aniołki*** 07.2011***04.2014***10.2014***

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez 22gosia85 Zobacz posta
    Nie tylko... u mezczyzn z nowotworem jader tez :P
    prawada. U kobiet takze np przy zasniadzie groniastym to taka jakby ciaza ale w formie gruczolakow takich pecherzykow. Moja siostra miala zmiany nowotworowe po zasniadzie leczyla sie ponad rok. Prawie rok beta byla jak w 3 mc ciazy i rosla. Dopiero jak spadala oznaczalo cofanie choroby.
    Teraz ma dwoje zdrowych dzieci.

Mam nadzieję że dotrwamy wszystkie szczęśliwie do lipca bo patrząc na to jak trudno teraz o ciążę i jej utrzymanie to niedługo posiadanie dziecka będzie jak trafienie szóstki w totka.

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Lajla Zobacz posta
    Hej.
    Ale dzisiaj okropnie na dworze, szaro, mokro a do tego mgła brrr....

U mnie o ciąży wie tylko mąż i na razie nie zamierzamy nikomu mówić, poprzednim razem powiedzieliśmy dopiero po prenatalnych. Mam nadzieję, że tym razem też się wszystko dobrze skończy. Co do czytania i dopatrywania się różnych rzeczy to ja mam aż nadto własnych doświadczeń i nie szukam innych.
    Ej u nas tez masakra mgla taka swiata nie widac. Rano mowie do chlopcow ze jeden dzien mielismy piekne lsniace auto znow wstyd bedzie jezdzic ha ha.
    Lenia mam okropnego
    Co do doswiadczen ja takze. W kazdej ciazy bylo cos innego ale odczucia podonne. Ja np nie robiac jeszcze testu juz wiedzialam bo brzuch mialam taki pelny ciezki, nie wiem jak to opisac. Teraz od poczatku mam bole zoladka.
    Jedyne czego potem sie boje to tych skurczy. Ale powiem wam tak w drugiej ciazy tez je mialam bralam luteine az do konca i tony magnezu. Ale chodzilam na nfz i bylo tylko ze szyjka zamknieta i bylam spokojna. A w trzeciej skurcze takze. Ale rzekomo szyjka sie skracala pessar tony lekow fenoterol na maxa lezenie plackiem. Urodzilam wczesniej bo za malo wod bylo a najlepsze ze przy pelnym rozwarciu szyjka sie nie chciala zgladzic trzymala. I jak ja teraz mam to inerpretowac.
    Ostatnio edytowane przez Mami4 ; 25-11-16 o 11:28

Cytat Zamieszczone przez Lolcia85 Zobacz posta
    Hej dziewczyny
    W zeszłym miesiącu myślałam, że dołączę do lipcówek ale się nie udało, jestem cały czas w grupie Chce być mamą w 2017 roku, ale podczytuje Was regularnie
    Mam pytanie któraś z Was robiła betę 10 dni po owu?? Jeśli tak to jaki był wynik?? Czy to jeszcze nie ma sensu, bo teoretcznie nawet mogło nie dojśc do zagnieżenia.
    Malinka wyczytałam, że miałaś betę 82,42, w którym to było dniu cyklu??

Widziałam, że wspominałyście coś o ubezpieczeniach. Nie wiem konkretnie o jakie Wam chodzi, ale jeśli o takie, w których płacą za urodzenie dziecka, to jest okres karencji, przynajmniej 9 miesięcy. W przypadku ubezpieczeń grupowych, takich w zakładach pracy może nie być karencji (rzadko) lub jest skrócona do 6msc, ale też są pewne obostrzenia.
    Szukałam takich ubezpieczeń, jak zaczęłam myśleć o ciąży. Fajna alternatywa, jak wszystko idzie jak po maśle.Ułożyłam sobie w głowie plan, które kiedy trzeba podpisać, żeby za dużo nie płacić, a coś z tego mieć i dobrze, że w to nie weszłam, bo to już 5 cykl starań.
    Pierwsza bete robilam 25 dc chyba a druga 48 h pozniej i mialam ponad 80

Member
    Marysieńka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-28 zobacz kalendarz
    U mnie piękna pogoda, słoneczko świeci, bezchmurne niebo...

Zaśniad to jedna z najbardziej przerażających opcji.... Ale staram się nic sobie nie wkręcać.

Mami4 - wchłonie się,czemu miałby się nie wchłonąć!
    N
    Jak u Was jest z jedzeniem? Bo teraz jest 11:40 - ja już od paru godzin,a na myśl o jedzeniu.... o nie ma mowy. Powinnam wmuszać w siebie od razu jak wstanę? Czy jeść po prostu jak zrobię się głodna?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    U mnie z jedzeniem różnie, czasem mam tak że cały dzień mogłabym nic nie jeść, staram się regularnie coś tam zjeść ale szału nie ma, zachcianek żadnych też nie, no może poza ochotą na mięso w każdej postaci.

No nadrobilam czytanie
    Kochane u.mnie w sumie 29 dc. Beta ladnie rosla,dzis czuje sie jakbym miala dostac @ .od wczoraj kregoslup w dole boli i brzuch i wszystkie objawy jak na @ az sie boje... co myslicie? Kiedys juz to ptzechodzilam i poronienie samoistne
    Az chcialam kupic test dzis zeby zobaczyc czy napewno te kreseczki sa...

Junior Member
    AnnaG

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Marysieńka Zobacz posta
    Nie ma tragedii
    W ogóle tak czytam posty na forum i jestem coraz bardziej przerażona. Puste pęcherzyki, dziury.... :O
    Aż się zaczęłam bać wizyty u ginekologa... A tak na marginesie : co to jest ta beta? nie słyszałam o tym
    Absolutnie nie chciałam nikogo nastraszyć moim przypadkiem, a raczej dopytać czy ktoś się z tym spotkał.
    Niestety mój przypadek jest jeden na kilka tysięcy i żadna nic nie odpisała
    (oprócz 22gosia85 :* )

Ja nawet ani razu tej bety nie mierzyłam bo i po co się tak nakręcać, jestem pewna, że gdybym miała na dole normy już bym wariowała, już mi wystarczy to co mam z pęcherzykiem.

Zresztą podchodzę do wszystkiego pozytywnie, co ma być to będzie.
    Mój mąż (cudowny i wspaniały) powiedział mi jedną najważniejszą rzecz - zobacz ile par stara się o dziecko przez pare lat i nic, a my odstawiliśmy antykoncepcję w Sierpniu a w Październiku już zaszłaś w ciąże!
    Nawet jeżeli teraz nie wyjdzie to jesteśmy już w tym zacnym gronie par, które do siebie pasują pod tym względem i to jest super

Trzeba myśleć pozytywnie i dużo się uśmiechać a los sam nas wynagrodzi tym czego pragniemy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów