Strona 102 z 154
Pokaż wyniki od 1,011 do 1,020 z 1535

Lipcówki 2017

Witajcie Czy mogę dołączyć? W sobotę zrobiłam test ciążowy wyszedł delikatnie pozytywny a było to 4 przed terminem @. Później krechy ciemniały bardziej. W poniedziałek poszłam na betę którą odebrałam we wtorek. We wtorek temin @ i od rana delikatne plamienia. Bardzo się bałam, ze fasolka się nie utrzyma. Tego samego dnia odebrałam poniedziałkową bete-157. Biorę luteinę i od środy nie ma plamienia beta w środę 479 czyli fasolka przetrwała i rośnie Wizytę mam dopiero na 12 grudnia. OM miałam 29 październik tylko że mam około 24 dniowe cykle- czyli bardzo krótkie. Mam nadzieję, że z fasolką będzie wszystko dobrze i 12 grudnia zobaczę serduszko Mam chorego 8 letniego synka i jestem z innym partnerem niż ojciec synka. Super, że będę miała z kim rozmawiać

2. dzieckozakupy.pl
    Witam Ania 89

Dzien dobry dziewczyny.
    U mnie im dalej tym gorsze objawy. Non stop mi nie dobrze... ale smieje sie.do meza ze sama tego chcialam

Senior Member Awatar pati21
    Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-11 zobacz kalendarz
    Dzien dobry aniu i wszystkim.
    Dzisiaj moja upragniona wkoncu wizyta i lekarza juz sie nie moge doczekac co powie. Mam nadzieje ze sen sie nie dprawdzi. Dzisiaj znowu mi sie śniło ze jestem e ciazy a lepsze ze pobilam wlasnegp ojca co za sen

Hej. Coraz nas wiecej. Ja sie boje ze według okresu dzisiaj zaczyna mi sie 7tydzien a wedlug usg 6. I pecherzyk pusty. Jakies ziarenko tam widac ale nic wiecej

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Tysiatysia222 Zobacz posta
    Hej. Coraz nas wiecej. Ja sie boje ze według okresu dzisiaj zaczyna mi sie 7tydzien a wedlug usg 6. I pecherzyk pusty. Jakies ziarenko tam widac ale nic wiecej
    Nie przejmuj sie to mozliwe ze zarodek sie zsgniezdzil pozniej. Pozniej moglas miec owulacje.
    Ja poprzednio jak bylam w ciazy mialam ponad miesieczns roznice miedzy usg a om. Powinnam rodzic wedlug om na poxzatku lutego a wedlug usg 15 marca. Milosz sie urodzil 11 marca. Wiec wszystko mozliwe.

Mieszka w
    Radom
    O mnie
    Usg wszystkie mialyscie robione dopochwowo?

Senior Member
    Mami4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Tak do 12 tyg tak robią usg potm tez powinni tak szyjkę kontrolować. Mi dodatkowo robił przez brzuch.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez pati21 Zobacz posta
    Powiem Ci że w 1 ciąży, kiedy moja waga była w normie usg w 7 tyg miałam robione już przez brzuch. Niestety teraz miałam w 7 robione dopochwowo. Na badanie między 11/12 tyg mam mieć pełny pęcherz żeby można zrobić badanie przez brzuch. Niestety nadwaga robi swoje. Aczkolwiek póki co trafiam na bardzo wyrozumiałych lekarzy i nikt nie robi mi żadnych uwag odnośnie wagi.

Dzisiaj zobaczyłam sobie kartę ciąży z córką. Na 2 wizycie miałam już 1,5 kg więcej. Teraz trzymam się tej samej wagi od początku. Więc może nie będzie tak tragicznie jak poprzednio

Senior Member Awatar kakasia26
    O mnie
    <a href="http://suwaczki.achtedzieciaki.pl/201707226851.html" title="Suwaczek ciazowy" target="_blan
    Ja miałam usg przez brzuch. Nie robiła mi dopochwowego o dziwo ....
    Nie wiem co mam myśleć jutro ta betę powtórzę i się okaże jak przybiera .

Ja od środy w pracy, więc na forum mniej czasu. Ale może to i lepiej czas mi szybciej płynie i na jakiejś konstruktywnej pracy. Koleżanki obchodzą się ze mną jak z jajkiem

A ja mam pytanie do mam które mają już 2 dzieci i powyżej. Jak z waszymi odczuciami? Ja w ogóle mam wrażenie że ze mną jest coś nie tak. Nie czuję tego co przy 1 ciąży, teraz jestem ostrożna w okazywaniu emocji. To nie tak że się nie cieszę bo bardzo chciałam mieć 2 dziecko, ale jestem taka hmmm emocjonalnie rozwalona

Moja córka już wie o dzidziusiu, aż skakała z radości i dwa dni pytała czy na prawdę będzie dzidziuś i nie kończące się pytanie A KIEDY SIĘ URODZI?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów