Strona 1 z 154
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 1535

Lipcówki 2017

Junior Member Awatar truskawka_88
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mama wspaniałego synka i małej fasolki

Lipcówki 2017

Witajcie! Jestem mamą 8m chłopca i fasolki, która urodzi się najprawdopodobniej na początku lipca. Od kilku dni w mojej głowie kotłuje się wiele myśli na raz. Nie wiem jeszcze jak sobie z tym wszystkim poradzimy. Będziemy musieli zmienić mieszkanie na większe. Nie wiem czy podołamy finansowo, czy beda mnie chcieli z powrotem w moim zakładzie pracy i czy ja nie zwariuję z dwójką maluchów? Mimo tych wszelkich wątpliwości bardzo się cieszymy z kolejnego dziecka. Bardzo chcieliśmy mieć dwójkę z małą różnicą wieku.
    Z OM wychodzi mi, że moje dziecko urodzi się 28.06.2017, ale moje wyniki bety wskazują na późniejsze zapłodnienie. Wynik bety z dzis to 95,9.
    Ostatnio edytowane przez truskawka_88 ; 29-10-16 o 14:50

2. dzieckozakupy.pl
    Witaj Truskawko.
    Dołączam do Lipcowek. Termin na 6 lipca, chociaz mi wychodzi 3.
    Mamy juz dwie corki, 8 i 4 lata.
    Cieszymy sie,ze bedzie nas o jedna osobe wiecej, chociaz strachu tez jest i to nie malo.

Junior Member Awatar Szczesliwa M
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-06 zobacz kalendarz
    Hej, najwazniejsze to ... nastaw sie pozytywnie. Duzo przed Wami ale jestescie druzyna I razem dacie rade. Pozdrawiam!

Junior Member Awatar truskawka_88
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Mama wspaniałego synka i małej fasolki
    MamaMartuli czy byłaś już u ginekologa? Ja dopiero bede sie zapisywała.

Szczęśliwa czy tez masz termin na lipiec? ☺️

Ja ostatnio jem na potęgę! Wczoraj zjadłam 6 kanapek o 23

Witajcie.
    Dzis na tescie pojawily sie ll kreseczki.
    Mam nadzieje ze jeszcze mozna dolaczyc☺. Magiczny kalkulator wyliczyl termin na 11 lipca.
    Pozdrawiam Ewelina

Truskawka ja mam wizyte 8.11 miala bym szybciej ale moja gin na urlopie.

Chmurka84 witaj.

Jak sie czujecie?? Jakies objawy?
    U mnie owulacja wystapila dosc szybko, bo w 9 dniu cyklu. Mdlosci mnie dopadly juz tydzien temu. Dzisiaj poszlam na zwolnienie...

Truskawka ja tak jadlam w pierwszej i drugiej ciazy ale startowałam z niska waga. Teraz po ciazach troche zostalo i chyba organizm sie nie upomina. Staram sie patrzec co jem.
    W ogóle to odrzucilo mnie od miesa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Malwina4

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-09 zobacz kalendarz
    Witam

Gratuluję II wszystkim lipcóweczkom ;-)
    Nieśmiało też się "zaliczam" do lipcówek. Dziś test pozytywny, choć kreseczka bardzo blada. @ miałam 3 paźdz a owu 16-tego. Termin wychodzi mi na 9 lipca. Jutro rano robię kolejny test a w środę betę. Mam nadzieję, że zostanę tutaj z wami na dłużej :-)

Witam niwe namusie i wszystkim gratuluje.
    Terminu jeszczcze nie robilam za wczesnie .
    Objawy u mnie skape bol brzucha i zawroty glowy ☺ . No i kibelek jest moim najlepszym przyjacielem

Cytat Zamieszczone przez Malwina4 Zobacz posta
    Witam

Gratuluję II wszystkim lipcóweczkom ;-)
    Nieśmiało też się "zaliczam" do lipcówek. Dziś test pozytywny, choć kreseczka bardzo blada. @ miałam 3 paźdz a owu 16-tego. Termin wychodzi mi na 9 lipca. Jutro rano robię kolejny test a w środę betę. Mam nadzieję, że zostanę tutaj z wami na dłużej :-)
    U mnie tez ostatnia @ byla 3ciego ale owu duzo szybciej. Gratuluje

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

lipcowki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów