Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Czy sklep internetowy to dobry pomysł na biznes?

Czy sklep internetowy to dobry pomysł na biznes?

Podpowiedzcie mi drogie Panie czy często kupujecie np. obuwie przez internet?
    Zastanawiam sie coraz bardziej nad opcja własnego sklepu internetowego właśnie z obuwiem albo odzieżą. Z moich wstępnych ustaleń wynika, że samo zatowarowanie sklepu nie jest jakoś bardzo dużym kosztem (ceny w hurtowniach są dość niskie Pytanie tylko jak często każda z nas kupuje w internecie?Czy jest to opłacalny biznes?
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 23-11-16 o 11:30

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Szalonamama1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-28 zobacz kalendarz
    Obuwie rzadko, ale ciuchy tak, dodatki i inny produkty też

Junior Member
    antena

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-03 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem jest to bardzo opłacalny biznes. Jeśli masz wątpliwości, to zawsze można się zwrócić do specjalistów z prośbą o audyt , a uzyskasz rzetelne i fachowe wskazówki.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 23-11-16 o 11:29

Jeśli chcemy, aby nasz biznes dynamicznie rozwijał się, konieczne jest prowadzenie sklepu internetowego http://pasejo.pl/
    Zapewni nam to efektywny rozwój i stanie się siłą napędową naszej firmy. Będziemy mogli współpracować z klientami z całego świata. Internet jest globalny, więc zyskamy nieograniczone możliwości poszerzenia bazy klientów.
    Ostatnio edytowane przez Pulcheria ; 30-11-16 o 16:50

Moim zdaniem jest to bardzo dobra opcja biznesowa. O ile oferujesz ciekawe ciuszki, które ktoś kupi. W sieci coraz więcej osób robi zakupy. Widzę to po sobie poniewaz kiedyś o wiele częściej chodziłam po sklepach stacjonarnie .Teraz wolę coś sobie zamówić na spokojnie przed ekranem z kubkiem herbaty w ręce...

Ciekawą opcję daje selino:
    http://selino.pl/

Możesz na ich platformie załozyć sklep. Za darmo.

Myślę, że jest to dośc ciekawa opcja na biznes. Jeżeli wiesz jak to zrobić zacznij działać.
    Warto teżz abyś pomyślała o takim https://wfirma.pl/?ref=e9485e0873fe1aea0464bfaf548b40a7 systemie do Twojej firmy bo on znacznie ułati Ci pracę

Powiem szczerze że ten asortyment to nie koniecznie Odzież jak i buty trzeba przymierzyć.Jeśli kupuje się z konkretnej firmy to zna się jej rozmiarówkę.A rozmiar rozmiarowi nie równy.Ponadto nie wszystko co ładne na obrazku i dobrane rozmiarowo pasuje do figury Z butami jest to samo.Ale to tylko moje zdanie wiem że dużo ludzi zamawia przez internet.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Milla

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-27 zobacz kalendarz
    Myślę, że dobry, choć trzeba pamiętać o tym, jak duża konkurencja panuje na tym podwórku.

Myślę, że jak najbardziej tak Proponuję zerknąć tutaj http://moj-biznes.pl/ i poczytać o zakładaniu biznesu, jak zacząć, jak zdobyć pierwszych klientów itd

Junior Member
    gary28

O mnie
    Będę tatą 2017-04-19 zobacz kalendarz
    z butami to ciężko, ale ubrania jak najbardziej lub akcesoria i galanteria

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów